Подкатегорија:
                   
174 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dispanzer--marka-(AUX).....

---Prodavam Dispanzer za voda--AUX... ---Skoro nov,se gleda i od sli...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Денес 14:17Bojlerce gorenje novo

Bojlerceto e recisi novo, samo postaveno eden mesec i voopsto ne rabo...


1.990 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

Денес 11:25Beko plotna neupotrebena

https://www.neptun.mk/categories/PLOTNI/BEKO-HIC-HIC-64404-T


13.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

Денес 10:08  НОВ ОГЛАС

Се продава апарат за кафе Plilips Saeco

Се продава апарат за еспресо


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 23:32  НОВ ОГЛАС

Masini za sienje

Ispravni


50 €
или предлог цена
Вчера 16:45prodavam kafemat saeco intelia deluxe inox odlicen

prodavam kafemat saeco intelia deluxe inox odlicen so dispazer za m...


199 €
или предлог цена
Вчера 14:26APARAT ZA NESKAFE DOLCE GUSTO

aparatot koga ke se pusti funkcijata za pravenje kafe (toplo ili ladn...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Вчера 11:53PRODAVAM NOV DRZAC ZA 40 KAPSULI ZA KAFEMAT NESPRESSO

PRODAVAM NOV DRZAC ZA 40 KAPSULI ZA KAFEMAT NESPRESSO. MOZE DA PISETE...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:03PRODAVAM KANISTRI ZA VODA ZA NESPRESSO KAFEMATI

PRODAVAM KANISTRI ZA VODA ZA NESPRESSO KAFEMATI. PRAKAM PO KARGO, MOZ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:03Соковник/ Sokovnik Bosch

Продавам соковник Bosch, користен вкупно 2 пати, во беспрекорна состо...


3.500 МКД
или предлог цена
03 фев 23:54Sporet Gorenje

Prodavam sporet Gorenje vo ispravna sostojba, Podignuvanje od K.Voda


4.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

03 фев 17:49Nova elektricna skara 1200den

Prodavam nova nekoristena skara na struja ,cena 1000 den(bez kutija ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
03 фев 13:21Masina za perenje Bosch

Se prodava masina za perenje Bosch vo ispravna sostojba stara 12 godi...


2.500 МКД
или предлог цена
03 фев 09:27PRAVOSMUKALKA ZEPTER PWC-100

Se prodava pravosmukalka od Zepter PWC-100 pravosmukalkata ne e mnogu...


1 МКД
или предлог цена
02 фев 20:56Espresso Kafemat na kapsuli

Prodavam Espresso Kafemat na kapsuli vo prekrasna sostojba, maksimaln...


1.699 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.999 МКД
02 фев 10:28Plinska relna

Se prodava plinska relna,nova ne otpakuvana na nurgaz,so ventil i cre...


2.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

01 фев 10:07Aparat za hot dog

Silver Crest апарат за приготвување на хот-дог -Можност за приготвув...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Останато

31 јан 18:14prodavam masina za sadovi

prodavam masina za sadovi malku koristena. potrebna e mala popravka....


1 €
или предлог цена
31 јан 18:13ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

ПРОДАВАМ МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ГОРЕЊЕ МНОГУ ПОВОЛНО


2.000 МКД
или предлог цена
31 јан 08:58Блендер

Се продава блендер.


800 МКД
или предлог цена
30 јан 19:50Hotpoint Ariston No Frost

Prodavam kombiniran frizider Hotpoint Ariston, bela boja, vo celosno ...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

29 јан 18:51Kirby Avalir 2

Se prodava Kirby Avalir 2 pred pomalce po 4-5 meseci kupen uklucen vk...


2.500 €
или предлог цена
29 јан 13:29Masina za perenje BOSH

Kompletno ispravna masina za perenje BOSH


6.200 МКД
или предлог цена
28 јан 19:26Bojler Hit 80 litri

Bojler Hit 80 litri Cena 2.000 denari Kontakt 070/414658


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Бојлери

27 јан 20:17Mashina za perenje wirpool i gorenje

Dve mashini gorenje i dve wirpool so gorno otvaranje so mali defekti....


2.000 МКД
или предлог цена
26 јан 15:15Се продава апарат за кафе/кафемат Saeco (Philips)

Се продава одлично сочувана рачната машина за еспресо Saeco (Philips)...


6.000 МКД
или предлог цена
25 јан 10:23LTH frizider za dlaboko

Se prodava frizider za dlaboko zamrznuvznje LTH 328 litra Skofja Loka...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

22 јан 18:44Masina za susenje alista -- susara

Se prodava sushara za alista vo ispravna sostojba. Masinata si rabot...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
21 јан 16:12Prodavam toster

Prodavam toster od tursko proizvodstvo koristen nekolku pati za domas...


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Тостери

21 јан 11:26Pravosmukalka

Kombinirana pravosmukalka na voda i na suvo smukanje so dodatna golem...


4.500 МКД
или предлог цена
21 јан 11:05Prodavam masina za perenje Bosh za delovi

Masinata raboti ,no ne prima voda.Treba da se smenat i lageri ako sak...


2.000 МКД
или предлог цена
20 јан 21:41MASINA ZA PERENJE ARISTON

Se prodava masina za perenje Ariston 2010 god. vo ispravna sostojba, ...


3.000 МКД
или предлог цена
19 јан 19:09Frizider Gorenje Ladilnik Фрижидер Ладилник odlicna sostojba

Prodavam koristen frizider Gorenje dimenzii 143,5x60x58 (V, Sh, D) ...


4.800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Фрижидери

18 јан 12:50Elektricen sporet

Prodavam elemtricen sporet so 4 ringli. Odamna ne e koristen.. So mal...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Апарати за домаќинство / Шпорети

18 јан 08:05Motor od beko masina za perenje i drugi delovi

Ostanat e samo motorot


15 €
или предлог цена
17 јан 15:49Prfodavam KIRBY

Perfektno zacuvana KIRBY


По Договор
или предлог цена
17 јан 08:40PRAVOSMUKALKI NA BATERIJA

Kako novi odlicno socuvani PRAVOSMUKALKI na baterii, Black & Decker 1...


150 €
или предлог цена
16 јан 00:16Kafe masina Solis master 4000 de luxe

Prodavam polovna masina za kafe masina - espresso Solis master 4000 d...


140 €
или предлог цена
15 јан 11:13Illy kafemat x7.1

Crna boja,mnogu malku koristen


4.000 МКД
или предлог цена
14 јан 19:42Dolce gusto kafemat mimi me

Nov donesen od germanija


3.400 МКД
или предлог цена
14 јан 14:03Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам