Аеродром
                   
1674 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kompjuter so visoki perfromanci

(Cena po dogovor) (Kompjuterot se prodava poradi zaminuvanje u ameri...


2.400 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Ram memorii DDR3 8Gb 4Gb i 2Gb

Prodavam ispravni Ram memorii. DDR3 8Gb =1600 den 4Gb =950 den 2G...


По Договор
или предлог цена
Денес 19:47Samsung laptop 300E i5 12GB Ram Nvidia Optimus

Се продава лаптоп Samsung so i5-3230M процесор и 12GB DDR3 Ram. Има с...


11.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
12.500 МКД
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 16:38Laptopi Dell Core i5, Core i7 najniski ceni vo MK

Pristignata Nova kolicina!!! Malku koristeni laptopi Acer, Lenovo,...


65 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:42OTKUP NA STARI i NOVI LAPTOPI / KOMPJUTERI OTKUPUVAM LAPTOP

Vrsime najpovolen otkup na laptopi i desktop staticni kompjuteri ...


999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 14:55OTKUP NA LAPTOP KUPUVAM NOVI I POLOVNI LAPTOPOVI LAPTOPI

Otkup na novi i polovni laptopi. Novi, koristeni, ispravni i neis...


6.006 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:55Gigabyte GTX 1660 SUPER OC 6G

Се продава GeForce® GTX 1660 SUPER™ OC 6G Во одлична состојба, редов...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:52  НОВ ОГЛАС

Laptop Samsung RC530 intel I5 6gb ram graficka GT540 2gb

Prodavam laptop Samsung RC530 vo super sostojba, baterija drzi nekoi ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:52  НОВ ОГЛАС

Mini tastatura wireless

Poveke od tri za 500den I8 Wireless 2.4GHz Mini Keyboard Air Mou...


Денес 13:29Prodavam nov 8GB ddr3-16000 SO-DIMM

Se prodava 2x8 GB ram memorija za laptop 1 x 8GB 1500den 2 x 8GB 30...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Kompjuter so visoki perfromanci

(Cena po dogovor) (Kompjuterot se prodava poradi zaminuvanje u ameri...


2.400 €
или предлог цена
Денес 13:00Desktop kompjuter i LCD monitor

Prodavam desktop kompjuter, procesor Intel Pentium Dual CPU E2160 & 1...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00DNV KOMPJUTERI - LAPTOP SERVICE CENTER

DNV KOMPJUTERI -Vi nudi novi i polovni delovi za site vidovi i tipovi...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:52Hp z420 workstation so 24g ram nvidia k4000

Workstation so Xeon procesor 24g ram k4000 quadro grafika 1T disk


400 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
4.000 €
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Денес 12:41  НОВ ОГЛАС

PC Gaming - Cooler Master (Cosmos S)

Se prodava PC Cooler Master Cosmos S (Gejmerska Konfiguracija) i e vo...


1 €
или предлог цена
Денес 12:30Laptop HP ENVY dv6t, 16GB RAM, 768GB HDD, 128GB SSD, GeForce

Prodavam: HP ENVY dv6t-7300 CPU: i7-7300 (quad core) RAM: 16GB ...


10.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:12SSD 1TB 500GB 120GB

2.5inch Solid State Drive SATA III 6Gb/s Novi SSD diskovi (Netac, To...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:09Acer Aspire E5-771G,coreI7" 16g.250ssdPRODAVAM

Prodavam odlicno socuvan Acer Aspire E5-771G Bez mani ,baterija drzi...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:41NOVI REJZERI KOMPLET SO SITE DODATOCI

Prodavam 6 novi Rajzeri VER006C (molex) (riser, rejzer, rajzer, ri...


400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Денес 10:37hdd -hard disk Dell 600gb. SAS rpm 10k za server 2.5 ,caddy

hdd -hard disk Dell 600gb. SAS rpm 10k za server 2.5 ,so caddy od swi...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Денес 10:23Procesor i5 760 LGA1156 Quad Core Processor

- Prodavam procesor i5 760 4 Core ,4 Threads 2,80GHz, 8Mb cache - 10...


700 МКД
или предлог цена
Денес 10:21  НОВ ОГЛАС

otkupuvam ispravni i neispravni laptopi

Otkupuvam ispravni i neispravni laptopi od site modeli.. NA VIBER ....


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:14MACBOOK PRO 2016 I7 16GB 512

Vo dobra sostojba.2016 god , dual core I7 procesor, 16GB ram memorija...


599 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
630 €
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:14SteelSeries Rival 310 - True Move 3

Продавам Гејминг маус SteelSeries Rival 310 Mouse https://steelserie...


Денес 10:11Се продаваат Хард Дискови HDD 2TB

Се продаваат следните интерни хард дискови. Двата имаат HEALTH Cautio...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:44Odlicno Gaming PC

Osnovni delovi kupeni od Insomnia Mart 2021. Konfiguracija: MB Gi...


42.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
44.000 МКД
Денес 09:40Ekran

Evtin ekran 15.4" Orginalen hp compaq nc8430 15.4" Kompletno so me...


1 МКД
или предлог цена
Денес 09:34Acer Aspire V5-571 15.6" Intel Core i5 SILVER PRODAVAM

PRODAVAM Acer Aspire V5-571 ,socuvan ..baterija drzi okolu 3h cor...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:30HP EliteBook 8460p Intel i7

Se prodava aluminium/magnezium biznis laptop HP EliteBook 8460p dones...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 09:20TP-LINK Archer C2300

Телефон за контакт: 075-535-000 Продавам TP-LINK Archer C2300 v1.0...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:14Laptop

Odlicen Hp laptop za facebook, youtube i slicno... Sostojba kako nov...


11.111.111 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:45Asus

Asus x552l na delovi Ima se plastiki i slicno Maticnata e izgorena ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 08:45Ekrani

15.6' 40 pinski slim! Odlicni ekrani!!!


1 МКД
или предлог цена
Денес 08:44Servis za kompjuteri

Servis za kompjuteri vi nudi: - Preinstaliranje na Windows 10, 8, ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Останато

Денес 08:44Monitor 19''

Prodavam lcd monitor 19 inci


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 05:03  НОВ ОГЛАС

Kukiste za kompjuter

Prazno kukiste za kompjuter


400 МКД
или предлог цена
Денес 05:01  НОВ ОГЛАС

Graficka 9500gt 1gb

Graficka Asus 9500gt 1gb


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 04:58  НОВ ОГЛАС

Graficka GT1030 2GB DDR5

Se prodava GT1030 2GB DDR5 Gigabyte, grafikata e voopsto ne stavena v...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:45RAM ZA LAPTOP DDR3 8GB DDR3L NOVA

Se prodava neotpakovana ram memorija za Laptop, 8GB DDR3L.


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:45Се продава Lenovo Thinkpad T450

Се продава екстра лаптоп Lenovo Thinkpad T450, наменет за работа. Лап...


15.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 23:40  НОВ ОГЛАС

Helium Sencecap M1 novi HNT

Novi neotvoreni Helium Sensecap 16 parcinja. Cena odlicna za poveke ...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Mining Bitcoin Hardware

Вчера 20:32Страна 1 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам