Прилеп
                           
1107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нива во Поводеници - Прилепско (Клештен мост)

Се продава нива во ПОВОДЕНИЦИ - Прилепско (Клештен мост) - Има вод...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:21Промовирано

Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

Се издаваат наместени апартмани за краток или подолг престој со куња,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

31 мај 19:31Промовирано

Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

Се издаваат наместени апартмани за краток или подолг престој со куња,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 мај 22:54Промовирано

Се издава стан под наем

SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO STROGIOT CENTAR NA PRILEP 50M2 ЅВ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 21:39PLAC pozadi SALIDA

Се продава плац - градежно земјиште со вкупна површина од 5416 м2. ...


25 €
или предлог цена
Денес 21:32Se izdava dujkan vo centarot na prilep

Dujkanot se najuva kaj novata katna garaza Dujkanot e okolu 20 m2 p...


100 €
или предлог цена
Денес 20:26Куќа населба Тризла, ул. Беровска

Се продава куќа на 2 спрата, со PVC дограма во дел од собите и Соларн...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 20:10SE PRDAVA NIVA OD 3.5 DEKARI

se prodava niva 3.5 dekari,GORNO SADOVO odalecena od gradot 2/km se n...


4.000 €
или предлог цена
Денес 19:05Се продаваат 4 градежни плацеви со имотен лист во Прилеп

Се продаваат 4 плацеви за градба на куќи во Прилеп. Плацевите се наоѓ...


24 €
или предлог цена
Денес 18:34se prodava kuka na ul trajko nikoloski 40 tel 071 317 551

tel 071 317 551 vo blizina na novata avtobuska stanica vednas vseliva


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 18:08Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


1 €
или предлог цена
Денес 18:05STAN APARTMAN

Se izdava stan vo najubavata zgrada vo prilep stara autobuska vo cent...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 17:49SE IZDAVAAT SOBI VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdavaat sobi vo centarot na prilep, sobite se opremeni so posebni...


450 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Денес 17:36Se prodava niva nad ezero

Se prodava niva nad ezero, nad ceshmata od leva strana. Cena po dogov...


4 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
5 €
Денес 17:32Se prodava gradezno zemjishte, plac Povodenici

Se prodava neizgradeno gradezno zemjishte Povodenici. Gradezno to zem...


18 €
или предлог цена
Денес 17:30Vila na atraktivna lokacija vo Oreovec

Se prodava Vila vo Oreovec od 175 m2, so dvorna povrshina od 1450 m2,...


165.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 16:14  НОВ ОГЛАС

Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata

Se prodava vednas vseliva kukja na tri sprata, moze da se prefrli vo ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 15:12Gradežen PLAC

Gradežen PLAC 310 kvadrati kaj oranžeriite nad bazentot mesto vikan...


5.000 €
или предлог цена
Денес 14:14Niva 6 dekari malo kojnari

Se prodava niva 6 dekari vo selo malo kojnari cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Денес 14:03Dva dukani vo novata katna garaza vo Prilep

Se prodavaat ili se izdavaat dva dukani vo novata katna garaza ( trgo...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 13:52placevi

se prodavaat placevi na slednive lokacii: 1.markova cesma 2000m2 600...


6.000 €
или предлог цена
Денес 13:22se izdava prazen stan tocila k2/a pozadi postata

stanot e prazen celiot e so parket nov bojler solidno kupatilo za ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 13:08Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа во Прилеп на одлична локација во центарот на градот....


67.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 13:05Tipski Apartmani

Se izdavaa apartmani za prestoj celosno opremeni,so sopsten parkin...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Соби

Денес 12:50ПЛАЦ ВО ОРЕОВЕЦ СО СТРУЈА, ВОДА И ТЕМЕЛИ

НА МЕСТОТО ИМА ПРИКЛУЧОК ЗА ВОДА И СТРУЈА. СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕО...


12.500 €
или предлог цена
Денес 12:44STOLICI

Se prodavaat 24 novi ne koristeni stolici 070 208 343 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 12:40Magacin 300m2 i 1800m2

Se izdava 300m2 (600eur) magacin i deloven prostor 1800m2 (3500eur)


2 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
600 €
Денес 11:02  НОВ ОГЛАС

Niva pred institutot Prilep

Се продава нива во месноста Падарница, пред Институт- Прилеп, пред са...


21.580 €
или предлог цена
Денес 10:24Се издава стан во центарот на Прилеп

Се издава стан во кулата, деветкатницата во центарот на Прилеп. Стано...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 10:23  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО СТАРА ЧАРШИЈА ПРИЛЕП

Се издава дуќан во стара чаршија, Прилеп во непосредна близина на саа...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 10:01Central DELUXE Apartment Prilep

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 09:58Apartmani Centar Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

Денес 09:58Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:48Dukan, Magacin, deloven prostor

Se prodava ili iznajmuva, lokacija na 5km od prilep na glavniot pat p...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Денес 09:48Niva vo Oreovec

Atraktiven plac vo Oreovec na sredselo I dve nivi pred seloto levo ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:26Se prodava gradezen plac

Placo se najduva strushka gora ili pozadi motocentar okolu 1800m2mozi...


13 €
или предлог цена
Денес 09:06SE PRODAVA KUKA SO DUJCAN

se prodava kuka na dva sprata sekoj sprat po 87 kvadrati zaedno so du...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 08:35SE IZDAVA NIVA - SHIROK PAT - VAROSH

SE IZDAVA NIVA SHIROK PAT - VAROSH. PATOT DO NIVATA E SO TAMPON I E ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 07:26Se PRODAVA dujkan vo strog centar na PRILEP

Se prodava odlicen dukan vo centarot na prilep na vlezot od pazarot.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 19:54se izdava dujkan vo centarot na Prilep

Се izdava дуќан во центарот на Прилеп На самиот влез на градскиот п...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 19:53NIVA VO POVODENICI SO VIKEND KUKA

Se prodava niva so vikend kuka vo Prilep, mesto vikano Povodenici. Ni...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:47SOBI SOBA SMESTAJ HOSTEL NOKEVANJE KRATOK PRESTOJ

075345084 ONFO...


750 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 18:21Se iznajmuva DELOVEN OBJEKT so povrsina od 3000m2

Se iznajmuva deloven objekt so povrsina od 2700m2 dvorno mesto i 320m...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:11Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам