318 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Parceli / placevi vo Pletvar

Se prodavaat placevi vo Pletvar na razlichni atraktivni lokacii i so ...


3 €
или предлог цена
17 дек 12:28Niva

Se prodava Niva na obikolniot pat PRILEL-BITOLA na 300m od kluckata ...


1 €
или предлог цена
14 дек 19:03nivi prilep

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci. selo sta...


1 €
или предлог цена
12 дек 21:54Ниви во Тополчани

Продавам ниви во Топлчани - КП 1639 - 458м2 - КП 1765 - 729м2 -...


92 МКД
или предлог цена
06 дек 23:02Нива во Тополчани

Продавам нива на автопат кај Тополчани со маркица за градба.


1 МКД
или предлог цена
06 дек 23:02Niva

Se prodavaat nivi vo s.Sheleverci. Poveke informacii na tel:072 268 9...


По Договор
или предлог цена
05 дек 10:50Legalizirana Vikendica Vo Novo Lagovo

Vikendicata ima dva bunari so ziva voda mozi da se vidi vikendicata ...


По Договор
или предлог цена
03 дек 23:11Nivi prilep

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani. selo seleverci. selo sta...


1 МКД
или предлог цена
03 дек 18:10Se prodava Zemjiste kaj Mogilata vo Prilep

KP 23309 , 2000m2. Vo blizina na Akva park Salida. Cena po dogov...


По Договор
или предлог цена
24 ное 11:34Se prodava niva Begova Livada

Se prodava niva Begova Livada vo industriska zona vednas pokraj pato...


По Договор
или предлог цена
23 ное 10:32Се издава нива зад млекара Софија во населба Варош

Се издава нива во индустриска зона населба Варош зад млекара Софија ...


3.000 МКД
или предлог цена
12 ное 19:26Se prodava plac vo mv Tocila - industriska zona

Se prodava plac vo mv Tocila - industriska zona , nasproti Zito Pril...


По Договор
или предлог цена
17 окт 21:40Prodavam niva

Niva vo selo galicani


2.000 €
или предлог цена
14 окт 13:41baram da kupam plac vo Ohrid

baram da kupam urbaniziran plac vo Ohrid so gradezna dozvola od 400-7...


30.000 €
или предлог цена
28 сеп 14:48Dvorno mesto

Se prodava dvorno mesto na ul. Lenin br. 18 vo centarot na gradot, vo...


80.000 €
или предлог цена
23 сеп 18:01Nivi vo Prilep za izdavanje

Se izdavaat poveke nivi vo opstina Prilep 1. Mesto Gorno Sadovo, KP ...


1 €
или предлог цена
15 сеп 09:45SE PRODAVA NIVA

Se prodava niva. Mesnost dolno Silevo-sirokpat kaj prugata,ima 2 sah...


8.000 €
или предлог цена
30 авг 12:02НИВА КАЈ С. СЕЛЦЕ ПОД НАЕМ

СЕ ИЗДАВА НИВА ПОД КИРИЈА НА САМИОТ ПАТ ЗА С. СЕЛЦЕ ВЕДНАШ НАД НАДВОЗ...


2.000 МКД
или предлог цена
28 авг 12:47SE PRODAVA NIVA HITNO !!!!!!!

NIVATA E NA PATOT PRILEP - KRUSEVO NASPROTI BEGOLIVADA NA 30 METRI OD...


1 €
или предлог цена
25 авг 10:49se prodava plac vo novo Lagovo

Se prodava plac 650m2 od koi 105 m2 se temeli


11.000 €
или предлог цена
17 авг 18:31NIVA SO IZGRADEN OBJEKT

SE PRODAVA NIVA 2000 M KVADRATNI SO IZGRADEN OBJEKT OD 200 M.KVADRAT...


По Договор
или предлог цена
31 јул 14:30Се продава нива во Ѓумушица

Се продава нива во Ѓумушица од 3500 м квадратни. Телефон за контакт 0...


1 €
или предлог цена
26 јул 16:33Nekoj da ponudi mestence okoli centar za kujca okolu 100 kva

Baram Mesto za kujca okolu100 kvadrati voblizina na centar


1 €
или предлог цена
15 јул 13:39SE PRODAVA PLAC-MESTO

Se prodava plac-mesto so sredeni dokumenti voda, struja, kanalizacija...


1 €
или предлог цена
13 јул 09:01SE PRODAVA PLAC-MESTO

Se prodava plac mesto na ul Tetovska 260 m2 struja voda kanalizacija ...


1 €
или предлог цена
13 јул 08:29НИВА ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН

Се продава К.П.8412/1, К.О. Прилеп, нива со површина 2443 м2, на ул.Ј...


20 €
или предлог цена
09 јул 12:58Niva nad LUKOIL

Se prodava niva 2200m² na glavniot pat od desnata strana posle Lukoil...


1 €
или предлог цена
29 јун 11:12Staro Lagovo

Se prodava niva so povrsina od 8.6 ha blok vo Staro Lagovo. 070 4...


По Договор
или предлог цена
25 јун 13:00se prodava plac nasproti f-kata 11ti Oktomvri

Za ovoj plac ima plateno komunalii i ima izvadeno dozvola za gradba z...


30.000 €
или предлог цена
22 јун 11:34se prodava plac nasproti f-kata 11ti Oktomvri

se prodava plac na koj po urbanisticki plan e predviden i deloven pro...


16.000 €
или предлог цена
22 јун 11:34se prodava gradezen plac pozadi f-ka MILINA

se prodava plac pogoden za site nameni vo industriska zona odma pozad...


99.000 €
или предлог цена
22 јун 09:21Parcela vo gradezna zona

Se prodava parcela so reseni imotno pravni raboti. Vo atarot na K.O N...


1 €
или предлог цена
21 јун 21:12Kupuvam gradezno mesto do 200 m2

Kupuvam mesto za kukja ili kukja do 80 m2


1 €
или предлог цена
10 јун 17:41Se prodava plac

Se prodava plac od 400 kvadrati pozadi magacinite na Centro prome za ...


25 €
или предлог цена
10 јун 12:34farma

Se prodava niva 4000m2 MARKOVA CESMA so Farma od 110m2 ili potocno ...


1 €
или предлог цена
05 јун 20:21Niva 2.5 Dekari / 2500m2 Prilep - Нива Прилеп

Se iznajmuva niva od 2500m2 ili 2.5 dekari. Nivata ima 3 bunari i s...


4.500 МКД
или предлог цена
22 мај 11:03Плац за викендица

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste so dvorno mesto vo Orevoec,n...


4.500 €
или предлог цена
12 мај 19:13Се продава плац - градежно земјиште

Се продава градежно земјиште - плац со површина од 3400м2 , со два вл...


1 €
или предлог цена
11 мај 10:59Продавам вископлодно земјиште

Се продава земја А класа,во село Црнилиште-Прилеп Цена по договор. Те...


1 €
или предлог цена
09 мај 13:00PRODAVAM!!!

Prodavam tri gradezni parceli, dve se po 500 m2, a ednata e 300 m2. ...


1 €
или предлог цена
08 мај 23:53Страна 6 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам