6986 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW X3 x drive 3.0D registrirano tiptronik

Vo odlicna sostoba bez vrakani kilometri proverka vo servis po vash i...


10.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

15 јун 06:56Промовирано

Se prodavaat novi ausplusi

Se prodavaat novi ausplusi Kontakt na Viber ili 075 32 71 32


2.100 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.400 МКД
Вчера 12:30Промовирано

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god Swiss🇨🇭

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god! Voziloto e servisirano komple...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
18.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:23Промовирано

KAMP KUKA SEPA

Se prodava kuka-sepa ispravna izvadena od kamp prikolka so racna kocn...


1 €
или предлог цена
Денес 16:40VW golf 1.6 TDI 2010 kako od salon

Se prodava mnogu zacuvan vw golf 6 donesen od germanija noviot motor ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 16:40Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god Swiss🇨🇭

Range Rover Sport 3.6 TDV8 2009-god! Voziloto e servisirano komple...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
18.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 16:23Hamachi YX300 4T

Hamachi YX300 4T CS Touring -ekstra sostojba ,kako nov ! -pomi...


1.650 €
или предлог цена
Денес 16:14PEUGEOT GEOPOLIS 125 (ABS)

Geopolis 125cc -edinstven model so ABS (mk) -2014g. -pominati 10....


2.750 €
или предлог цена
Денес 16:01Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD Godina na proizvodstvo (2006) Nee od ...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:59VW GOLF 6 1.4 TSI 160ks

VW GOLF 6 1.4 TSI 160 KS Купена во Порше Скопје. 2009 година на произ...


6.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:45Se prodava unikaten FIAT 500L kako novo vozilo

Se prodava FIAT 500L, bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja, registrira...


7.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:42Se prodava Mini Countryman

Se prodava Mini Countryman 2.0 dizel 4x4 avtomatski menuvac, navigaci...


13.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:41Se prodava

Se prodava pezo 206 19obicen dizel osnoven model bez klima 99g reg vo...


1.550 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.650 €
Прилеп

Автомобили

Денес 15:24OPEL TIGRA 1.4

Registrirana i servisirana


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:46Bandasi 18ki rotor 5x112 bandazi

18ki 5x112


Денес 14:46MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:37VW Bora 1.9 TDi

Prodavam vw bora 1.9 tdi so standardno nivo na oprema, reg do 04.2023...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:21polovni delovi za tiko

celo tiko vo delovi


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:16Peugeot 106 delovi

Kontakt broj 070526422


123 МКД
или предлог цена
Денес 14:15Mercedes c220 cdi

Се продава Mercedes c 220 во одлична состојба 105kw 143ks направен ко...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:12Passat 1.9 tdi 131 ks

Passat 1.9tdi napraven kompleten servis bez vlog


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:12FORD FOCUS 2010 1.6 BENZIN PLIN

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA


5.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:06VW CRAFTER 2.5 Tdi Kran Hiab

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen crafter ❗❗kran Hiab❗❗ ✅- Uvoz Hola...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:05JEEP WRANGLER SAHARA

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ JEEP WRANGLER ✅- Godina 2013 ✅- 90 000 km ...


39.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:05VW Transporter T6 2.0Tdi 2014God.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ Volkswagen T6 2.0Tdi ✅- Uvoz Belgija ✅- Godina...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

Денес 14:05MAN TGL 8.180 2012god.

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ MAN TGL 8.180 ✅- Uvoz Germanija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 14:05MERCEDES VARIO 616 DOKA 2008GOD/PLATFORMA/RAMPA/ORG180KM/TOP

SE PRODAVA MERCEDES VARIO PLATFORMA 616 DOKA SO RAMPA/SO 7-MESTA ZA S...


9.900 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 13:50AUDI A4 2.0TDI/2009-GOD/LED/XENON/EURO5/REGISTRIRAN

SE PRODAVA AUDI A4 2.0TDI 143-PS REGISTRIRAN...SO VISOKO NIVO NA OPR...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:50Rezevno kolce 5x112 16ka

Rezevrnata e nova nikogas ne upotrebena.


Денес 13:424 letni Gumi 205.55.16 BFGOODRICH

4 gumi 2018 godina imaat odlicna sara


2.700 МКД
или предлог цена
Денес 13:42Se prodava VW Polo

Se prodava polo vo solidna sostojba so klima pali vozi zvonete na ove...


800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:29MERCEDES DELOVI CLS ML C230 E320 E270 A170 A160

Se za mercedes Cls 320 cdi 224ks E320 cdi W211 E270 cdi w211 C23...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Suzuki K4 GSXR 1000

Se prodava Suzuki K4 vo odlicna sostojba, servisiran spremen za sezon...


4.100 €
или предлог цена
Денес 13:00RENAULT MEGANE 2007

Registriran do 15.01.2023 so zelen karton.napraven mal servis pred dv...


1.100 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodavaat Gumi BF Goodrich Urban 2019

Se prodavaat 4 skoro novi gumi BF Goodrich urban 4 season SUV 23...


250 €
или предлог цена
Денес 12:59Mercedes 2538 Kiper

Podetalni informacii na telefon 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 12:47Iveco kiper

Se prodava iveco euro cargo kiper poveke informaci na tell 075-308-003


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 12:47Tamce kiper

Se prodava edno tro osovince so vozdusni kocnici i racna drugoto e ob...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 12:47TRO OSOVICE TAMCE KIPER

PALI VOZIIII SO VOZDUSNI KOCNICI 075.308.003


1.233.333 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 12:46Nissan

Se prodavaat 3 nisan kiperi Cena po dogovor poveke informacii Na ...


11 €
или предлог цена
Прилеп

Камиони

Денес 12:46VOSSEN

Vossen 18ki 5x112 So novi gumi Mazena za telefon


Денес 12:32Audi TT

Audi TT 1.8Turbo 180ks God.2000 Reg.28.07.2022


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31VW PASSAT

VW PASSAT 2.0TDI 8V God.2005 Reg.15.09.2022


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31Страна 1 од 175

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам