Прилеп
                   
277 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

polovna guma so se bandaz 315,70,22,5

Polovna solidna


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 15:02Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:35MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:35MAN 410. 2002G REG Do 23.05.2023

MAN 410 2002 GOD REG DO 23.05.2023 KIPER SISTEM MOZI ZAMENA ZA EU...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:31MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:53MAN TGS 26.400 Ladilnik Termoking

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 26.400 ✅- Ladilnik Termo King MD-2 SR ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:53VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 09:53Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac)

Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac) 400 evra.


400 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 21:50  НОВ ОГЛАС

Delovi za Scania R124 i L124 -420 do 2005'

Prodavam polovni delovi za Scania L114 420, L124 420 i Scania R124 42...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 20:53Odkupuvam:Scania,Mercedes,Fap,Zastava,Tamce,Omce-Za delovi !

Otkupuvam Scania 112,113,141,134,143,124..Mercedes 1213, Fap 1314, 16...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 20:52MAN TGX EEV 440 mega

2011 Intarder Frizider 2 kreveti Salter Registriran do 30.05.20...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 17:38MAN TGL 8.180 2012god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 14:16MAN TGM 15.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGM 15.240 ✅- Uvoz Francija ✅- Godina 200...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:24MAN TGL 12.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.240 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:24MAN TGS 18.360 200000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 18.360 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:24MAN TGL 8.180 2011god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:23MAN TGL 12.180 150000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 10:23MAN TGX 26.480 ŠLEP SLEP

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGX 26.480 ✅- Uvoz Germanija ✅- Šlep za kam...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 сеп 14:52MAN TGM 18.250 Ladilnik

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGM 18.250 ✅- Ladilnik ✅- Carrier Supra 85...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 сеп 14:52MAN TGS 26.440 Cisterna

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 26.440 ✅- Cisterna ✅- 19 920 litri ✅- Tri...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 сеп 10:01Renault Midlum Slep Šlep

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ RENAULT MIDLUM 220 ✅- Šlep ✅- Uvoz Germanija ✅- G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 сеп 10:01MAN TGL 8.180

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 2008 ✅...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 сеп 10:00Tovarni Vozila

PAP-TRAKS Prilep - Prodazba na polovni vozila - Vozila po p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 сеп 10:00iveco sasija 2007g

iveco sasija 2007g dupli trkala 2300cc od 9 do 19 caso. bez zam...


6.200 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 сеп 08:08Iveco dayli 30 hidro platforma

Iveco dayli 30 hidro platforma bez zameni i poraki.


22.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

26 сеп 08:08Skania 112h

Se prodava Skania 112h kiper.poveke informacii na 076406121


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 21:27Се продава SKANIA

Се продава сканиа 144-530.Повеќе информации на 076-406-121


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 21:26Се продава MERCEDES 16-35

Се продава MERCEDES 16-35.Повеќе информации на 076-406-121


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 21:26MAN 232 kiper kran

Man 230 kojna registriran do 7 / 2022 vo top sostojba dobri gumi skor...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 19:13SLEP SHLEP Malibro Vlečna služba 24 ČASA

- VLEČNA SLUZBA - Vo MK i stranstvo - MOŽE plajkajne na faktura - 0...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 18:57Plakar za scania

078607122


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

25 сеп 11:53Scania 142 3 osovini

Scania 142 3 osovini 2 deferencijali 420 ks Remont napraven april m...


13.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 сеп 19:39VOLVO I SCANIA

Se prodavaat dva kamioni Volvo i Scania Registrirani i vo vozna sost...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 сеп 18:55SE PRODAVA VOLVO FH12 420 KS EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Volvo Fh12 420 Ks 2004 Godina So Prateca Full Oprema Regis...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 сеп 10:46Man 12.180 Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Kran Hiab...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 сеп 10:38Mercedes Atego 1218

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 12.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 сеп 10:38MAN TGL 12.180

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 сеп 10:38SCANIA E 5 R 420 2007 g.

vo super sostojba reg, do 07.2023. ful servisirana. ...


13.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 €
Прилеп

Камиони

24 сеп 08:54IVECO 420 E 5 2006.god.

vo super sostojba. tehnicki ispavno se funkcionira na nego. klima ret...


6.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Прилеп

Камиони

24 сеп 08:54VOLVO FH 460 TOP...

SAMO VLEKAC Volvo 2005 euro 3 registrirano Novi Akomulatori so site n...


14.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.500 €
Прилеп

Камиони

24 сеп 07:54Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам