Подкатегорија:
                   
624 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

kingston technology fury beast black 4800mhz ddr5 cl38 dimm

16gb kingston technology fury beast black 4800mhz ddr5 cl38 dimm novo...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Денес 00:16Ram memorii DDR3 8Gb 4Gb i 2Gb

Prodavam ispravni Ram memorii. DDR3 8Gb =1600 den 4Gb =950 den 2G...


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:47Gigabyte GTX 1660 SUPER OC 6G

Се продава GeForce® GTX 1660 SUPER™ OC 6G Во одлична состојба, редов...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:52  НОВ ОГЛАС

Mini tastatura wireless

Poveke od tri za 500den I8 Wireless 2.4GHz Mini Keyboard Air Mou...


Вчера 13:29Desktop kompjuter i LCD monitor

Prodavam desktop kompjuter, procesor Intel Pentium Dual CPU E2160 & 1...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00hdd -hard disk Dell 600gb. SAS rpm 10k za server 2.5 ,caddy

hdd -hard disk Dell 600gb. SAS rpm 10k za server 2.5 ,so caddy od swi...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
Вчера 10:23Procesor i5 760 LGA1156 Quad Core Processor

- Prodavam procesor i5 760 4 Core ,4 Threads 2,80GHz, 8Mb cache - 10...


700 МКД
или предлог цена
Вчера 10:21  НОВ ОГЛАС

SteelSeries Rival 310 - True Move 3

Продавам Гејминг маус SteelSeries Rival 310 Mouse https://steelserie...


Вчера 10:11Се продаваат Хард Дискови HDD 2TB

Се продаваат следните интерни хард дискови. Двата имаат HEALTH Cautio...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:44Ekran

Evtin ekran 15.4" Orginalen hp compaq nc8430 15.4" Kompletno so me...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:34TP-LINK Archer C2300

Телефон за контакт: 075-535-000 Продавам TP-LINK Archer C2300 v1.0...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:14Monitor 19''

Prodavam lcd monitor 19 inci


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 05:03  НОВ ОГЛАС

Kukiste za kompjuter

Prazno kukiste za kompjuter


400 МКД
или предлог цена
Вчера 05:01  НОВ ОГЛАС

Graficka 9500gt 1gb

Graficka Asus 9500gt 1gb


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 04:58  НОВ ОГЛАС

Graficka GT1030 2GB DDR5

Se prodava GT1030 2GB DDR5 Gigabyte, grafikata e voopsto ne stavena v...


4.000 МКД
или предлог цена
08 дек 23:45PULSE RX 5500 XT 4G GDDR6

Се продава Sapphire Pulse RX 5500 XT 4GB. Во одлична состојба, редов...


8.000 МКД
или предлог цена
08 дек 15:18Ruter Asus RT-AC66U Dual-band

Ruter Asus RT-AC66U Dual-band,socuvan od swiss..It is powered by Bro...


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
08 дек 14:18hard disk 4tb western digital enterprise sata 3.5

hard disk 4tb western digital enterprise sata 3.5


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
08 дек 14:17graficka AMD Red Devil RX 6700 XT 12GB

Prodavam graficka AMD Red Devil RX 6700 XT 12GB vo odlicna sostojba, ...


25.000 МКД
или предлог цена
08 дек 14:09KULER ZA PROCESOR AMD

KULER ZA PROCESOR AMD NEKORISTEN KAKO NA SLIKATA VO ODLICNA SOSTOJBA ...


250 МКД
или предлог цена
- 38 % Попуст
400 МКД
08 дек 12:39zyxel GS1900-24E - Fanless 24 Port GbE L2 Web switch

zyxel smart GS1900-24E - Fanless 24 Port GbE L2 Web Managed Desktop S...


60 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
70 €
08 дек 08:40LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor

LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor...najdobriot 4k mon...


320 €
или предлог цена
08 дек 07:19sapphire pulse radeon rx 6700 xt nova neotpakuvana

Sapphire PULSE Radeon RX 6700 XT AMD 12 GB GDDR6 nova neotpakuvana so...


38.000 МКД
или предлог цена
08 дек 04:36AMD Ryzen™ 5 7600X nov

AMD Ryzen™ 5 7600X nov bes zameni i bes cenkamje taa e cenata


24.000 МКД
или предлог цена
08 дек 04:36Adapteri za Laptop - Adapter polnac - Razni

Prodavam novi adapteri za Laptop, tie se zamena na originalniot i NE ...


599 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
650 МКД
07 дек 23:30Kingston HyperX Beast 3200MHz DDR4 5 godini garancija

Се продаваат нови рам плочки Kingston HyperX Beast 3200MHz DDR4, цена...


1.850 МКД
или предлог цена
07 дек 20:20Printer Stampac Scaner Xerox WorkCentre 6605

Продавм скоро нов Колор ласерски Принтер/Скенер/Копир/Факс Xerox Wor...


200 €
или предлог цена
07 дек 20:19Asus TUF Gaming GTX1660 Super 6GB GDDR6 so garancija

Се продаваат практично нови графички карти извадени од изложени компј...


13.500 МКД
или предлог цена
07 дек 20:09canon epson lexmark

RASPRODAZBA na printeri ponudete fer ceni za sorabotka canon epson ...


1 МКД
или предлог цена
07 дек 19:58ASUS DUAL RTX 3060Ti O8G V2 + гаранција до 11.2024

Се продава одлично сочувана графичка картица ASUS DUAL RTX 3060Ti O8G...


24.990 МКД
или предлог цена
07 дек 17:41EVGA RTX 3060 12GB со 2 години локална гаранција.

Се продава EVGA RTX 3060 12GB со 2 години локална гаранција. Конта...


22.000 МКД
или предлог цена
07 дек 17:37ASUS DUAL RTX 3060 O12G со гаранција до 04.2024

Се продава одлично сочувана графичка картица ASUS DUAL RTX 3060 O12G,...


19.900 МКД
или предлог цена
07 дек 17:27ASUS TUF GTX 1660Ti O6G

Се продава одлично сочувана графичка картица GTX 1660Ti O6G, користен...


12.500 МКД
или предлог цена
07 дек 17:17ASUS TUF GTX 1660 SUPER O6G

Се продава одлично сочувана графичка картица ASUS TUF GTX 1660 SUPER ...


11.500 МКД
или предлог цена
07 дек 17:17ASUS DUAL GTX 1660 SUPER O6G

Се продава одлично сочувана графичка картица GTX 1660 SUPER O6G, кори...


11.000 МКД
или предлог цена
07 дек 17:17ASUS DUAL RX580 O8G FAN MOD

Се продава модифицирана ASUS DUAL RX580 O8G. Поради скршени перки од...


5.000 МКД
или предлог цена
07 дек 17:17LG 27 4K MONITOR

Monitorot e vklucen kratko vreme i ne e koristen Eden od najdobrit...


330 €
или предлог цена
07 дек 16:52Napojuvanje Fujitsu 300w vistinski izvadeno od brend komp.

Prodavam odlicno ultra tivko napojuvanje fujitsu 300w izvadeno od bre...


400 МКД
или предлог цена
07 дек 15:07Razer Blackwidow Ultimate

Механичка тастатура Razer Blackwidow Ultimate без RGB Kontakt: 076/46...


07 дек 12:50MATICNi ZA All-in-One DELL OPTIPLEX 5260 i 5270 1151 SOKET

MATICNi ZA All-in-One DELL OPTIPLEX 5260 i 5270 1151 SOKET ispravni...


2.990 МКД
или предлог цена
07 дек 11:18Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам