Подкатегорија:
                   
43 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SUSAC za KOMPRESOR komprimiran vozduh AIR DRYER

SUSACI - AIR DRYER NOVI - OMI - ITALIJA poveke kapaciteti / na lage...


1 €
или предлог цена
21 мар 17:48pumpa za voda

Prodavam pumpa za voda . Kontakt tel.075 251 888 i 077 622 000


1.111.111 €
или предлог цена
18 мар 12:46Se prodava racna makaza za lim

Se prodava racna makaza za lim Telefon za kontakt: 075/269-928 Pance


По Договор
или предлог цена
12 мар 11:12Inverter Invertor 12/220V 500W - USB - od 12V na 220V

Nov invertor za vozilo na upaljac ili akumulator na 12Volti. Ima izl...


2.200 МКД
или предлог цена
11 мар 18:03*Pneumatski Pistol , Vozdusen Pistol*

Prodavam vozdusen pistol za odvrtuvanje na strafovi za bandazi ili za...


По Договор
или предлог цена
06 мар 10:56Jonsereds 621sweden

Se prodava jonsereds 621 donesen od svedska Pali i raboti perfektno ...


100 €
или предлог цена
26 фев 13:26Jonsereds 621sweden

Se prodava jonsereds 621 donesen od svedska Pali i raboti perfektno ...


100 €
или предлог цена
26 фев 13:25Iskra Шлајферка / брусилка за шмирглање глет

Се продава шлајферка Iskra за шмирглање на ѕидови комплет со црево и ...


5.000 МКД
или предлог цена
05 фев 19:57CIRKULAR SO ABRIHTER

PRODAVAM CIRKULAR SO ABRIHTER DOLG E 16 SM,ZA PRAVENJE DUPKI ZA SARKI...


По Договор
или предлог цена
30 јан 17:24Комбинирана столарска машина

Се продава комбинирана столарска машина. За повеќе информации јавете...


450 €
или предлог цена
27 јан 15:55Bagat model Jadranka

Bagat model Jadranka neupotrebena


6.000 МКД
или предлог цена
02 јан 16:50elektricen trimer za ziva ograda i dr.Bosch kako nov.origina

elektricen trimer za ziva ograda i dr.Bosch kako nov.original od Swis...


2.500 МКД
или предлог цена
26 дек 21:15МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ БАГАТ

Продавам машина за шиење БАГАТ. Тел.за контакт 071/293-741 Зорица


2.000 МКД
или предлог цена
16 дек 15:24masina za peglanje

ispravna


1.900 МКД
или предлог цена
13 дек 10:09Се продава гер

Се продава гер, постое за голема брусилка Цен 2500ден Тел 075264053


2.500 МКД
или предлог цена
23 окт 08:05Кола за транспорт на казан за ракија/kola za kazan za rakija

Димензии: 145 цм Х 68 цм, висина на оградата 63 цм


2.200 МКД
или предлог цена
21 сеп 19:41prodavam kluc za kamion

prodavam kluc za kamion info na 078251552


1 МКД
или предлог цена
18 јул 15:45Prodavam skoro nova pravosmukalka Daewoo

Prodavam skoro nova pravosmukalka Daewoo RC360R, 800w Pravosmukalkata...


1.200 МКД
или предлог цена
10 јул 01:30Prodavam Nov pistol za silikon EXTOL

Prodavam nov neotpakuvan pistol za silikon EXTOL.Slikite se od pistol...


500 МКД
или предлог цена
04 јул 21:19Rupes..Wurth..vozdusni slajferici..ekscentar

Slajfericite se vo ispravna sostojba i mnogu mokni..pogolemata e Rupe...


100 €
или предлог цена
29 јун 23:17Mengeme

Mengeme vo ispravna sostojba.


99 €
или предлог цена
18 јун 19:1112V PARKSIDE некористена комплет штрафилица

Се продава нова штрафилица на германскиот бренд PARKSIDE заедно со ба...


3.100 МКД
или предлог цена
04 јун 11:00Prodavam Mashini za sienje

Mason's za sienje singer Mirna odlicno socuvana Kako nova ne e rabote...


5.000 МКД
или предлог цена
29 мар 14:35Компресор 80 литри

Продавам компресор 80 литри заедно со пиѓтол и црево 20 метри


100 €
или предлог цена
26 мар 09:27Prodavam Novi drzaci za PP aparati

Prodavam novi drzaci za PP aparati.Slikite se od drzacite.Cena 300 ko...


300 МКД
или предлог цена
20 мар 14:24Косилка за мотокултиватор

Еднаш користена, скоро нова Телефон: 070509805 Славчо


400 €
или предлог цена
01 јан 13:51Mashina za sienje

Cena po dogovor


111.111 МКД
или предлог цена
11 апр 00:30Ferm 18v

Ednas koristena Pod garancija Kupena pred 4 meseci Zvonete na ov...


4.000 МКД
или предлог цена
04 јан 12:58prodavam frizider otelevizor

frizider i televizor


2.000 МКД
или предлог цена
21 дек 11:00prodavam frizider otelevizor

frizider i televizor


2.000 МКД
или предлог цена
21 дек 10:56prodavam frizider otelevizor

frizider i televizor


2.000 МКД
или предлог цена
21 дек 10:56BOSCH polnac so BOSCH SMART LI-ION+ 18V. 1.5Ah

Prodavam malce koristen BOSCH polnac so baterija BOSCH SMART LI-ION+ ...


3.300 МКД
или предлог цена
29 ное 21:32pegla za cevki

prodavam pegla za plasticni cevki so nozici


900 МКД
или предлог цена
28 окт 18:40ЕКСЦЕНТРИЧНА БРУСИЛКА (ШЛАЈФЕРИЦА) 430W ESM1010

◆ Спецификации: - Напон: 230-240V~, 50Hz - Моќност: 430W - Брзина ...


2.999 МКД
или предлог цена
22 окт 13:00SE ZA DOMA

VAKUMERKA,FEN,MASAZER PROTOCNO BOLJERCE BRAUM MAS ZA BRICENJE GREA...


1 €
или предлог цена
18 окт 15:52Електрични алати FERM

FERM е Холандски бренд, кој развива и произведува висококвалитетен, е...


1.999 МКД
или предлог цена
07 окт 13:17Машина за шиење - Багат

Се продава машина за шиење Багат. Контакт телефон 079290462


5.000 МКД
или предлог цена
13 авг 17:55Прскалица

Се продава малку користена,добро сочувана прскалица за овоштарници,ло...


1 €
или предлог цена
18 јул 12:28УДАРНА ДУПЧАЛКА 800W

◆ Спецификации: - Напон: 220-240V, 50/60Hz - Моќност: 800W - Брз...


2.499 МКД
или предлог цена
21 мај 16:41Pegla Max

se prodava pegla Max vo ispravna sostojba 180 ml rezervar 1600 w mode...


1 €
или предлог цена
19 мај 21:08Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам