7015 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AUDI A3 1.9 TDI 77 kw-FULL- PERFEKTEN !

SE PRODAVA ODLICNO ZACUVANO AUDI A3 1.9 TDI ! - VOZILOTO E UVEZENO ...


7.900 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 сеп 11:22Промовирано

VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Teleskopski viluskar 40.18/ 360

Se prodava teleskopski viluskar Dieci Pegasus Roto 360/ 40.18 Godina...


Денес 13:48Audi Q5 2.0 TDI quattro 2009

Se prodava Audi Q5 quattro 2009 godina. 2.0 TDI 170ks Vtor gazda, kol...


13.699 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
13.999 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:48SSANGYONG REXTON 2.7xdi /Delovi - Delovi

Zvonete samo na ovaj broj : 078 / 260 / 477 078 / 260 / 477 078 / ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:25Најекономичен дизел! POLO 1.2 TDI - 2010god

Се продава POLO 1.2 TDI - BlueMotion 2010god. Полото е во перфектна ...


5.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:17MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:03VOLVO S40 1.6HDI 2009

VOLVO S40 1.6D 109 KS 2009 GODINA 270000 KM REGISTRIRANO DO 31.01...


5.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00PEUGEOT 308 1.6 2012 GOD

KOLATA E SO SERVISNA KNISKA DO POSLEDEN KM SERVISIRANA I E DONESENA O...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Imt 539

Traktorot e odrzuvan domakinski poveke info na tel


1 €
или предлог цена
Денес 12:54Letva Audi a4

Letvata e za model 2001 2004 b6 serija


1 €
или предлог цена
Денес 12:53Palazlar

Kosackata e malku koristena pogolem period e lezana super sostojba na...


1 €
или предлог цена
Денес 12:53Polovni guni

gumite ne se puknati 8.3 24 mu e dinenzijata samo 11kata treba da se ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:53Menjac BNM VW POLO

Menjacot e za onie tipovi koi imaat plocka izmegju javetese za detalno


По Договор
или предлог цена
Денес 12:53Se prodava Golf 7 1,4TSI 140ks R line

Se prodava Golf 7 1,4 TSI 140ks R line fabricka oprema Registrirana d...


12.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:34Citroen c5 1.6 hdi 110 ks 2009

Registriran cela godina .servisiran .najvisoko nivo na oprema.vo odli...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:25peugeot 2.2 hdi 2009

registriran .ne uvezuvan.kozen enterier.greaci vo sedista .xsenon.kom...


6.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:25Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD Godina na proizvodstvo (2006) Nee od ...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:22Челични бандажи (celicni bandazi)

Celicni bandazi 15 5x110. Odgovaraat za vectra, astra h, zafira. I dr


2.400 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 МКД
Денес 12:05KOZEN VOLAN ZA OPEL ANTARA

SE PRODAVA SOCUVAN KOZEN VOLAN SO KOMANDI ZA OPEL ANTARA 2007/+.


80 €
или предлог цена
Денес 12:02PEUGEOT 207 1.4 HDI PERFEKTNO

Avtomobilot e kako nov, kako vnatre taka i nadvor. Motor i menjac rab...


3.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:02СЕ ПРОДАВА Zontes v310 Cruiser 2021

Се продава Zontes v310 2021 година. Купен нов од Hamachi Macedonia. Р...


4.200 €
или предлог цена
Денес 11:58Hamacio 300cc reg 5 mecec 2023

Ekstra mozi zamena


1.700 €
или предлог цена
Денес 11:47SEAT LEON 1.9TDI 2007 - "PERFEKTEN"

▪︎ Se prodava Seat Leon 1.9TDI 77kW 105ks ( BXE tip na motor bez dpf ...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:40ALFA ROMEO 166 2.4 JTD BESPREKORNA

Alfata e so ful oprena so kozen enterier,kompletna elektonika na sedi...


2.300 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
2.700 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:31PEUGEOT 307 1.6 HDI 2007

SE PRODAVA PEUGEOT 307 1.6HDI 80KW 110KS REGISTRIRANO DO 27.12.2022 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:30opel korsa 1.0 12v

registrirana + zelen karton


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:28Bagaznik za Yugo

Vo super sostojba kako na slikite


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:20VW PHAETON 3.0 TDI 4X4 224HP 165KW

Odlicen, odzuvan, servisiran PHAETON 3.0TDI 4X4 165KW 224HP JASTUCI...


999 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:13Polo 1.4tdi

Kolata e zacuvana redovno servis.zvonete na ovaj broj.078345602.ful o...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:13Opel sintra eftinoooo

Pali vozi


450 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:13Se prodava mercedes

Se prodava mercedes c220 registriran do 5/2023 so zelen karton Tel ...


3.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:12Passat 1.9 TDI 2008

Passat 1.9 TDI proizveden 2008 godina, klimatronik,bluemotion, euro k...


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:10E220 CDI 2005 godina

Se prodava E220CDI proizvedena 2005 godina, avtomatski menuvac servis...


5.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:10Hyundai Lantra 1.6i

Se prodava Hyundai Lantra 1.6i vo odlicna sostojba registrirana cela ...


1.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:07ALFA 147 1.6 NA DELOVI

ALFA 147 1.6 TWIN SPARK 88KW 2003.G NA DELOVI .. TEL : 077/737-207 DA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:51PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G NA DELOVI

NA DELOVI PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G TEL.:077-737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:51SHARAN 1.9 TDI NA DELOVI

SHARAN 1.9 TDI 85KW, 116 KS. 2003G TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:51OPEL ASTRA 1.7 NA DELOVI

OPEL ASTRA 1.7 ISUZU 55KW. 2003G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:50OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI NA DELOVI !

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI 74KW. 2004G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:50VW POLO 1.0I 98god PRVA BOJA

Kolata e vo odlicna sostojba servisirana


1.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:43  НОВ ОГЛАС

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god Swiss🇨🇭

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god! Voziloto e servisirano komple...


15.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:42Страна 1 од 176

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам