102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Bunjarica

Se prodava presa za izrabotka na prirodna bunja.Maksimalna golemina n...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 21:11Parkside alatki

Novi odat zaedno ne se dvojat Cena 2000mkd fiks


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:56Alat za muteri

Novi komlet set Sekaci za muteri


70 €
или предлог цена
Вчера 09:56Kompresor za vozduh

Povolno se prodavaat poveke Kompresori za vozduh. Za poveke informaci...


600 €
или предлог цена
27 сеп 14:04Prenosna Pila za busilica

Преносна алатка за сечење дрво. Овој производ е корисна алатка во ваш...


750 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:21Set Alatki za otstranuvanje na osteteni strafovi

🔩 Сет Алатки за отстранување на оштетени завртки. ✅ Издржлива и з...


350 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:21Metalen Disk za rezba i secenje na drvo

⚙️ Метален Диск за резба и сечење на дрво, пластика, мраз и тврда гум...


450 МКД
или предлог цена
27 сеп 12:21boci boca kislorod pcp vozdusna vozdusni vozduh 300 bar

Prodavam karbonski boci za kislorod za pcp puski . Bocite se selosno ...


2 €
или предлог цена
26 сеп 08:50Merna Lenta - Metro

Мерна лента - Метро, 50 метарски фиберглас за мерење на различни повр...


399 МКД
или предлог цена
25 сеп 12:58Sfericen Alat za rezba na drvo

Алат за резба на дрво со сферична форма која може брзо да длаби мали ...


999 МКД
или предлог цена
25 сеп 12:58Polnac hitaci

Polnacot e ispraven


35 €
или предлог цена
25 сеп 10:04Trimer na baterija

Nov germanski Manesman


80 €
или предлог цена
25 сеп 10:03Motorni pili

Odlicna motor a pila


100 €
или предлог цена
21 сеп 21:25Milwaukee polnac bateri 12V 18V pistol strafilica burmasina

Novi polnaci za bateria za Milwaukee alat edniot e na 110V i polni sa...


70 €
или предлог цена
21 сеп 16:54Elektricna motorna pila

🏡 Додаток пила за средување на вашата градина, сечење на дрвја и др....


1.399 МКД
или предлог цена
21 сеп 10:33Libela & Metro & Laser

Мерна лента, со ласер и либела. Може широко да се користи за обработк...


600 МКД
или предлог цена
21 сеп 10:33Profesionalen merac Leica Disto D3

Profesionalen geodetski merac Leica Disto D3 skoro nov koristen 5 pati


180 €
или предлог цена
20 сеп 19:57Set za izvlekuvanje

Комплет алатки за извлекување на оштетени завртки ☑ Издржлива и за...


399 МКД
или предлог цена
19 сеп 10:50Alati za duvanje pet sisinja

Prodavav cetiri alati za duvanje pet ambalaza 300ml.500ml ;1000ml i 1...


1 €
или предлог цена
18 сеп 15:10Pumpa za vino wine pump

Prodavam dva pati upotrebuvana pumpa za tocenje na vino . So dvonasoc...


200 €
или предлог цена
17 сеп 13:46Alatka za Sabloni

Мултифункционална алатка за шаблони. Изработена од квалитетен нерѓосу...


699 МКД
или предлог цена
17 сеп 13:01Krimp klesti za kabelski kontakti

Професионална кримп клешта zа кабелски контакти е совршена за стегање...


999 МКД
или предлог цена
16 сеп 10:48Komplet 10 parovi Cetkici

Комплет 10 парови јаглеродни четкици. Четкиците се користат за разли...


350 МКД
или предлог цена
14 сеп 10:17Bateriski Pistol

Мини батериска дупчалка изработена од квалитетни материјали за долгот...


950 МКД
или предлог цена
14 сеп 10:17Lasersko metro so libela

Ласерско метро за мерење на простории. Се користи ултразвучен бран за...


1.299 МКД
или предлог цена
13 сеп 11:30Dizel motor

ARAN motor, 30ks, poloven, moze da se koristi kako brodski motor i za...


1 €
или предлог цена
13 сеп 02:09Set 9 Magnetni Adapteri

Комплет 9 магнетни приклучоци за шестоаголни алатки. Совршен за бушил...


399 МКД
или предлог цена
10 сеп 15:17Kompresor 24 litri

Kompresorot e skoro nov


6.500 МКД
или предлог цена
09 сеп 15:36Elektricna pila NOVA

Elektricna pila sara za zelezo I Drvo Nova voopsto ne upotrebena so k...


95 €
или предлог цена
07 сеп 23:37Set dupcalki za drvo

Комплет 6 дупчалки изработени од челик. Исто така содржат 5% кобалт, ...


350 МКД
или предлог цена
07 сеп 15:04Set Sestoagolni alatki za odstranuvanje na zavrtki

🔩 Сет шестоаголни алатки за одстранување на завртки ⤵️ Карактерис...


299 МКД
или предлог цена
07 сеп 13:07DIZNI 1.0 CO2/TIG pogolem broj

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon DIZNI 1.0 VO POGOLEM BROJ C...


40 МКД
или предлог цена
04 сеп 19:33Set mrezni Alatki + Tester

📎 Комплет професионални алатки за различни намени. Сетот вклучува 9 ...


1.799 МКД
или предлог цена
04 сеп 14:13Detektor 3 vo 1

Професионален детектор на метал, дрво, метална и жица за наизменична ...


1.399 МКД
или предлог цена
04 сеп 14:12Digitalen Kantar so LCD displej - do 200Kg

⚖️ Дигитален Кантар со LCD дисплеј за мерење - вагање на производи. Н...


999 МКД
или предлог цена
03 сеп 11:27Komplet za struganje

Комплет за стругање, отстранување, рафинирање, преобликување и струже...


350 МКД
или предлог цена
02 сеп 14:23karcher pravosmukalka usisivac robot irobot KARCHER CR3000

KARCHER CR3000 robot usisuvac MADE IN GERMANY. Odlicen profesionalen ...


350 €
или предлог цена
02 сеп 12:23Tocilo za lanec za pila i burgii

Tocilo za lanec za pila . Made in Italy NAPOMENA ADAPTERITE ZA T...


20 €
или предлог цена
31 авг 10:13Postolje drzac za brusilica

Postolje drzac za mala brusilica 115 kamen. made in Italy


25 €
или предлог цена
31 авг 10:13Digitalen Subler

Дигитален Шублер ⤵️ Шублер за прецизно мерење на метали при обрабо...


800 МКД
или предлог цена
27 авг 12:31Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам