348 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PARCELI NOVO LAGOVO - BEROVCI

Parceli pokraj pat i avtopat pogodni za sekakov vid gradeznistvo 57 ...


1 €
или предлог цена
04 авг 17:06Промовирано

МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ СО ГОТОВИ ТЕМЕЛИ

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧНО МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ 741 М2 ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН СО ОДЛИЧЕ...


13.900 €
или предлог цена
Вчера 17:01Промовирано

25 dekari niva pomegu Novo Lagovo i Berovci

Se prodava niva 25 dekari pomegu Novo Lagovo i Berovci, pogodna za se...


2 €
или предлог цена
19 јул 18:42Промовирано

Se prodava niva нива so ovoshtarnik na patot za s. Selce

Se prodava niva na samiot pat za s. Selce od desna strana odma nad av...


15 €
или предлог цена
Денес 09:07Se prodava niva Begova Livada

Se prodava niva na Krusevsi pat Begova Livada na 600 metri od Mermer...


8 €
или предлог цена
Денес 08:58СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ

Се продава плац со локација на излезот од Прилеп према Плетвар,со пов...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:16МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ СО ГОТОВИ ТЕМЕЛИ

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧНО МЕСТО ВО ОРЕОВЕЦ 741 М2 ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН СО ОДЛИЧЕ...


13.900 €
или предлог цена
Вчера 17:01Se prodava niva/plac3600m2 vo industriska zona

SE PRODAVA NIVA/PLAC VO INDUSTRISKA ZONA POMEGU CIGARNA I SLADARA INF...


13.000 €
или предлог цена
Вчера 14:11Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 13:37Se prodava plac Prilep

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do p...


20 €
или предлог цена
Вчера 09:28Plac cena po dogovor

Prodavam plac vo Prilep vo (varos industriska zona) placot izleguva n...


По Договор
или предлог цена
Вчера 03:24Se prodava NIVA

Se prodava niva od 5500m2 vo mesto vikano Sarika. Nivata e so komple...


1.111 €
или предлог цена
Вчера 01:50NIVA KAJ SOCIJALNITE BARAKI

Se prodava niva vo mesto vikano Padarnica, KP 1753 KO Varosh vo Prile...


По Договор
или предлог цена
13 авг 22:59GRADEZNO ZEMJISHTE

Se prodaat dve parceli so KP 5120/1 i 5120/3 vo Varosh na ul.Borka Lo...


10.000 €
или предлог цена
13 авг 22:59PLAC VO INDUSTRISKA ZONA

Se prodava plac vo idustriska zona pred fabrikata za lim na Krushevsk...


31.000 €
или предлог цена
13 авг 22:59Се продава нива во Горно Садво - Прилеп

Се продава нива од 2121 м2 во местото викано Горно Садово - Прилеп на...


6 €
или предлог цена
13 авг 18:39Нива од 1 декар над Маркова Чешма (кај Локвенец)

Се продава нива од 1 декар над Маркова Чешма (кај Локвенец). Нивата и...


1 €
или предлог цена
13 авг 16:33Се продава Нива 5000 m2

Се продава нива 5000м2 со три шахти во близина од хидросистемо со сре...


1 €
или предлог цена
13 авг 10:04Niva vo Oreovec

Prodavam dve nivi vo Oreovec Pred seloto levo Kp 1459 3515m2 ...


1 МКД
или предлог цена
13 авг 08:38Plac 4000 m2 vo Industriska zona na Krusevski pat

Se prodava plac vo industriskata zona na krusevski pat karsi Dimce ba...


1 МКД
или предлог цена
13 авг 08:18SE PRODAVA PLAC

SE PRODAVA PLAC, VEDNAS NAD BENZISKATA MAKPETROL-PLETVARSKO DJADE 50...


20 €
или предлог цена
12 авг 20:43Se IZDAVA ili PRODAVA PLAC

Se prodava plac 1800m2 mozi i pomala kvadratura kolku sho vie potrebn...


1 €
или предлог цена
12 авг 14:33Niva pred institutot Prilep

Се продава нива во месноста Падарница, пред Институт- Прилеп, пред са...


21.580 €
или предлог цена
12 авг 13:27se prodava niva

nivata se najduva vo mesnosta begova livada po patot prilep krusevo o...


1 МКД
или предлог цена
12 авг 13:26Niva vo Oreovec Prilep

Se prodava dve nivi vo Oreovec Posle Markova cesma Idealni za foto...


1 МКД
или предлог цена
12 авг 09:09Беловодица, Belovodica повеќе парцели

Се продава земјиште во беловодичко, Прилеп со вкупна површина од 8830...


20.000 €
или предлог цена
11 авг 21:15Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
11 авг 14:40Нива до Лукоил, за градежен и деловен простор

Се нуди нива за продажба која се наоѓа на атрактивна локација и е пог...


1 €
или предлог цена
10 авг 20:06Se prodava Plac 2500m2

Se prodava i IZDAVA Plac 0d 2600m2na izlezot od gradot odma do poran...


20 €
или предлог цена
10 авг 18:08Se prodava niva nad ezero

Se prodava niva nad ezero, nad ceshmata od leva strana. Cena po dogov...


6 €
или предлог цена
10 авг 11:37Se prodava plac ili se bara investitor

Se prodava plac zad prilepska pivarnica ili se bara investitor


1 €
или предлог цена
10 авг 11:19NIVA LIVADA LENISTE

6 e kvadrat kontakt na viber 075850499


6 €
или предлог цена
10 авг 10:19INDUSTRISKA zona - PLAC - 10.000 m2

Placot e vo Prilep pokraj patot za Krusevo, pred "Terakota" odn. pred...


По Договор
или предлог цена
10 авг 08:43Se prodavaa ili izdava dve nivi

Se prodavaa dve nivi ednata e zad sladara 2100 kvadrati drugata zad m...


6 €
или предлог цена
09 авг 08:47Se izdavaat ili prodavaat nivi

СЕ ИЗДАВААТ ИЛИ ПРОДАВААТ НИВИ МЕСНОСТ ВИКАНА ПАДАРНИЦА 7493м2 МЕСНО...


1 €
или предлог цена
09 авг 06:41Gradezen plac

6 gradezeni placevi so po 300m2 pozadi motocenar so fkupna povrshina...


1 €
или предлог цена
08 авг 22:00Plac niva vo industriska zona / Плац нива во индустриска зон

Продавам плац / нива во Горно Садово, со приклучени струја и вода. П...


9 €
или предлог цена
08 авг 19:35Се продава нива во ново лагово

продавам нива од 2300м2 во населбата со викендички на патот за Галича...


2 МКД
или предлог цена
08 авг 16:06nivi pp

se prodavaat nivi vo atarot na selo vrbjani selo seleverci i selo sta...


1 €
или предлог цена
08 авг 10:41Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
08 авг 09:16Се продава нива во Варош-Прилеп

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по м2.


2 €
или предлог цена
08 авг 07:34Се продава нива во населба Варош во Прилеп.

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по квадрат.


2 €
или предлог цена
08 авг 07:33KUKJA SO DVORNO MESTO I NIVI

Kukja so dvorno mesto od 1200m2 vo s.Trojkrsti; obrabotlivo zemjiste ...


1 МКД
или предлог цена
07 авг 21:36Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам