Прилеп
                   
235 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGA 8x4

Kamionot e vo odlicna sostojba, manuelen menjac, Hyva kiper sistem i ...


35 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 јан 18:19Промовирано

Iveco EuroCargo 160E25

Se prodava Iveco EuroCargo 160E25 vo odlicna sostojba redovno odrzuva...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 јан 12:19MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 јан 10:40Renault Premium 320 Kran Hiab 166 B-3

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Renault Premium 320 ✅- Uvoz Francija ✅- Godin...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 јан 10:40MAN TGS 18.360 200000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 18.360 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 јан 10:39Iveco dayli 30 hidro platforma

Iveco dayli 30 hidro platforma bez zameni i poraki.bez potreba ne ...


21.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 јан 09:23Mercedes Atego 1318 120000km

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 13.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јан 14:35MAN TGL 8.180 2011god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 јан 14:34Se prodava Mercedes 1317 vo odlichna Sostojba

Se prodava mercedes 1317 1990god vo odlicna sostojba registriran do 1...


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

24 јан 18:44MERCEDES 12/13 ZA BUSENJE BUNARI

Odlicna sostojba 075235644 078400054


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

23 јан 16:10KAMION SCANIA

INFORMACII NA TELEFON 078340365


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 јан 17:51skania r 440

skania r 44o vo ispravna sostojba 2009 g


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 јан 17:30Ìveco euro kago na delovi

Iveco euro cargo na delovi bez potreba ne se javuvajte.


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 јан 08:54iveco kiper

iveko kiper 2007g 2300cc od 9 19 caso . bez zameni ,bez poraki. be...


11.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 јан 08:54iveco sasija 2007g

iveco sasija 2007g dupli trkala 2300cc od 9 do 19 caso. bez zam...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 јан 08:52RABIN DEFERENCIJAL

Vo ispravna sostojba. Kontakt telefon: 070 580 870


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 јан 18:41KLIP ZA TROOSOVINEC

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 јан 18:41VolvoFH12 420

Prodavam vlekac volvo fh 12 420 hp. Vo solidna sostojba neregistriran...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

21 јан 12:29Nissan

Se prodavaat 3 nisan kiperi Cena po dogovor poveke informacii Na ...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 јан 21:56Tamce kiper

Se prodava edno tro osovince so vozdusni kocnici i racna drugoto e ob...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 јан 21:55Iveco kiper

Se prodava iveco euro cargo kiper poveke informaci na tell 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 јан 21:55Man vlekac 19463

Man so kipper sistem ispraven poveke informaci na tell 075308003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 јан 21:55Man TGX 18-440

Se Prodava Man vo top sostojba Cenata na kamionot so se prikolica e ...


24.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

17 јан 10:42KLIPOVI KOMPLET SO BOLSNOVI ZA IVECO EURO 5

SE PRODAVA KLIPOVI KOMPLET SO SE BOLSNOVI ZA IVECO ERUO 5 TEL,KONTAKT...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 јан 23:15Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac)

Prodavam kiper sistem za Mercedes (ZF menjac) 400 evra.


400 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 јан 22:02Delovi za Scania R124 i L124 -420 do 2005'

Prodavam polovni delovi za Scania L114 420, L124 420 i Scania R124 42...


1.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 јан 21:58Odkupuvam:Scania,Mercedes,Fap,Zastava,Tamce,Omce-Za delovi !

Otkupuvam Scania 112,113,141,134,143,124..Mercedes 1213, Fap 1314, 16...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 јан 21:57Man 8.180

Se prodava Man 8.180 2009 god 400 000 so realni km reg ima cela god p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

12 јан 19:50Scania 164l 480 2002

Vo Top sostojba. Registrirana do 04.2023 Cena po dogovor


3 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

11 јан 20:05MENJAC ZA VILJUSKAR I DAJC AVTOBUS

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 јан 14:42motori za mercedes vario atego 814 815

motori za mercedes vario atego 814 815 od9 do 20 casot


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 дек 15:10klip teleskop za kiper

klip teleskop za kiper nisalka


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 дек 15:10BUCHER GT 1200

info 078318941 078318941 078318941


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

27 дек 00:26RAMPA ZA IVECO KAMIONCE

Vo ispravna sostojba.


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

22 дек 06:58NOX senzor SCANIA

viber 0046738989441


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

16 дек 17:41MAN TGX 18.440 2010g

Se prodavat MAN TGX 18.440 2010g Mega Registiran do 11.03.2023 SC...


23 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 дек 15:09MAN TGL 12.180

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 дек 15:04polovna guma so se bandaz 315,70,22,5

Polovna solidna


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 ное 22:08Scania 142 3 osovini

Scania 142 3 osovini 2 deferencijali 420 ks Remont napraven april m...


13.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

20 ное 08:36DELOVI ZA SCANIA 111, 112, 143

Delovi za Scania 111, 112, 143 Informacii 079 323 812


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 ное 13:19Scania 164L 480 V8 Euro 3

PRODADENA


2 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

19 ное 13:14Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам