2395 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trpezariska masa so 6 stola

Masa od cisto drvo so 6 stola Vo odlicna sostojba


10.000 МКД
или предлог цена
08 јан 22:05Промовирано

Комплет гарнитура

Продавам комплет гарнитура: - тросед (должина 200 см) - двосет (долж...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 08:07Промовирано

Седмосед со фотеља / Sedmosed so fotelja (garnitura)

Се продава луксузен седмосед со фотеља, во одлична состојба. Сива (др...


400 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 €
Денес 11:11Nova Aluminumska vrata Profilco so staklo

+38970365118 - Se prodavaat novi dve alumimimiuski vrati Profilco ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:07Baterii baterija PANASONIC

Provadam ispravni baterii za razlicni nameni. Dimenzija 15x9.5x6.5...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 11:03KLIMA FUEGO 5-KA

PRODAVAM TOP KLIMA FUEGO 5KA PET KILOWATI CETIRI SEZONI KORISTENA K...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:03KUPUVAM KAMIN SPORET PECKA NA DRVA

Kupuvam grejno telo na drva Inf 077-560-008 Dame


По Договор
или предлог цена
Денес 09:54Nameštaj, Plakar, Komoda

Prodavam skoro nova Komoda so dve fioki kupena pred edna godina vo Jy...


7 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.000 МКД
Денес 09:28Strafovi za gips karton

Strafovi crni za gips karton, samorezni strafovi i slicno. Polski pro...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:44Hidroizolacija dvo-komponentna

Se prodava grcka kvalitetna dvo-komponentna hidroizolacija od 7kg pak...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:44TRPEZARISKA MASA so prodolzetok

NOVOGODISEN POPUST!! 30%, 40%, 50% namalenie na unikatni lusteri od ...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:44Цементни плочи ЦЕМЕНТЕКС

Цементни плочи 120х240цм, 10мм дебелина, за надворешна и внатрешна уп...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:44Udarni plasticni i metalni tipli

Se prodavaat udarni plasticni tipli(za gipsari) i udarni metalni tipl...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:44Profili za gips karton uw100/4m

Se prodavaat profili za gips karton za pregraden zid tip uw100mm/dolz...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Денес 08:43UNIKATNI OGLEDALA OD MASIVNO DRVO

Se prodavaat unikatni lusteri od masivno drvo, stolni lambi, vinski k...


6.900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Денес 08:43Prekinuvaci, Utikaci, Stekeri

Se prodavaat razni neupotrebeni prekinuvaci, stekeri, utikaci, telefo...


30 МКД
или предлог цена
Денес 08:43Frizider Gorenje

Bel fizider Gorenje, odlicno socuvan. Visina 153 cm, kombiniran.


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
Денес 08:20Komplet detska soba MEDIJAPAN socuvana!!!

Komplet detska soba Plakar dvokrilen,biro,plakar nad biroto,plakar ...


180 €
или предлог цена
Денес 07:57ROLETNI ZEBRA ROLO KOMARNICI VENECIJANER VARIOLAJT

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Денес 07:23Se prodava agolna garnitura

Se prodava agolna garnituri 280*230cm Visina 85cm Dlabina 100cm


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
Денес 07:22Elektrolux ET 10115W

Се продава машина за перење алишта Elektrolux ET 10115W. Машината е в...


1 МКД
или предлог цена
Денес 00:46  НОВ ОГЛАС

dvosed,fotelji i masa

Se prodava dvosed,dve fotelji i masa neupotrebeni novi.


22.000 €
или предлог цена
Вчера 22:30  НОВ ОГЛАС

ROLETNI VARIOLAJT ROLO ZEBRA VENECIJANER KOMARNICI

ПРОИЗВОДСТВО И МОНТАЖА НА: - ПВЦ И АЛУМИНИУМ НАДВОРЕШНИ РОЛЕТНИ - З...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:28Smart plug pameten wifi steker паметен штекер merac na struj

Дигитален паметен штекер / мерач на потрошувачка на струја 16 ампе...


800 МКД
или предлог цена
Вчера 20:55Komodi

Prodavam tri komodi.kotakt 070 449133


250 €
или предлог цена
Вчера 20:49  НОВ ОГЛАС

Usisivac Rainbow

Prodavam Rainbow usisivac so site prikljucoci.kontakt 070 449133


750 €
или предлог цена
Вчера 20:44  НОВ ОГЛАС

Taburetka

Prodavam sandakan taburetka.kontakt 070 449133


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:32  НОВ ОГЛАС

Ventilator

Prodavam ventilator.kontakt070 449133


1.000 €
или предлог цена
Вчера 20:30  НОВ ОГЛАС

Stolni lanpi

Prodavam dve stolni lampi.kontakt 070449133


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:21  НОВ ОГЛАС

Masa I stolici

Masa od polno drvo I tried stolici


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:15  НОВ ОГЛАС

Prodavam procistuvac na vozduh Sharp

Prodavam procistuvac na vozduh Sharp ispraven i kvalitetna marka star...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:10  НОВ ОГЛАС

Се продава Правосмукалка Gorenje

Се продава Правосмукалка Горење во одлична состојба како нова.Цена 45...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:53Собна клуб масичка

Се продава собна клуб масичка.


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 18:56ZEBRA ZAVESI PO MERKA ___ ЗЕБРА ЗАВЕСИ ПО МЕРКА

Дело Декор изработува зебра завеси и мини-зебра, голем избор на модел...


2 МКД
или предлог цена
Вчера 17:51Prodazba na 3D tapeti na golemo i malo ( тапети )

Дело Декор Трејд Скопје е увозник на тапети од Француско производство...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 17:513D fototapeti posteri 3Д фототапети постери на големо и мало

Дело Декор Трејд Скопје е увозник на фототапети од Европско производс...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 17:50Kirby Sentria (Socuvano)(Kirbi)

Koristeno vo domasni uslovi mnogu malce, ekstra e socuvano od dodatoc...


550 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
570 €
Вчера 17:47Сет садови за готвење

Се продаваат 2 нови сета садови за готвење ( 1 сет содржи 16 парчиња ...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:40Kozna(кожна) garnitura od MEBLO MAK

Ponudete cena, javete se ke se dogovorime 070335545 Prodavam Kozna(...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:36Кревет

Се продава единечен кревет, со сив мек мебел штоф, и со механизам за ...


4.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 16:55Skafce

Skafceto e socuvano od masivno drvo e so polici vnatre dimenzii dimen...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:54Ogledalo

Ogledaloto e so dimenzii dolzina 97cm sirina 65cm i debelina 3cm vmet...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 16:30Страна 1 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам