2356 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Montaza i servis na klima uredi

Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis...


1 €
или предлог цена
31 мар 11:33Промовирано

Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

OGLASNI PLUTENI TABLI

OGLASNI PLUTENI TABLI


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 22:40KOZNA GARNITURA

Se prodava kozna garnitura. 2 fotelji i trosed. Moze da se kupat i ...


13.000 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
16.000 МКД
Вчера 21:34KREVET SO DUSEK

Prodavam odlicno zacuvan krevet so dusek. Sirina 115cm dolzina 190cm...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 21:312 KOZNI FOTELJI I TROSED

Se prodavaat 2 kozni fotelji. Cena za fotelja 4000 denari parce. Pr...


4.000 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
5.500 МКД
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 21:30Klima servis brzo i efikasno

- Продажба на нови и половни клима уреди, имаме повеќе brendovi. - П...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:18Prodavam najnovite modeli na vivax klimi po najniski ceni.

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ ИНВЕРТЕР КЛИМА УРЕДИ a imame i polovni split sistem...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:18Racna kosilka

Kosilkata e upotrebena samo ednas.kako nova


2.800 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градина / Градина Опрема

Вчера 21:05Malo boljerce

Prodamam malo boljerce 10 litri Leov visoko montazno. Ispravno iscist...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:04Malo boljerce

Prodavam malo boljerce 10litri nisko montazno so inoksen kazan. Ispra...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 19:04Kirby Sentria

Malku koristena vo domasni uslovi Kako nova Site dodatoci peraci ce...


420 €
или предлог цена
Вчера 18:23Fotelja retro vintage Фотеља ретро винтиџ

Baram vakva retro fotelja kako na slikata, moze i dvosed ili trosed o...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Вчера 18:02WIFI KAMERI ROTIRACKI NAJPOVOLNA CENA I MONTAZA

Wifi 2MP камери ротирачки со звучник и микрофон Едноставна инсталаци...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:36NEOTPAKOVANI DVA NOVI DUSECI 160x80x7cm

SE PRODAVAAT 2 SKROZ NOVI DUSECI NEOPTAKOVANI SO DIMENZIJA 160x80x7cm...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

Вчера 17:08Najbaraniot procistuvac na voda!!!

Otstranuva duri99.9% od necistotiite vo vodata. Najprodavan,povtorno...


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 16:34Се продава детско скафче

Се продава медијапанско скафче купено од chicco,super socuvano,so pro...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Останато

Вчера 16:29  НОВ ОГЛАС

Prodavam

Prodavam nov nekoristen prekrivac dupli za spalna ,800 den.tel 07082...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:13Prodavam

Mashina za shienje Bagat 706E Model Vishna so kabinet kako nova ne ko...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:12Prodavam jambolii nekoristeni

Prodavam jambolii nekoristeni dve krem boja 220*170cena 2000den za dv...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:12Prodavam mnogu malku koristena mashina za peglanje

Prodavam mnogu malku koristena mashina za peglanje .Kako nova.Cena 35...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 16:12Komplet detska soba MEDIJAPAN socuvana!!!

Komplet detska soba Plakar dvokrilen,biro,plakar nad biroto,plakar ...


180 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
250 €
Вчера 15:18ИТНО продавам лежај за спална соба

Поради селење, продавам одлично сочуван лежај, многу малку користен с...


12.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 14:54  НОВ ОГЛАС

Trpezariska masa

Trpezariska masa kupena od Jysk so 4 stolici komplet 5mm staklo deb...


8.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 13:34SE PRODAVAAT KREVETI 200x90

Se prodava krevetcinja na kat so se duseci. Krevetite se od buka i ...


200 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
9.000 €
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 13:21  НОВ ОГЛАС

Nespresso Citiz kafemat na kapsuli

Se prodava kafemat Nespresso Citiz


2.999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:20BALKONSKA VRATA DRVENA 219x79 cm

Se prodava balkonska vrata, drvena Dimenzii na ramka 219x79 Ramkata...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 13:17MASA SO STOLCINJA ZA VO DVOR (improvizirano)

Se prodavaat 10 koturi od kabli odlicni kako Masi I stolcinja za vo d...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:15Najeftin inverter klima ured

Го имаме совршениот одговор за високите температури – Vivax 12CH35A...


18.999 МКД
или предлог цена
Вчера 13:06  НОВ ОГЛАС

Majstor za klimi

Vrsime sekakvi uslugi za vasite klimi -Montaza i Demontaza -Servisi...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Vrsime servis na site vidovi klima, klimi.

Vrshime servis na site vidovi klimi. Polnime freon od site vidovi: r2...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Кревет (mebloJOGI) со душек 180x200 (MojSan) | Krevet, dusek

| Цена по договор | Се продава користен кревет со душек 180x200....


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Кревети

Вчера 13:00Ќилим 2 x 3m

Одлично сочуван ќилим димензии 2 х 3m.


1.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 13:00Кончар Кујнски Бојлер 10л

Исправен, во одлична состојба кујнски бојлер Кончар, капацитет од 10л...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 13:00Одлична гарнитура со две фотељи

Итно поради селење се продава одлична гарнитура тросед со две фотељи....


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Лустер

Лустер рустика стил, убав и добро сочуван


600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Останато

Вчера 13:00ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ

Се продава Аир фраер или ФРИТЕЗА СО ТОПОЛ ВОЗДУХ за готвење. Купен пр...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 12:55Kafemat NEO CM 928B

Nov kafemat Neo. Neotpakuvan.


1.400 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 12:21IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 12:04IZRABOTKA NA MEBEL SO BESPLATNA 3D PREZENTACIJA

-IZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL -REGISTRIRANA FIRMA SO DOLGOGODISNO ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 12:04IZRABOTKA NA MEBEL SO IDEJNO RESENIE

IIZRABOTKA NA SEKAKOV VID MEBEL FIRMA SO DOLGOGODISNO ISKUSTVO PRI ...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 12:04Sklopliv krevet,kreveti,(кревет,кревети),so dusek - NOVI.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 11:58Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам