Прилеп
                   
238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Atego 1318 120000km

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 13.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:19MAN TGL 8.180 2011god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:19MAN TGL 12.180 150000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:18Mitshubishi Canter Fuso

Voziloto e vo super sostojba. Proizvedeno 2010god. Kapacitet za utova...


13.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 21:43  НОВ ОГЛАС

MAN TGM 18.280

Voziloto e vo dobra sostojba. Proizvedeno e 2009god so izminati 527.0...


14.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 21:29  НОВ ОГЛАС

Peugeot Expert 1.6 HDI FURGON

Voziloto e vo ekstra sostojba. Proizvedeno 2013god. Prv sopstvenik


7.300 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 21:21  НОВ ОГЛАС

Iveco EuroCargo 160E25

Se prodava Iveco EuroCargo 160E25 vo odlicna sostojba redovno odrzuva...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 19:33SCANIA G420 2010 + SCHMITZ 2012

registrirani cela godina Scania 17000 € Schmitz 11500€


28.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
29.000 €
Прилеп

Камиони

Вчера 17:44Mercedes-Benz Atego 1222

Voziloto e vo odlicna sostojba. Kupeno novo od Mercedes Skopje, prv s...


23.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 13:00Fuso Canter 7c15

Voziloto e vo super sostojba. Proizvedeno 2012god prva registracija 2...


14.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 13:00Tovarni Vozila

PAP-TRAKS Prilep - Prodazba na polovni vozila - Vozila po p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:18Man 12.180 Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Kran Hiab...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:18Mercedes Atego 1218

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 12.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:18Gumi 315/70/22.5 michelin

4 gumi michelin germanski protekt


18.000 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
21.500 МКД
Прилеп

Камиони

29 мај 21:36VOLVO 440 EURO 5

NAPRAVEN GENERALEN REMONT SO ORGINALNI DELOVI VO GRCIJA 2007 godina ...


22.600 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 мај 21:36Polovni gumi 315/70R22.5 i 385/55R22.5

Pogonski 315/70R22.5 - 4 parcinja 385/55R22.5 - 2 parcinja


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 мај 18:55Renault Midlum Slep Šlep

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ RENAULT MIDLUM 220 ✅- Šlep ✅- Uvoz Germanija ✅- G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 мај 14:21VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 мај 14:20Renault 18.280 dci

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Renault 18.280 dci ✅- Ladilnik ✅- Termoking sp...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 мај 14:20PRIKOLKA WECON 2009

Se prodava Prikolka Wecon 218 2009g So kontejner sistem Dolzina 7...


4.400 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.800 €
Прилеп

Камиони

29 мај 11:09Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 мај 10:07MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 мај 10:07MAN TGL 12.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.240 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

29 мај 10:07MAH 502

SE PRODAVA MAN -502 SO V-10 MOTO MOTOR MERCEDES SO EVROPA DEFERNCIJA...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 мај 13:18MAN TGX 440 XLX mega 2014

Se prodava MAN TGX Avtomatski menuvac Intarder XLX kabina Frizid...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 мај 08:23MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 мај 10:36Renault Premium 320 Kran Hiab 166 B-3

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Renault Premium 320 ✅- Uvoz Francija ✅- Godin...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 мај 10:36Scania 142 3 osovini

Scania 142 3 osovini 2 deferencijali 420 ks Remont napraven april m...


13.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 мај 10:06kompresor

kompresori ispravni


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 мај 09:02pumpa kiperska 6ka

pumpata e ispravna miller


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 мај 09:01TAM 5000 so digalka I prikolica duplak

Tam 5000 so prikolica top za banderi I trupci I digalka 3.5t duplak. ...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 20:25skania r 440

polovna skania r 44o vo ispravna sostojba 2009 g


13.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 18:27Iveco dayli 30 hidro platforma

polovno Iveco dayli 30 hidro platforma bez zameni i poraki.bez pot...


21.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 18:27Mercedes Atego 1318 Korpa Kran

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 1318 Korpa ✅- Uvoz Belgija ✅- Godin...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 14:16MAN TGS 18.360 200000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 18.360 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 мај 14:16Се продава TAM 75 T5

Се продава ТАМ 75 Т5 со дупла кабина и долг сандак, произведено 1980....


2 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 мај 08:52iveco dayli 2010 euro 5

iveco dayli 2010 euro 5 310000km nova platforma 540 nova makara...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 мај 19:09Se prodava kamion Iveco

Se prodava kamion Iveco 450, 2006 god. Registriran do Septemvri 2023,...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
16.000 МКД
Прилеп

Камиони

22 мај 13:37Kalnici za scania

Kalnici za scania orginal


50 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 мај 22:41MAN 232 kiper kran

Man 230 kojna registriran do 7 / 2022 vo top sostojba dobri gumi skor...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 мај 16:10Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам