Делчево
                           
59 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава плац со стара куќа во Делчево

Се продава плац од 165 м2 на ул. „Маршал Тито“ со маркица за граба 10...


19.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

Вчера 21:25Куќа во Делчево | Kuka vo Delcevo

Се продава куќа со: Подрум 37 м², Приземје 110 м², Кат 140 м² и Поткр...


169.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

Вчера 21:25se izdava stan

tel broj 078553682


10.000 МКД
или предлог цена
Делчево

Станови

27 мар 13:29Carevoselska ul.

Prodava se Garaza za 2 koli Vrata e na dalinc 5.5 x 3.5 m moze i kom...


12.000 €
или предлог цена
Делчево

Гаражи

27 мар 02:24Carevoselska 19 Delcevo

Garaza e za 2 koli Dalinska veata 5.5x3.5m moue i kombi da se garazir...


12.000 €
или предлог цена
Делчево

Гаражи

27 мар 02:24Krusevska ul.

Kuka e nova s podno grejenje Poveke info tel.WhatsApp viber : +417...


169.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

27 мар 02:24Niva

Prodavam niva vo blizina na pesackata pateka sto vodi kon seloto Zveg...


7.000 €
или предлог цена
25 мар 18:45Kuka karabina nova gradba od 120m2 Delcevo

Се продава куќа - нова градба во населба Басарица. Куќа + дворно мес...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

22 мар 07:39Se prodava deloven prostor od 150m2

Se prodava deloven prostor od 150m2 do Osnovniot sud vo Delcevo 07...


По Договор
или предлог цена
22 мар 06:31Trafika - kiosk

Opremena so stalazi


1.250 €
или предлог цена
18 мар 23:52НИВА

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО СЕЛО ПОЛЕТО ВО БЛИЗИНА НА АСФАЛТЕН ПАТ СО МОЖНОСТ...


12.500 €
или предлог цена
18 мар 22:34Дуќан наспроти новиот пазар

Се продава / издава дуќан во зграда на Кеј на Брегалница, наспроти но...


4.000 МКД
или предлог цена
Делчево

Дуќани

17 мар 10:12Prodavam plac vo Delcevo

Se prodava plac od 1137 m2, so pravoagolna forma, koj so celata negov...


20 €
или предлог цена
16 мар 10:20Prodavam plac vo Delcevo

Se prodava plac od 3035 m2, co pravoagolna forma, koj so celata negov...


20 €
или предлог цена
16 мар 10:20Prodavam plac vo Delcevo

Se prodava plac od 1530 m2, na padinata od planinata Golak, nad kasar...


10 €
или предлог цена
16 мар 10:20DUKAN VO CENTAROT NA GRADOT

SE PRODAVA ILI IZDAVA DUKAN 110 m2 VO CENTAROT NA GRADOT DO STOPANSKA...


1 €
или предлог цена
Делчево

Дуќани

12 мар 15:08Se prodava plac (gradezna parcela)

Se prodava gradezna parcela vo naselba Prolet, Delchevo. Placot se na...


27 €
или предлог цена
12 мар 14:43Se prodava plac vo Delcevo

Se prodava plac vo centarot na Delcevo so objekt 115 m2.


1 €
или предлог цена
11 мар 17:13Se prodava 25000m2 zemjiste co delcevo

Se prodava 25000m2 zemjiste vo selo vetren mesto vikano kriva niva na...


10 €
или предлог цена
05 мар 13:00Продавам плац во Делчево

Се продава плац од 3035 м2, со правоаголна форма, кој со целата негов...


20 €
или предлог цена
27 фев 08:27Деловен објект за изнајмување:

Објектот е комплетно нова градба и се наоѓа во Делчево, на излез од г...


По Договор
или предлог цена
19 фев 00:08Se prodava bavča

Se prodava bavča pozadi kožarata vo delčevo i pod megjunarodniot pat ...


5 €
или предлог цена
29 дек 19:22Parcela so plateni komunalii

Prodavam gradezna parcela vo naselba Sportski Centar so plateni komun...


По Договор
или предлог цена
26 дек 16:28KUKA VO CENTAR

STARA KUKA BR.PLAC - 43 IMOTEN LIST Br - 6519/1 400 M/2 TEL......


26.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

17 дек 21:14Kukja

Куќа во Делчево на убава локација, повеќе информации на овој број: ...


80.000 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

13 дек 01:47Vila Ocipala

Se iznajmuva vikendica vo sklop na Etno Kompleks Cardak za poveke inf...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

24 ное 09:14Se prodava Deloven Prostor vo Delcevo

Deloven prostor vo Delcevo,bes Podrum.


1 €
или предлог цена
Делчево

Дуќани

18 ное 17:30Se prodava plac vo Delcevo blizu do avtobuskata stanica

Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
14 окт 10:06Se prodava kukja vo Delcevo

Broevi za kontakt: 070 349 743, 075 276 158 Лоцирана во првиот дел к...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

11 окт 12:20Продавам плац во Делчево

Се продава плац од 1137 м2, со правоаголна форма, кој со целата негов...


20 €
или предлог цена
23 сеп 07:45Продавам плац во Делчево

Се продава плац од 1540 м2, на падината од планината Голак, над касар...


10 €
или предлог цена
30 авг 08:05Se prodava kukja vo s.Trabotiviste i dve nivi

Se prodava kukja vo s. Trabotiviste. Ima i dve bavci za prodazba na ...


9.999 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

24 авг 10:51Se prodava КУЌА

Se prodava kukata Vo delcevo Poveke informacii na brojot vo opisot...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

14 авг 21:02Се продава деловен објект

На одлична локација во центарот на градот со тераса 120м2


По Договор
или предлог цена
Делчево

Дуќани

10 авг 14:28Se prodava stan vo Delcevo - Делчево

Се продава стан во Делчево, на одлична локација со отворен поглед кон...


32.000 €
или предлог цена
Делчево

Станови

28 јул 11:02Деловен простор од 20м2

Се дава под наем деловен простор во површина од 20м2 во центарот на Д...


По Договор
или предлог цена
Делчево

Дуќани

12 јул 12:55Selo ZVEGOR

Nivata se naogja na 20metri ot patot na kukite odma nad rabotilnicata...


10 €
или предлог цена
31 мар 23:31Kuka vo selo DRAMCE

Se prodava kuka so dvorno mesto 2.100 metri kvadratni vo selo dramce ...


1 €
или предлог цена
Делчево

Куќи / Вили

20 јан 00:23Se izdava dukan vo naselba prolet

Se izdava dukan vo naselba Prolet pogoden za sekakov vid na dejnost ...


1 МКД
или предлог цена
Делчево

Дуќани

13 окт 17:18Купувам нива или плац во нас. Басарица или Полето

Купувам нива или плац во нас. Басарица или Полето


1 €
или предлог цена
06 јун 14:58Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам