Прилеп
                   
2076 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

zastava 750 850 fico fiko

se prodava zastava 750 vo odlicna sostojba zastava 750 850 fico fiko...


6.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 11:48Промовирано

CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Volkswagen Jetta 2.0tdi 103kw Full servis

Se prodava VW Jetta 2005g 2.0tdi 140ks 6 brzini16 ventili Registrira...


4.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

29 мар 17:31Промовирано

GOLF 6 VI 1.4 TSI 122HP

CLIMATRONIC ANDROID RADIO SO NAVI LED STOPOVI LED FAROVI I MAGLENK...


7.299 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 18:20Lada Niva Se menuva

Menuvam ww fox 1200cm benzin vo bezprekorna sostojba za dobro socuvan...


3.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 17:13Opel Astra 1.7 CDTI - COSMO Paket 125ks Xenon

Se prodava Opel Astra 1.7 CDTI - 92kw (125ks) Cosmo Paket - full opre...


7.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:30Vw passat 1.9 81kw

Kolata e fabrika za meraklii smeneto e se od prednica golem servis ma...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:15Opel korsa 1.2 benzin plin

Se prodava OPEL CORSA D 2010, 1.2 benzin/plin, registrirana do krajot...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:08SUBARU FORESTER 2.0TD

Subaru Forester 2.0 TD 2010 godina plateno se do registracija : uveze...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:46Audi A3 2.0 FSI EXTRA

Audi A3 2.0FSI 150ks 6 Brzini + R, 2004god full oprema, servisirano, ...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:41OPEL ASTRA 1.9 CDTI

Opel astra 19 cdti 88kw god 2006 pominati 19000km registri...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:31Audi A7 3.0

Se prodava Audi A7 2012/2011 S Line 240,000 km uvoz od Ch (vtor gaz...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:03Pezo 307 2,0hdi 2003g

Se prodava pezo 307 2,0hdi 2003g reg so oprema prva farba zacuvano vn...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:36Opel Astra H GTC

➡️Продавам Opel Astra H GTC 2008 год 1.4 бензин со ланче -одлична з...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:24VW POLO 1.2 2008

Info na 078362010 ili (078351350 samo na viber ) VW POLO 1.2 2008 G ...


3 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:15Volvo c30 R desing 2007g mozna zamena CH

🇨🇭Volvo c30 R desing 2007g -1.6d -registriran do 7 mesec -cen...


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:05E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 g,cela godina registracija, avtom...


5.250 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:50Se prodava Volkswagen Passat 2011 god

Se prodava Passat , vo perfektna sostojba, so FULL oprema. Moze zamen...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:43Audi a5 2017 coupe cena po dogovor

Audi a5 2017 coupe 2.0 tdi 190 ks quattro 2xSline


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:37Audi A3 2007 1.6 i Sportback 8PA Benzin / Plin Ауди А3

Се продава Audi A3 Sportback (8PA) Ауди А3 2007 со 5 врати 1.6i 7...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:25Audi A3 2007 1.6i Sportback 8P Benzin / Plin Ауди А3

Се продава Ауди А3 2007 со 5врати 1.6 75 / 102 А тест плин STAG Сер...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:25Fiat seicento 1.1 benz/plin 2000god

Se prodava fiat seicento 1.1 benz/plin Mal servis pred 500km Golem ...


1.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:08CITROEN C4 1.4 2014 GOD

KOLATA E DONESENA OD 🇨🇭 SWISS🇨🇭 SO SERVISNA KNISKA ZA KOLATA I ZA...


6.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00СЕ ПРОДАВА PEUGEOT 407SW 2.0 HDI

PEUGEOT 407SW 2.0 HDI Панорама кров; Електрика на ретровизори; Еле...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Golf 5 1.9TDI GOAL oprema 2006/7

-Oprema GOAL -el. na stakla -el. na retrovizori -dvozonski klimat...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.750 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Renault Megane 2 Coupe (cabrio)

Се продава Renault Megane 2 cc кабриолет, во одлична состојба. 2.0 б...


3.699 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.799 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Peugeot 306 1.9 XTdt

Се продава Peugeot 306 произведена во 1994г. Возилото е во моја сопст...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Се продава Opel Corsa 1.2 2008 god

Се продава Opel Corsa 1.2 2008 god 180000km Бензин плин Клима, Ел...


3.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Seat Leon 1.9 Tdi

Seat Leon 1.9 dizel, 75kw 105 ks Регистрација Македонска до 02 2024 ...


5.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


6.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:57MERCEDES ML 320 CDI 4 MATIC

Registriean cela godina Napraven kompleten servis (golem i mal) Nov...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:43Yugo ( Jugo ) 45 so olin A-test

Jugoto ne e registrirano, se prodava za kesh a mozhna e i zamena za z...


400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:37  НОВ ОГЛАС

Mini One 1.4 2007 95hp

Mini One 1.4 motor so 71kw/95hp. 2ra Generacija. 2007 godina. Full ...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31BMW 525d EDITION FULL M PAKET

BMW 525d EDITION SPORT M PAKET 2010 god 3.0 motor so 197ks M-sport ...


12.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:23VW PASSAT 2.0 TDI 170KS 2006

Пасатот е со највисоко ниво на опрема, нема што нема Регистриран до 2...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:19Ford Mondeo

Se prodava Ford Mondeo 18td 1997 god registrirano do 9ti mesec 2023t...


750 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
850 €
Прилеп

Автомобили

Денес 12:14Volkswagen Passat Variant 2015

Прва регистрација 2016 Регистрација + зелен картон. Можна е и зам...


15.799 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:09Audi a6 delovi

Menjac 5 brzini so salter 1.9tdi ispraven 100% Poluosovini so zglob ...


123.456 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:04PEUGEOT 508 *Mozi zamena*

PEUGEOT 508 2.0HDI 140KS 2012godina ● 6 brzini ● Dvozonski klimatr...


8.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:59POLOVNI DELOVI PASAT. FORD FOKUS. SKODA. POLO. VENTO

DELOVI ZA. PASAT 1.9. 131. 116. I 1.8 BENZIN VEN...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:48Se prodava Chevrolet Spark 0.8

Se prodava dobro socuvan Chevrolet Spark servisiran registriran 4 nov...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:47PRODAVAM VW GOLF 5 1.9TDI 77KW 2006G FULL OPREMA REGISTRIRAN

VW GOLF 5 1.9 TDI 105 KS 77KW 2006 GOD ODGOVARA I ZA VOZACI POCETNIC...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:46SEAT LEON 1.6TDI

Seat Leon 1.6 TDI ✔️ 2013 Godina✔️ 170 000km ✔️ REGISTRIRAN ...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:44Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам