Подкатегорија:
                   
106 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Deloven prostor

Se izdava prodava deloven prostor plus (plac do objektot so moznost z...


1 €
или предлог цена
Денес 08:52Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor na top lokacija vo Prilep na dve ulici na...


1 €
или предлог цена
Денес 01:17Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:44Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:56Se iznajmuva deloven prostor 320m2

Se iznajmuva deloven objekt 320 m2 pogoden za restoran i za bilo kakv...


4 €
или предлог цена
Вчера 09:41SE PRODAVA DUKJAN VO CENTAROT

Se prodava dukjan deloven prostor vo samiot centar na gradot Prilep, ...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 10:02Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 100 м2 , на ул. "Круме Беќар" бр.5 во Пр...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 09:48Се издава деловен простор од 93м2 во строгиот центар

Се издава деловен простор од 93м2 во строгиот центар на самиот плошта...


1.200 €
или предлог цена
20 сеп 09:36Se izdava kancelarija vo centarot na Prilep!!!

Lokacija: Poranesen hotel Skopje, pogled kon bulevarot. Kontakt bro...


1 €
или предлог цена
17 сеп 23:42Se izdava deloven prostor Nova Tabana

Se izdava deloven prostor vo Nova Tabana Prostorot e sreden i vednas...


10.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 12:31Hala nasproti institut

Se prodava ili izdava hala na izlezot od prilep na patot za makedonsk...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 09:00Земјиште за деловен простор

Се продава деловен простор со површина 750м² во ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП на...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 23:39se prodavaat objekti 600m2

se prodavaat objekti, poranesna farma cvrsta gradba pokriena so metal...


1 €
или предлог цена
16 сеп 18:16Se izdava prostor za kancelarija ili zanaetciska dejnost

Se izdava stanben prostor na raskrsnicata "Cumovcanec" so golemina od...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 20:21Se izdava deloven prostor na glavna ulica 120m2

Се издава деловен простор на главна улица, Александар Македонски, нас...


1 €
или предлог цена
12 сеп 10:42Se izdava dujkan vo centarot na prilep

Dujkanot se najuva kaj novata katna garaza Dujkanot e okolu 20 m2 p...


100 €
или предлог цена
09 сеп 13:45OBJEKT NA PREVOJ PLETVAR SE IZDAVA

SMESTEN NA ATRAKTIVNA LOKACIJA PREVOJ PLETVAR SO GOELM PARKING I LETN...


По Договор
или предлог цена
08 сеп 15:32Poranesen objekt Industrija za mleko Prilep

Lice za kontakt 070 207 405 - Aco Se prodava poranesna IM Prilep. ...


По Договор
или предлог цена
05 сеп 12:12Deloven prostor

Se izdava deloven objekt od 80m2 na ul.VOJVODINSKA B.B potocno stara ...


1 €
или предлог цена
04 сеп 17:13Деловна просторија

Се издава под наем простор на приземје од задна страна на старата згр...


450 €
или предлог цена
29 авг 10:44ПЛАЦ-ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се продава плац -деловен простор,со површина од 700м2+1500м2,со атрак...


По Договор
или предлог цена
28 авг 20:25Се издава деловен простор во Табана

Се издава деловен простор во Табана на ул: 11 Октомври, на главната ...


10.000 МКД
или предлог цена
26 авг 07:21SE PRODAVA I IZDAVA

Se prodva ili izdava objekt vo kompleksot Biljana na 2 sprata 550m2 s...


1 €
или предлог цена
24 авг 22:22SE IZDAVA deloven prostor na izlezot od gradot

Се издава деловен простор (600м2) на излезот од градот на патот за ма...


1 €
или предлог цена
23 авг 22:32Se prodava objekt

Se prodava objekt ima kancelarija i mnogu xali zvoni na 070 427 245


5.555 €
или предлог цена
22 авг 07:11OBJEKT (MAGACIN)

se izdava magacin/skladiste na ulica dimce jovanoski daboski br.5 pri...


1 €
или предлог цена
10 авг 08:05Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
08 авг 15:30Se izdava deloven prostor

SE IZDAVA DUJKAN SO STRUJA VODA PLOCKI WC ZA SEKAKVA NAMENA CENA PO D...


1 €
или предлог цена
05 авг 13:58Се издава поволен деловен простор со одлична локација

Се издава деловен простор кој што е погоден за различни дејности.Се н...


По Договор
или предлог цена
22 јул 17:07Hala pod kirija kaj carinata

Kaj terminalot stocen pazar info na 075353249


По Договор
или предлог цена
05 јул 11:20Се изнајмува деловен простор Табана/Tabana

Се изнајмува деловен простор во Табана-Прилеп на урбана локација. Пр...


По Договор
или предлог цена
01 јул 15:19Deloven prostor

Se izdava deloven objekt od 80m2 na ul.VOJVODINSKA B.B potocno stara ...


1 €
или предлог цена
21 јун 15:30Deloven prostor

Se izdava deloven objekt od 80m2 na ul.VOJVODINSKA B.B potocno stara ...


1 €
или предлог цена
21 јун 15:09Се издава деловен простор во кругот на поранешен Еурофуд

Се издава деловен простор во кругот на поранешен Еурофуд, веднаш до н...


1 €
или предлог цена
18 јун 18:25Се издава деловен простор

Се иџдава деловен простор 130 м2 со сопствен паркинг. Населба Точила ...


1 €
или предлог цена
28 мај 17:44SE IZDAVA PORANESHEN MOTEL MELBURN

Se izdava Poraneshen MOTEL MELBURN poveke od 300m2 na 2 kata, Lokacij...


300 €
или предлог цена
28 мај 16:41Hala/magacin

Hala/magacin/plac so ladilnik


2 €
или предлог цена
27 мај 19:12Se izdava deloven prostor od 100m2 vo centarot na Prilep

Se izdava deloven prostor od 100 m2 vo centarot, na ul."Kuzman Josifo...


1 €
или предлог цена
24 мај 19:30Deloven prostor

Se izdava magacinski prostor od 80m2 povolen za sekakva namena kako r...


1 €
или предлог цена
21 мај 16:50Se izdavaat tri hali

Se izdavaat 3 hali vo Prilep na izlezot prema Skopje na samiot pat v...


По Договор
или предлог цена
19 мај 10:38Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам