Прилеп
                   
238 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGX 440 XLX mega 2014

Se prodava MAN TGX Avtomatski menuvac Intarder XLX kabina Frizid...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 15:40Renault 18.280 dci

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Renault 18.280 dci ✅- Ladilnik ✅- Termoking sp...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:29Mercedes Atego 816 2010god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MERCEDES ATEGO 816 ✅- Uvoz Avstrija ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:28MAN TGL 8.180 2011god

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:35MAN TGL 12.240

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.240 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:35MAN TGL 7.150 2009god.

MAN TGL 7.150 ✅- Godina 2009 ✅- 360 000km (realni) ✅- Manuelen men...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 10:35KLIP ZA TROOSOVINEC

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 21:15Iveco EuroCargo 160E25

Se prodava Iveco EuroCargo 160E25 vo odlicna sostojba redovno odrzuva...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 18:31Renault Premium 320 Kran Hiab 166 B-3

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Renault Premium 320 ✅- Uvoz Francija ✅- Godin...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 16:27Mercedes Atego 1318 Korpa Kran

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 1318 Korpa ✅- Uvoz Belgija ✅- Godin...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 16:27Polovni gumi 315/70R22.5 i 385/55R22.5

Pogonski 315/70R22.5 - 4 parcinja 385/55R22.5 - 2 parcinja


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 16:23Scania R420 I poluprikolka Schmitz

Scania R420 topline,reg. Do 07.23 so novi gumi,klima retarder frizid...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 12:11SCANIA G420 2010 + SCHMITZ 2012

registrirani cela godina Scania 17000 € Schmitz 11500€


28.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
29.000 €
Прилеп

Камиони

Вчера 11:15MAN TGS 18.360 200000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGS 18.360 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 09:51Mercedes Atego 1318 120000km

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 13.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 09:51MAN TGL 8.180 2011god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 09:51VOLVO 440 EURO 5

NAPRAVEN GENERALEN REMONT SO ORGINALNI DELOVI VO GRCIJA NOVA BREGASTA...


24.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Вчера 08:13MAN TGL 12.180 150000KM

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Holandija ✅- ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 јун 14:16Tovarni Vozila

PAP-TRAKS Prilep - Prodazba na polovni vozila - Vozila po p...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 јун 14:16Man 12.180 Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 12.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Kran Hiab...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 јун 14:15Mercedes Atego 1218

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Mercedes Atego 12.18 ✅- Uvoz Holandija ✅- Godi...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 јун 14:15kompresor

kompresori ispravni


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 јун 12:19pumpa kiperska 6ka

pumpata e ispravna miller


100 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 јун 12:18Renault Midlum Slep Šlep

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ RENAULT MIDLUM 220 ✅- Šlep ✅- Uvoz Germanija ✅- G...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 јун 10:20VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

05 јун 10:20SE PRODAVA VOLVO FH 420 MOZE ZAMENA ZA POMAL KAMION

Procitaj Prvo Oglas Ako E Skapo Ima I Poeftini Se Prodava Volvo ...


11.500 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

03 јун 18:28Delovi za Volvo MEGA 440 Euro5

Se prodavaat sekakvi delovi za Volvo Motor Menjac Drferncijal VO ODL...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 јун 12:44Nov Nox Senzor za Volvo

Nov Nox senzor orginal od volvo


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 јун 12:44Delovi za Volvo

Nov kapak za akomulatori,katalizator,branik nov


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 јун 12:44Delovi za mega volvo euro3

Se prodavaat delovi za mega volvo euro3


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 јун 12:44Volvo euro5 delovi

Se prodavaat delovi za Volva euro5 Informacii na 078260546


1 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

01 јун 12:43MAN TGX XXL

EURO 5 Novi gumi novi plocki diskoci parking klima racen mejnac 2008...


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

31 мај 14:53Gumi 315/70/22.5 michelin

4 gumi michelin germanski protekt


18.000 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
21.500 МКД
Прилеп

Камиони

31 мај 14:53Mitshubishi Canter Fuso

Voziloto e vo super sostojba. Proizvedeno 2010god. Kapacitet za utova...


13.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 мај 21:43MAN TGM 18.280

Voziloto e vo dobra sostojba. Proizvedeno e 2009god so izminati 527.0...


14.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 мај 21:29Peugeot Expert 1.6 HDI FURGON

Voziloto e vo ekstra sostojba. Proizvedeno 2013god. Prv sopstvenik


7.300 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 мај 21:21Mercedes-Benz Atego 1222

Voziloto e vo odlicna sostojba. Kupeno novo od Mercedes Skopje, prv s...


23.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 мај 13:00Fuso Canter 7c15

Voziloto e vo super sostojba. Proizvedeno 2012god prva registracija 2...


14.800 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

30 мај 13:00PRIKOLKA WECON 2009

Se prodava Prikolka Wecon 218 2009g So kontejner sistem Dolzina 7...


4.400 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.800 €
Прилеп

Камиони

29 мај 11:09MAH 502

SE PRODAVA MAN -502 SO V-10 MOTO MOTOR MERCEDES SO EVROPA DEFERNCIJA...


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

28 мај 13:18Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам