114 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DIZNI 1.0 CO2/TIG pogolem broj

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon DIZNI 1.0 VO POGOLEM BROJ C...


40 МКД
или предлог цена
Вчера 12:36Lasersko metro so libela

Ласерско метро за мерење на простории. Се користи ултразвучен бран за...


1.299 МКД
или предлог цена
18 мар 10:06Refraktometar za med

Nov refraktometar za merenje vlaznost vo medot. Alat koj e od golema...


1.700 МКД
или предлог цена
17 мар 10:11Set 5 alatki za rezba, otsekuvanje, zlebuvanje na Drvo

Сет 5 алатки за резба, отсекување, жлебување на дрво. Изработени од ч...


799 МКД
или предлог цена
17 мар 09:51Se prodava Bunjarica

Se prodava presa za izrabotka na prirodna bunja.Maksimalna golemina n...


1.100 €
или предлог цена
17 мар 08:37Медицински инструменти

Продавам нови сетови од медицински инструменти за учење на шиење . Ин...


500 МКД
или предлог цена
16 мар 11:16Kolicka Ormar za alat

Se prodava metalna podvizna kolicka ormar za alat so 10 fioki. Alatot...


35.000 МКД
или предлог цена
15 мар 16:44Constant - Digitalen kantar za vaganje bagaz

⚖️ Преносен дигитален компактен кантар за вагање на багаж. Идеален до...


499 МКД
или предлог цена
15 мар 10:55Kompresor 24 litri

Kompresorot e skoro nov


6.500 МКД
или предлог цена
15 мар 08:36Alat za toplo topenje lepak - 60W

Алатка за топло топење лепак. Изработен со безбедносен држач за глава...


499 МКД
или предлог цена
14 мар 21:07Digitalen Subler

Дигитален Шублер ⤵️ Шублер за прецизно мерење на метали при обрабо...


800 МКД
или предлог цена
14 мар 10:27Sfericen Alat za rezba na drvo

Алат за резба на дрво со сферична форма која може брзо да длаби мали ...


999 МКД
или предлог цена
13 мар 10:40Elektricna motorna pila

🏡 Додаток пила за средување на вашата градина, сечење на дрвја и др....


1.399 МКД
или предлог цена
12 мар 11:10Pila za beton asfalt

Koristena vo dobra sostojba svedska marka Partner K700 active3 gratis...


280 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
300 €
12 мар 09:23Set Alatki za navoj

🔩 Комплет 5 aлатки + Т-рачка за навој. Изработени од челик што обезб...


650 МКД
или предлог цена
10 мар 10:28KUPUVAM Einhell MBS 400

Kupuvam nova ili polovna masina (ista kako na slikite)Einhell MBS-400...


По Договор
или предлог цена
10 мар 00:42Alat za muteri

Novi komlet set Sekaci za muteri Info viber


70 €
или предлог цена
09 мар 17:17Starter polnac

Nov od germanski proizvod Info viber


90 €
или предлог цена
09 мар 17:16Kraft alatki

Novi Garnitura so patenti 30eur Krik patent so dve nivoa na pustajne...


4 €
или предлог цена
09 мар 17:16Lageri SKF FAG NTN TIMKEN KOYO

Golem asortiman na lageri od najrenomirani kvalitetni proizvoditeli S...


1 МКД
или предлог цена
08 мар 14:27Merna Lenta - Metro 7.5m

Мерна лента - метро со должина 7.5 метри . Копче и држач за заклучува...


299 МКД
или предлог цена
08 мар 09:55Metalen Disk za rezba i secenje na drvo

⚙️ Метален Диск за резба и сечење на дрво, пластика, мраз и тврда гум...


450 МКД
или предлог цена
07 мар 10:20Alatka za otstranuvanje i nanesuvanje Silikon

🆕 Ново Алатка за отстранување и нанесување силикон. Оваа алатка в...


299 МКД
или предлог цена
05 мар 12:19Set mrezni Alatki + Tester

📎 Комплет професионални алатки за различни намени. Сетот вклучува 9 ...


1.799 МКД
или предлог цена
05 мар 12:19Pumpa za vino wine pump

Prodavam dva pati upotrebuvana pumpa za tocenje na vino . So dvonasoc...


130 €
или предлог цена
04 мар 20:54Elektricna pila NOVA

Elektricna pila sara za zelezo I Drvo Nova voopsto ne upotrebena so k...


95 €
или предлог цена
04 мар 11:14Set za izvlekuvanje

Комплет алатки за извлекување на оштетени завртки ☑ Издржлива и за...


399 МКД
или предлог цена
04 мар 10:12Nozna Pumpa za Gumi

Пренослива ножна воздушна пумпа, пумпа за гуми со манометар за велоси...


799 МКД
или предлог цена
02 мар 12:02Prenosna Pila za busilica

Преносна алатка за сечење дрво. Овој производ е корисна алатка во ваш...


750 МКД
или предлог цена
01 мар 10:28Skener - Detektor na metal

Супер Скенер детектор на метал, најпрепознатливиот рачен детектор за ...


1.499 МКД
или предлог цена
28 фев 10:04Profesionalen merac Leica Disto D3

Profesionalen geodetski merac Leica Disto D3 skoro nov koristen 5 pati


180 €
или предлог цена
27 фев 11:22Set 12 alatki za brusenje

Сет 12 алатки за брусење, чистење и сл. Идеалени за сите видови на по...


250 МКД
или предлог цена
27 фев 09:30Digitalen Kantar so LCD displej - do 200Kg

⚖️ Дигитален Кантар со LCD дисплеј за мерење - вагање на производи. Н...


999 МКД
или предлог цена
27 фев 09:30Set Alatki za otstranuvanje na osteteni strafovi

🔩 Сет Алатки за отстранување на оштетени завртки. ✅ Издржлива и з...


350 МКД
или предлог цена
26 фев 11:17Krimp Klesta za mrezen kabel

3 во 1 Алатка за соголување, сечење и стегање мрежен кабел. Изработен...


499 МКД
или предлог цена
26 фев 00:58Multifunkcionalna alatka

Мултифункционална алатка за пила со компактна големина и практично ра...


450 МКД
или предлог цена
25 фев 09:10Alat za ostrenje lanec

Novo alatce za ostrenje na lanec za motorna pila odgovara na site pi...


700 МКД
или предлог цена
24 фев 14:52Priklucen Alat za secenje Lim

Приклучен алат за сечење лим. Инсталирањето на оваа алатка е многу пр...


2.350 МКД
или предлог цена
23 фев 22:29Avtomatska Klesta za blankiranje

🔌 Автоматска клешта за бланкирање, сечење, кримповање на жици. Алатк...


850 МКД
или предлог цена
22 фев 11:14Adapter za Bormasina so plasticen redenik.

🔩 Автоматски адаптер за бушилица погоден за дрво, гипс картон, прегр...


1.199 МКД
или предлог цена
21 фев 12:18Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам