Прилеп
                   
128 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Vito 113 cdi 2013god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Vito 113 cdi ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:59VW CRAFTER 2.0 Tdi 2017god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 VW CRAFTER 2.0 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2017 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 13:58Opel Vivaro

Se prodava Opel Vivaro 2005 godina. Voziloto e vo odlicna sostojba, p...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 08:06Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina

Se prodava Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina. Voziloto e vo odlic...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 08:06Reno Kango 2019 godina

Se prodava Reno Kango 2019 godina so izminato 170 000km vo odlicna so...


9.300 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Вчера 08:06kombe vw t3 na delovi

prodavam delovi od kombe vw t3.se sto e na slikite i ima limarija.vra...


12 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 окт 16:58VW Transporter T6 2.0Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 окт 13:59Mercedes Sprinter 518

Се продава Mercedes Sprinter 518 Година 2008 Седишта 24 Регистр...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 окт 12:53Mercedes-Benz Sprinter 416

Mercedes-Benz Sprinter 416 so 23 sedista. Proizvedeno 2002 godina. ...


6.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 окт 12:53IVECO DAILY SHLEP VOZILO 35S17 2010GOD

3.0 170hp Se prodava komplet so prikolka Cena na kamionceto bez pri...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 окт 12:32Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 god, patnicko 8+1

Se prodava Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 godina, patnicko 8+1...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 окт 11:35leva poluoska za fiat pezo citroen kombi

vo ispravna sostojba...


40 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 окт 08:17sanduk za iveco d5 m s2.3m 86 sasija

sanduk za iveco d5 m s2.3m 86 sasija aluminium 2010 godina


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 окт 07:37Fugon frigo 2019

Furgon frigo dolzina 3500sm sirina 200sm vis 210sm so 2 vrati


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 окт 07:36Se prodava citroen jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw. Ac klima, ABS, ser...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

04 окт 16:05mercedes 207d

mercedes 207 d ispravno automatik novi gumi napred i zadni dobri nov ...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

04 окт 11:57Mercedes Sprinter 316cdi Ladilnik 2011god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Sprinter 316 cdi ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

04 окт 10:08KUKA ZA MERCEDES KOMBE

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

03 окт 21:39VW Crafter

Se Prodava VW Crafter 2.0-103kw.Vo ekstra sostojba.2017 God na Proizv...


32.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

03 окт 16:22NAMENSKO VOZILO COFFEE TRUCK

SE PRODAVA COFFEE TRUCK, ATESTIRANO VOZILO ZA PRODAVNICA VOZILOTO E...


8.400 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
9.500 €
Прилеп

Комбиња

03 окт 16:09FIAT IVECO 2.3JTDM 2010GOD

FIAT IVECO 2.3JTDM 2010GOD MAXI TOVARNO 1320KG NOSIVOST 3550CM DOLZIN...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

02 окт 16:36Ford tranzit maxi 2013 god.

2200 кубици , 195,000 км. димензии на гепек: должина= 396см. ширина=1...


9.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.450 €
Прилеп

Комбиња

02 окт 11:55Fiat Ducato 2.3 HDI DOKA

Kombeto e doneseno od svajcarija so vozenje i se plateni site davacki...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

02 окт 09:29Iveco 35s14

Iveco 35s14 2009 godina 2.3 motor registrirsno do 05 mesec 1300 kg s...


6 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

01 окт 23:02Prevoz na stoka so kombe

Vrsime prevoz i uslugi so kombe, lokal i niz makedonija 078520645


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 сеп 20:40Mercedes Benz Sprinter

Mercedes Benz Sprinter 516, 515, 416, 413 od 2003 do 2010 godina. Voz...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 сеп 13:19Iveco 65 c18 vo super vozna sostojba

Iveko 2008 vo super sostojba reg do 11 2022


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 сеп 08:18Se prodavaat delovi za motor za renault master dci 2.2 i 2.5

Delovite se za kombe site se ispravni za poveke info 070 455 391


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 сеп 22:58PEZO BOXER PATNICKO

Pezo boxer 2008 god cela godina registrirano original patnicko 12 pa...


9.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

29 сеп 22:01KUPUVAM VO SEKAKVA SOSTOJBA VW T4 TRANSPORTER

Otkupuvam sekakvi kombina od grupacija na vw cuknati havarisani stari...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

27 сеп 23:44Iveko kombe 97g. 2.7d ladnjace za parno

Ispravno..


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

25 сеп 09:26Webasto greenje 5.5kw sprinter crafter

Prodavam webasto 5.5kw komplet sve so treba da se namontira


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

22 сеп 19:20FORD TRANZIT 2.2 TDCI - 2008 - TERMOKING

KOMBETO E REDOVNO REGISTRIRANO I SERVISIRANO . ISPRAVNA SOSTOJBA ZA ...


5.700 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 сеп 13:00diferincial iveco 70.17 2012 so jastuci

diferincial iveco 70.17 2012 so jastuci


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

19 сеп 15:33iveco frigo

iveco frigo. bez zameni bez poraki.


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

18 сеп 07:49IVECO 50C13 Patnicko kombe KAKO NOVO

Se prodava patnicko kombe IVECO DAILY 50C13 so 21sediste, registriran...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

03 сеп 06:48Fiat Ducato

Се продава Фиат Дукато 2012 година, во одлична состојба, со релативно...


10 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 авг 15:22Fiat Ducato 2.8 JTD, 2003-god, servisiran, novi zimski gumi!

Se Prodava Fiat Ducato 2.8 Jtd, 2003-godina, furgon,230.000 KM realni...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.100 €
Прилеп

Комбиња

18 авг 08:55Diferenciali za iveco

Diferenciali za iveco


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 авг 20:31Iveco polovni delovi

Delovi za iveco 2000 do 2006 Inf na 078290121


3 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 авг 23:18Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам