328 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Plac kuka so započnata gradba temeli zidovi

Plac kuka so započnata gradba temeli zidovi, Aličair Celosna dokument...


19.999 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

НИВА ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН

Се продава К.П.8412/1, К.О. Прилеп, нива со површина 2443 м2, на ул.Ј...


20 €
или предлог цена
09 јул 12:58Niva nad LUKOIL

Se prodava niva 2200m² na glavniot pat od desnata strana posle Lukoil...


1 €
или предлог цена
29 јун 11:12Staro Lagovo

Se prodava niva so povrsina od 8.6 ha blok vo Staro Lagovo. 070 4...


По Договор
или предлог цена
25 јун 13:00se prodava plac nasproti f-kata 11ti Oktomvri

Za ovoj plac ima plateno komunalii i ima izvadeno dozvola za gradba z...


30.000 €
или предлог цена
22 јун 11:34se prodava plac nasproti f-kata 11ti Oktomvri

se prodava plac na koj po urbanisticki plan e predviden i deloven pro...


16.000 €
или предлог цена
22 јун 11:34se prodava gradezen plac pozadi f-ka MILINA

se prodava plac pogoden za site nameni vo industriska zona odma pozad...


99.000 €
или предлог цена
22 јун 09:21Parcela vo gradezna zona

Se prodava parcela so reseni imotno pravni raboti. Vo atarot na K.O N...


1 €
или предлог цена
21 јун 21:12Kupuvam gradezno mesto do 200 m2

Kupuvam mesto za kukja ili kukja do 80 m2


1 €
или предлог цена
10 јун 17:41Se prodava plac

Se prodava plac od 400 kvadrati pozadi magacinite na Centro prome za ...


25 €
или предлог цена
10 јун 12:34farma

Se prodava niva 4000m2 MARKOVA CESMA so Farma od 110m2 ili potocno ...


1 €
или предлог цена
05 јун 20:21Niva 2.5 Dekari / 2500m2 Prilep - Нива Прилеп

Se iznajmuva niva od 2500m2 ili 2.5 dekari. Nivata ima 3 bunari i s...


4.500 МКД
или предлог цена
22 мај 11:03Плац за викендица

Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste so dvorno mesto vo Orevoec,n...


4.500 €
или предлог цена
12 мај 19:13Се продава плац - градежно земјиште

Се продава градежно земјиште - плац со површина од 3400м2 , со два вл...


1 €
или предлог цена
11 мај 10:59Продавам вископлодно земјиште

Се продава земја А класа,во село Црнилиште-Прилеп Цена по договор. Те...


1 €
или предлог цена
09 мај 13:00PRODAVAM!!!

Prodavam tri gradezni parceli, dve se po 500 m2, a ednata e 300 m2. ...


1 €
или предлог цена
08 мај 23:53Plac vo industriska zona

Izleguva na pat Nakrsi pecurkara Binfood Cenata e po dogovor


По Договор
или предлог цена
06 мај 21:30Парцели во Прилеп

Се ПРОДАВААТ катастарски працели КП:13628, КП:13626 и дел од КП:13625...


1 €
или предлог цена
04 мај 12:59Se prodava lokacija za gradba na hali,pogoni,fabriki i fotov

Se prodava atraktivna lokacija od 10.000m2.Idealno za gradba na hala,...


1 €
или предлог цена
22 апр 18:38Плац

Се продава 1/2 од плац - КП бр 5931 КО Варош, градежно неизградежно з...


По Договор
или предлог цена
20 апр 11:04Se prodava lokacija za hala, fabrika, pogon, fotovoltaici

Se prodava lokacija za hala, fabrika, pogon, fotovoltaicna centrala.V...


1 €
или предлог цена
16 апр 08:23Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica

Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica pogodno za vikendici ili rasa...


По Договор
или предлог цена
13 апр 16:53Se prodava lokacija za gradba na hali,pogoni,fabriki i fotov

Se prodava lokacija prema Veshtackoto Ezero (regionalen pat). za- hal...


1 €
или предлог цена
12 апр 21:39Partizanka

Se prodava niva od 6897 m2 so k. p. 2551 vo mesto crveni bregovi (ind...


7 €
или предлог цена
12 апр 09:04Ниви Селце на 1.5 км од Центар Прилеп

Нивите се во близина на магистралниот пат Прилеп - Битола. Во непосре...


45.071 €
или предлог цена
15 мар 17:19Плац до мермерен комбинат Прилеп

ИМАЈТЕ СВОЈ БИЗНИС, ВЛОЖЕТЕ ВО ИДНИНАТА СЕГА❗❗❗❗❗ Се продава плац со...


1 €
или предлог цена
15 мар 17:09Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica

Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica pogodno za vikendici ili rasa...


По Договор
или предлог цена
23 фев 16:05Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica

Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica pogodno za vikendici ili rasa...


По Договор
или предлог цена
22 фев 22:29Se prodava Plac vo blizina na fabrikata Donia

Se prodava Plac 6000 m2 vo blizina na fabrika Donia vo industriskata ...


1 МКД
или предлог цена
06 фев 19:02Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica

Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica pogodno za vikendici ili rasa...


По Договор
или предлог цена
31 јан 17:08Нива Заград

Се продава нива во месноста Заград со 3150 м.кв. Лоцирана е одма до...


1 МКД
или предлог цена
28 јан 08:25Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica

Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica pogodno za vikendici ili rasa...


По Договор
или предлог цена
18 јан 18:09Plac tamponiran krusevsko dzade kaj Mikrosam

Vo placo ima bunar 36metri voda perfektna za piejne ima banderi so re...


10.000 €
или предлог цена
11 јан 17:37Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica

Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica pogodno za vikendici ili rasa...


По Договор
или предлог цена
03 јан 17:25Suma vo Prisad

се продава шума во Присад, Прилеп 7000м2 Tel. 070/220659


4.000 €
или предлог цена
01 јан 14:50Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica

Se prodavaa zemjiste vo selo belovodica pogodno za vikendici ili rasa...


По Договор
или предлог цена
29 дек 15:42ODLICNA LOKACIJA NA PLAC - NIVA VO PRILEP

Нивата се наоѓа во непосредна близина на Прилеп - само 5км од центаро...


20.000 €
или предлог цена
27 дек 23:32Се продава нива во месноста Сарика-Прилеп

Се продава нива во областа Сарика-Прилеп,приказ на сликите каде се на...


1 €
или предлог цена
20 дек 16:45Se prodava gradezen plac so plateni komunalii I temeli za ku

Placot se naojga nasproti pilanata cavle kaj pivarata vednas na glavn...


1 €
или предлог цена
18 дек 20:02Niva

Se prodava niva na samiot avtopat prilep-bitola mestoto vikano gorno ...


30.000 €
или предлог цена
29 ное 16:01Prodavam niva

Se prodava niva nasproti patot za orde copela vo blizina na malo konj...


1 €
или предлог цена
26 ное 13:27Страна 7 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам