Прилеп
                   
2310 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT B7 2.0 TDI 170KS

SE PRODAVA VW PASSAT 2.0 TDI 170 KS HIGHLINE VO PERFEKTNA SOSTOJBA, N...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Прилеп

Автомобили

27 јун 10:29Промовирано

PEUGEOT PARTNER 1.6HDI 55KW 2008 GODINA

PEUGEOT PARTNER 1.6HDI SO 55KW 2008GOD SO PLATENI DAVACKI DO REG


2 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

25 јун 10:14Промовирано

VW Jetta 2005g 2.0 tdi 103kw/140ks 6 brzini

Se prodava Volkswagen Jetta 2005g 2.0 tdi 103kw/140ks 6 brzini SPORT ...


4.690 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

17 јун 17:52Промовирано

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD

Hyundai santa fe 2.2 CRDI 4WD Godina na proizvodstvo (2006) Nee od ...


6.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:59VW GOLF 6 1.4 TSI 160ks

VW GOLF 6 1.4 TSI 160 KS Купена во Порше Скопје. 2009 година на произ...


6.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:45Se prodava unikaten FIAT 500L kako novo vozilo

Se prodava FIAT 500L, bez nikakvi dopolnitelni vlozuvanja, registrira...


7.950 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:42Se prodava Mini Countryman

Se prodava Mini Countryman 2.0 dizel 4x4 avtomatski menuvac, navigaci...


13.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 15:41Se prodava

Se prodava pezo 206 19obicen dizel osnoven model bez klima 99g reg vo...


1.550 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.650 €
Прилеп

Автомобили

Денес 15:24OPEL TIGRA 1.4

Registrirana i servisirana


3.599 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:46MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE

MERCEDES C200 CDI AVANTGARDE 7G TRONIC 136KS EURO 5 PROIZVEDEN 6/20...


18 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:37VW Bora 1.9 TDi

Prodavam vw bora 1.9 tdi so standardno nivo na oprema, reg do 04.2023...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:21Mercedes c220 cdi

Се продава Mercedes c 220 во одлична состојба 105kw 143ks направен ко...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Прилеп

Автомобили

Денес 14:12Passat 1.9 tdi 131 ks

Passat 1.9tdi napraven kompleten servis bez vlog


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:12FORD FOCUS 2010 1.6 BENZIN PLIN

☎️071-985-494 ☎️ EKSTRA SOSTOJBA FABRIKA


5.199 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:06JEEP WRANGLER SAHARA

🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️🆕️ JEEP WRANGLER ✅- Godina 2013 ✅- 90 000 km ...


39.990 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 14:05AUDI A4 2.0TDI/2009-GOD/LED/XENON/EURO5/REGISTRIRAN

SE PRODAVA AUDI A4 2.0TDI 143-PS REGISTRIRAN...SO VISOKO NIVO NA OPR...


8.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:50Se prodava VW Polo

Se prodava polo vo solidna sostojba so klima pali vozi zvonete na ove...


800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 13:29Audi TT

Audi TT 1.8Turbo 180ks God.2000 Reg.28.07.2022


5.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31VW PASSAT

VW PASSAT 2.0TDI 8V God.2005 Reg.15.09.2022


4.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31Audi TT

Audi tt 1.8 turbo 180ks God.1998 Reg.


3.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31Audi A3

Audi A3 1.9 TDI 110ks


2.850 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:31HITNO HITNO SE PRODAVA ILI MENUVA ZA POMALA SO VASA DOPLATA

Se prodava opel astra h 1.7 dizel karavan registrirana cela godina na...


2.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:27  НОВ ОГЛАС

ALFA ROMEO 147 1.6 BENZIN (77KW) 2002GOD

Se prodava Alfa Romeo 147, 1.6 benzin, 2002god, pominata registracija...


1.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:22Se prodava korsa so klima

Opel korsa 1.0 2000 god so ispravna klima vo ekstra sostojba zvonete...


1.100 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:14  НОВ ОГЛАС

ALFA 147 1.6 NA DELOVI

ALFA 147 1.6 TWIN SPARK 88KW 2003.G NA DELOVI .. TEL : 077/737-207 DA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08PEUGEOT 307 HDI .2003G

PEUGEOT 307 HDI .2003G NA DELOVI TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G NA DELOVI

NA DELOVI PUNTO GRANDE 1.9 JTD 2006G TEL.:077-737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08SEAT IBIZA NA DELOVI

SEAT IBIZA 1.4 TDI 55KW. 2003 GOD NA DELOVI TEL: 077/ 737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08OPEL ASTRA 1.7 NA DELOVI

OPEL ASTRA 1.7 ISUZU 55KW. 2003G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08FIAT PUNTO NA DELOVI

FIAT PUNTO 1.9 JTD 2004 GOD NA DELOVI TEL: 077/ 737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI NA DELOVI !

OPEL ZAFIRA 2.0 CDTI 74KW. 2004G NA DELOVI. TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08SHARAN 1.9 TDI NA DELOVI

SHARAN 1.9 TDI 85KW, 116 KS. 2003G TEL:077/737-207 DAME


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 12:08KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140KS 4X4 2006

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI 140 KS 4X4 228.000 KM - SERVISNA KNISKA NOVA U...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:58FIAT BRAVO 1.9 2007 150KS

Fiat Bravo 1.9 Multijet 2007 110Kw 150Ks Voziloto e vo extra sostojba...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:44Fiat Punto Evo 1.4 benzin plin 2010god

Koliceto e vo odlicna sostojba 1.4 8v 77ks fabricki plin Registrira...


4.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:31Mercedes E290 TURBODIESEL

Во добра состојба пали вози со фул опрема: Греачи на седишта Среден р...


700 €
или предлог цена
- 30 % Попуст
1.000 €
Прилеп

Автомобили

Денес 11:20Opel Astra G 1.7

Opel astra g 1.7 izusu Godina 2001 Registrirana do 10.2022 Servisi...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 11:00SEAT IBIZA 1.4 benzin plin

Stedeni dokumenti do reg Vo odlicna sostojba


4.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 10:26FIAT PUNTO 1.2 benzin/metan

Kolata e kako nova, kako vnatre, taka i nadvor. Motor i menjac rabota...


2.590 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.750 €
Прилеп

Автомобили

Денес 10:23FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET 55KW..REGISTRIRANO..2007GOD.

KLIMA EL.NA STAKLA EL.NA RETROVIZORI EL.NA FAROFI FAROFI ZA MAGLA...


3.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.050 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:30SEAT IBIZA 2009 GOD.1.4TDI..2009 GOD..EKSTRA.

KLIMA EL.NA STAKLA EL NA FAROFI FABRICKO RADIO MP 3 AIRBAG 8 K...


4.050 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.100 €
Прилеп

Автомобили

Денес 09:30FORD FIESTA 1.25CC..BENZIN/PLIN..2007GOD..EKSTRA..

KLIMA EL.NA STAKLA EL.NA RETROVIZORI EL.NA FAROFI KOMANDI NA VOLA...


2.650 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:30OPEL CORSA B 1.2 benzin prv sopstvenik !!!!

Voziloto e od prv sopstvenik vozeno 20 godini od vozrasni lunge, se p...


55.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:27Страна 1 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам