6928 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Golf 6 1.6 Tdi Uvoz od Svajcarija

Golfot e vo odlicna sostojba. Registriran do 01-03-2024 Redovno ser...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.500 €
Прилеп

Автомобили

19 мај 19:08Промовирано

Fiat Punto 1.3 MultiJet 2004

Vo odlicna sostojba. Vozeno i odrzuvano od eden sopstvenik poslednite...


2.400 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.600 €
Прилеп

Автомобили

Денес 08:07Промовирано

AVTO DELOVI KUMPLUG AMORTIZERI LAMELA REBRASTI

RABOTNO VREME OD 9 DO 17 CAS SABOTA OD 9 DO 14 CAS NEDELA NE RABOTI...


222 МКД
или предлог цена
29 мај 07:54Промовирано

CITROEN C4 GRAND PICASSO AUTOMATIK

Citroen c4 grand picasso 7 sedista 1.6 Vo odlicna sostojba


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Se prodava mercedes c220 2015

Kolata poseduva ful oprema povejke info na 077 779 606 blagojce


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:00Hamaci Roket

Се продава скутер Хамачи Рокет со поминати 4000км и е во одлична сост...


750 €
или предлог цена
Денес 13:00BMW 316d во перфектна состојба!

Колата е во перфекта состоја! Servisirana na sekoj 10.000km, kако нов...


17.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 12:58Alfa 156 delovi za 1.8 1.9 2.0 i 2.4 se sto vi trevba

Delovi za alfa 156 i 147 twin spark i jtd imam se


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:52Delovi alfa romeo 147

Sekakvi delovi za alfa romeo 147 078572642 078572642 078572642


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:52Alfa 159 1.9 jtdm delovi 2009

Novo delovi alfa 159 1.9 jtdm 110kw 2009 godiina se sto vi treba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:52Alfa 147 fejslift 2008god delovii

Kolata se prodava na delovi


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:52Polovni delovi alfa 156 facelift 2.4 20v jtdm 6 brzini

078572642


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:52Delovi za alfa 159 1.9 %%%

Prodavam delovi za alfa 159 1.9 Jtdm 120 hp


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:51IMT 539 so kabina registriran

Se prodava Ferguson IMT 539 so kabina ima sobrajcajna I e registriran


4.199 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.299 €
Денес 12:49Prodavam novi gumi CACHLAND ekstra ceni

Novi Gumi CACHLAND - ONIX - M+S po Eksta ceni. Za modelot videteja sl...


1.900 МКД
или предлог цена
Денес 12:33Продавам Нови Гуми APlus (145-70-12) и Др.

Нови гуми од марката АPlus по Екстра цени Достава за 24 часа. 145-7...


1.800 МКД
или предлог цена
Денес 12:33FULDA EcoControl HP 195/50/15

ODLICNI SKORO NOVI 8 mm dlabocina na sharka


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:07AL. BANDZI-18-5/112-Audi-PASAT-GOLF

Bandazite se so, Zimski gumi 225-45-18 moze i bez gumi. Vozeni se na ...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:06SEAT LEON 1.9 Tdi 105 Hp 2007

PRODAVAM SEAT LEON 1.9Tdi 77kw 105 hp VO ODLICNA SOSTOJBA NOV UVOZ PL...


4.799 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 12:05Opel Vectra 1.7 TD

Vo dobra sostojba za pojce informacii zvonete samo na ovaj broj 076...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:04OPEL MERIVA B 1.7 Cdti 2010

⚠️MOZI I ZAMENA ⚠️ KOMPLETNO ISPRAVNA 3 GODINI VO MOJA SOPSTVENOST...


4 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:03Se prodava citroen Jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen Jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw prv sopstvenik dobr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:49VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI 63 KW

✅VW POLO 1.4 BI FUEL BENZIN/PLIN FABRICKI HIGLINE ✅ZELEN KARTON ✅SE...


5.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.900 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:42GOLF 6 VI 1.4 TSI 122HP

CLIMATRONIC ANDROID RADIO SO NAVI LED STOPOVI LED FAROVI I MAGLENK...


6.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:27Se prodava Chevrolet Spark 0.8

Se prodava dobro socuvan Chevrolet Spark servisiran registriran 4 nov...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:27Massey Ferguson 1215 4x4

Novi gumi 430rabotni casa 4x4 Servo volan Godina na proizvodstvo...


1 €
или предлог цена
Денес 11:23Motobi imola sport

Se prodava slabo vozen skuter, pominati 2700km, 2.9kw, 49cc, nov akum...


800 €
или предлог цена
Денес 10:59Amortizeri predni za Ford Fusion 2006

Половни, здрави предни амортизери извадени од Ford Fusion 1.6 2006 го...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:59Maglenki za VW Eos

Se prodavaat dve maglenki leva i desna za vw eos 2008 god model


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:56Vw Beetle 1.9TDI 90ks 2000g

✅Se prodava Vw Beetle 1.9TDI 90ks 2000g ✅Registrirana do 01/2024! ✅...


2.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:53Vw Golf 6 1.6TDI 2009g

✅Se prodava Vw Golf 6 1.6TDI 2009god ✅Registriran cela godina 03/2024...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:53RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERGY

RENAULT KADJAR 1.6 DCI 2018 G 4X4 ENERY, 122 000 km REGISTRIRAN ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:48Mercedes Atego 1318 120000km

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 13.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:19VW Transporter T6 2.0Tdi

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 10:19MAN TGL 8.180 2011god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:19MAN TGL 12.180 150000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:18Audi A5 3.0 TDI Quattro

*Maksimalno zacuvan *Registriran do 04.2024 *Zimski gumi, novi letn...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:17Peugeot 308 1.6 hdi 66kw 2008

Vo odlicna sostojba greaci na sedista senzor za dozd.senzor za svetl...


4.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:47Mercedes C270 Avtomatik

Se prodava i menuva Mercedes C270 CDI 170ks,automatic vo odlicna sos...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:45Alfa Romeo 156 2.0 ts

Se prodava ili menuva Alfa Romeo 156 2.0 ts, atestiran plinski ured, ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:44Delovi za Ford Mondeo mk2 i mk3

Delovi za Ford Mondeo mk2 1.8 td i mk3 2004/5 godina Se prodavaat de...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:43Delovi za Ford Focus 1.8 tdci

Se prodavaat delovi za Ford Focus 1.8 tdci Motor, menuvac racen, la...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:43Renault Megane 1.5 dci 2010

domakinski zacuvano vozilo redovno servisirano, registrirano ... pali...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:42Страна 1 од 174

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам