590 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Oprema za pekara kako nova(VITRINI,FRIZIDERI)

*** 070 278 111 **** Frizider za pijaloci vgraden Frizider Beko ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Ventilator,turbina,ventilacija

Go prodavam eftinomotorot e malce koristen.piksnite mu se super i rab...


1 МКД
или предлог цена
- 99 % Попуст
100 МКД
Денес 01:13Se prodava Bunjarica

Se prodava presa za izrabotka na prirodna bunja.Maksimalna golemina n...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 21:11Neupotrebuvan aparat za tocenje pivo

Se prodava neupotrebuvan aparat za tocenje pivo.


400 €
или предлог цена
Вчера 18:06Duplikatori za pasterizacija 1000lit

Prodavam dva duplikatori od po 1000 litri,povolno,info na broj 078 21...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 16:47  НОВ ОГЛАС

Стаклени шишенца со пипета

Се продаваат стаклени шишенца со пипета од 30 милилитри. Цена попарч...


30 МКД
или предлог цена
Вчера 14:20Linija za proizvodstvo na medicinski sredstva

Се продава, технолошки заокружена линија за производство на медицинск...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Oprema za pekara kako nova(VITRINI,FRIZIDERI)

*** 070 278 111 **** Frizider za pijaloci vgraden Frizider Beko ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Parkside alatki

Novi odat zaedno ne se dvojat Cena 2000mkd fiks


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:56Alat za muteri

Novi komlet set Sekaci za muteri


70 €
или предлог цена
Вчера 09:56Plinsko reso

Novo ne koristeno so dve


25 €
или предлог цена
Вчера 09:56Се Продава Опрема За Ресторан

Контакт 072 20 80 20


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:13Се Продава Опрема За Ресторан

Контакт 072 20 80 20


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:13Masina za pakuvanje vo termosobiracka folija

Se prodava masina za pakuvanje razni proizvodi vo termosobiracka foli...


500 €
или предлог цена
27 сеп 20:33Homogenizator za mleko 2000 lit/cas

Homogenizatorot raboti so pritisok do 200 bari,el.motor 15 kw,vo odli...


1 €
или предлог цена
27 сеп 20:33Masina za pakuvanje jogurt vo casa 0.2 l

Masinata e vo rabotna sostojba,pakuva 1500 casi na cas


17.000 €
или предлог цена
27 сеп 20:33se izdavaat komori

Prodavam komori za odrzuvanje i mrznenje vo ohrid so kapacitet od:2x6...


1 €
или предлог цена
27 сеп 20:32Kompresor Trudbenik Doboj so 4 glavi

Prodavam kompresor za vozduh Trudbenik Doboj so boca od 850 litri i k...


1 €
или предлог цена
27 сеп 20:32Kada za sorenje 500 litri

Kada za sirenje od poliester 500 litri i edna od 300 litri


25.000 МКД
или предлог цена
27 сеп 20:32Separator za mleko

Separator za mleko so kapacitet od 2000 litri na sat.info.078 212 669...


2.500 €
или предлог цена
27 сеп 20:32Elopak masina za jogurt

Masina za pakuvanje mleko,jogurt,sok i dr.tecnosti vo elopak ambalaza...


15.000 €
или предлог цена
27 сеп 20:32Se prodava Radijalna Dupcalka

Se prodava Radijalna dupcalka vo Ohrid. Cena po dogovor Informacii n...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 18:34Се продава греалка на плин и боца плинска

Се продава греалка на плин нова 5000 ден + боца плинска (макпетро...


7.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Останато

27 сеп 18:32Prodavam AUSTON Bateriski nozhici/nozici

Prodavam novi Bateriski nozici nozhici 21V. So dve baterii + TELESK...


9.000 МКД
или предлог цена
- 31 % Попуст
13.000 МКД
27 сеп 18:30Prodavam AUSTON Bateriska pila

Se prodava Bateriski pila, dve baterii AKCISKA CENA 3.500 DENARI


3.500 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
5.000 МКД
27 сеп 18:30Prodavam Komora za odrzavanje

2.50 visina 1.70 sirina 4.00 dolzina


2.200 €
или предлог цена
27 сеп 18:30Kompresor za vozduh

Povolno se prodavaat poveke Kompresori za vozduh. Za poveke informaci...


600 €
или предлог цена
27 сеп 14:04Prenosna Pila za busilica

Преносна алатка за сечење дрво. Овој производ е корисна алатка во ваш...


750 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:21Set Alatki za otstranuvanje na osteteni strafovi

🔩 Сет Алатки за отстранување на оштетени завртки. ✅ Издржлива и з...


350 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:21Metalen Disk za rezba i secenje na drvo

⚙️ Метален Диск за резба и сечење на дрво, пластика, мраз и тврда гум...


450 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:21Igracka cekan

Se prodava elektricen cekan


1.000 €
или предлог цена
26 сеп 20:43Se prodavaat metalni sandacina za sveki

SeSe prodavaat metalni sandacina za sveki


700 МКД
или предлог цена
26 сеп 18:40Trofazeni ventilatori

Trofazeni ventilatori


По Договор
или предлог цена
26 сеп 16:02Циркулар за метал

Се продава циркулар за метал во одлична состојба. Сила 1.1 kw Вртежи...


730 €
или предлог цена
26 сеп 13:05Novcanik - Set Alatki za elektronika, smart uredi

📱 Новчаник - Сет Алатки за смарт уреди Оригиналното пакување од кож...


600 МКД
или предлог цена
26 сеп 10:35Hilta Wacker na benzin

Vo ispravna sostojba Made in Germany


250 €
или предлог цена
26 сеп 09:35boci boca kislorod pcp vozdusna vozdusni vozduh 300 bar

Prodavam karbonski boci za kislorod za pcp puski . Bocite se selosno ...


2 €
или предлог цена
26 сеп 08:50Радијатори за парно АЛГРЕТА

Радијатори за парно алуминиумски 100 парчина ребра 70 сантими високи ...


1 €
или предлог цена
25 сеп 21:14Hot dog aparat

Prodavam hot dog mashina


6.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 19:25Aronija sadnici

Aronija sadnici dvogodisni i trogodisni odma na rod


130 МКД
или предлог цена
25 сеп 19:25Se prodava punkt aparat

Se prodava punkt aparat vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
25 сеп 17:31Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам