79 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Honor 50 lite 6/128 68mpx camera garancija uste 19 meseci

Se prodava Honor 50 lite vo odlicna sostojba bez zabeleski komplet z...


8.600 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.800 МКД
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:20Honor 20 lite 4gb.ram 128gb.vnatresna48 / 32 mpx camera

Prodavam Huawei Honor 20 lite vo odlicna sostojba prv gazda od prv de...


5.800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 17:20Iphone XS Max Gold kao nov

Se prodava iphone xs max gold FullPack kao nov nema nitu edna mala gr...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 13:00Продавам А1 Alpha20

Тел. е многу малку користен без мана Комплет во кутија Можна е и нек...


5.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 08:50iphone 11 pro max

se prodava iphone 11 pro max zelen prv gazda sacuvan staklo kako nov ...


450 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 06:48Huawei Y6

huawei y6.. odlicno socuvan solidna sostojba 1gb..interna 8gb..telef...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

Вчера 00:22Iphone XR

Продавам iphone XR Телефонот работи беспрекорно купен е нов од Леди...


240 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

29 мар 22:41Lg Fiesta2 (LGL164VL)

Zaklucen na email (no moze da se resetira). Ekranot e puknat no fun...


1.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

29 мар 19:45Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)(skrsen ekran,za delovi)

Galaxy S8,osteten ekran,Drugo se ispravno. Moze da se iskoristi za ...


2.200 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

29 мар 19:44P30 lite / HUAWEI P30 lite 4GB Ram /128gb Rom

Prodavam koristen HUAWEI P30 lite / plava-perla -sto se preliva ...


7.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

29 мар 17:43***НОВ*** Модел Samsung A54-5G -256G

Samsung A54-5G -256G Задна камера - Triple:50MP+12MP+5MP Предна ка...


30.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

28 мар 18:15XIAOMI Redmi NOTE 11

XIAOMI Redmi NOTE 11 6 Meseci koristen bez nikakvo ostetuvanje PR...


7.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.500 МКД
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

27 мар 17:02P40 Pro 8/256, super zacuvan, baterija 2 dena

Prodavam mobilen P40 Pro 8/256, super zacuvan, celo vreme so silikons...


21.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

27 мар 12:01realme 9pro 5g

nov Android 12, Realme UI 3.0 Екран:6.6" (1080 x 2412) IPS LCD, 1...


14.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

25 мар 17:47Продажба Откуп Сервис Декодирање Галантериа

Продажба Откуп Сервис Галантериа Декодирања.. Се за вашиот мобилен ап...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

25 мар 11:14OTKUPUVAM NOVI/POLOVNI MOBILNI TELEFONI, ISPLATA VO GOTOVO!

OTKUPUVAM NOVI I POLOVNI MOBILNI TELEFON, ISPLATA VO GOTOVO (KESH)! ...


30.000 МКД
или предлог цена
24 мар 17:11Huawei P30 Lite (Bel)

Huawei P30 Lite bez ostetuvanja, se e funkcionalno. full Pakuvanje +...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

20 мар 19:22Zlaten broj pripejd broj

Prodavam pripejd broevi 610444 611777 605604 902100 Kontakt na...


2.000 МКД
или предлог цена
20 мар 17:28HTC desire 820

Se prodava HTC 820 dobro socuvan so 5 zastitni maski i predno zastitn...


3.700 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

18 мар 21:00Honor 50 lite 6/128 68mpx camera garancija uste godina ipol

Se prodava Honor 50 lite vo odlicna sostojba bez zabeleski komplet za...


8.800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

11 мар 18:14Kupuvam mobilen, prodavam neispraven

Kupuvam mobilen Da moze da se surfa na nego , samo po WiFi da moze ...


1.400 МКД
или предлог цена
09 мар 11:01punudete ploca za samsung m10

punedete ploca ili pa so skrsen ekran samsung m10


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

01 мар 19:57leagoo

Prodavam mobilen leagoo koristen samo edna godina inace telefonot si ...


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

01 мар 17:53Fiksna linija fiksen pripejd broj bez pretplata so telefon

Fiksen broj na VIP linija pripejd koj raboti kako mobilen (moze da se...


1.800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Фиксни телефони / Бeзжични

28 фев 10:49Iphone 5s,Iphone 5 (na icloud)

2 x Iphone 5s. - 5s-crniot raboti,zaklucen icloud(1000d) (prodaden) ...


600 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

27 фев 23:50PRODAVAM SELFIE STICK MONOPOD

Prodavam "SELFIE STIKOVI" MONOPOD dolzina 1 metar kvalitetni,prakticn...


200 МКД
или предлог цена
20 фев 22:23IZNAJMUVANJE I PRODAZBA na Bubici Bubica (NE SE KINESKI) ! !

--- Изнајмувам и продавам 100% невидливи минијатурни бежични слушалки...


1.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Останато

08 фев 19:40Pameten decki casovnik

Овој производ е практичен и мултифункционален паметен часовник кој ко...


1.300 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

14 јан 16:05SERVIS ZA MOBILNI TELEFONI PO NAJNISKI CENI

Promena na ekrani baterii dekodiranje softveri google accaunt pr...


300 МКД
или предлог цена
10 јан 11:12Otsrtanuvanje na Icloud

Bypass na Iphone 5,5C,5S,6s,6s+7,7+8,8+X IPAD SITE MODELI Najefin...


1 €
или предлог цена
10 јан 11:12Najeftina promena na konektori za polnenje

najeftina promena na konektori za polnenje. Rab vreme 09 24


300 МКД
или предлог цена
10 јан 11:12Najeftino ostranuvanje na google acaunti

najeftino otstranuvanje na google acaunti Rab vreme 09 24


300 МКД
или предлог цена
10 јан 11:12ORGINALNI DELOVI ZA IPHONE

Orginalni delovi za Iphone 5 iphone 5c Iphone 5s Iphone 6 Iphon...


300 МКД
или предлог цена
04 јан 11:00Najeftin servis za mobilni telefoni

najbrz i najdobar servis za site vidovi na mobilni telefoni. Rab vre...


300 €
или предлог цена
03 јан 10:44Huawei P smart 2021

Se prodava Huawei P smart 2021 koristen edna godina i 7 meseci vo o...


5.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

25 дек 10:45Samsung Galaxy S4 mini GT-I9195 (skrsen ekran)

Samsung galaxy S4 mini so skrsen ekran. Drugi delovi ispravni, ploc...


600 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

18 дек 11:14Honor 20 lite 4gb.ram 128gb.vnatresna 32 mpx selfie

Prodavam Huawei Honor 20 lite vo odlicna sostojba prv gazda od prv de...


6.300 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

15 дек 19:08Nokia zipo po dogovor kao Nov socuvan made in germany

Nokia na site mrezi raboti


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

04 дек 15:10Nokia biznis po dogovor

Se prodavat socuvani


По Договор
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

04 дек 10:20Kutija od iPhone 4 (4s,5s,6s)

Odlicno socuvani. 4 i 5s - po 500 d. 6s (128gb-kupen vo usa) - 60...


500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Мобилни телефони

29 ное 22:36Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам