47 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Rent a car

Izdavam vozilo Opel Zafira so 7 sedishta. Si zelen karton. Klimatizi...


1 €
или предлог цена
02 фев 07:47ReNt A cAr Bitola 075/217 144

Rent a Car Bitola Servis centar informaci 24/7 Cenata na vozilo z...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
20 €
30 јан 17:32Се продава камп приколка БРАКО

Се продава камп приколка БРАКО , камперска заштитена и покриена со со...


250 €
или предлог цена
Битола

Кампинг

30 јан 00:29Brako kamp prikolka // Брако камп приколка

Se prodava Brako kamp prikolka.


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кампинг

29 јан 23:33SE IZDAVAAT SOBI VO ---VILLA KONZULI---

Villa Konzuli se naoga vo strogiot centar na Bitola,vednas do sirok s...


1 €
или предлог цена
Битола

Хотели

29 јан 20:01IZDAVAM STAN ZA STRANCI

Se izdava namesten stan vo centarot na gradot na 2 minuti od hotel Ep...


По Договор
или предлог цена
Битола

Апартмани

27 јан 15:10SE IZDAVAAT SOBI VILA BOTANIKA

Villa Botanika се наоѓа во старата битолска чаршија, наспроти бизнис ...


1 €
или предлог цена
Битола

Апартмани

25 јан 21:51Се изаваат апартмани и соби на Пелистер, Нижеполе

Вилата се наоѓа над село Нижеполе. Во вилата има чајна кујна и конфер...


50 €
или предлог цена
Битола

Апартмани

21 јан 14:31Rent a car

Rent a car vw eos benzin kabriolet Cena 30e od den Za poveke denovi...


30 €
или предлог цена
18 јан 15:31rent a car vozila za iznajmuvanje AVTOMATIK

rent a car iznajmuvam automatic i racen menjac vozila bmw 525d vw ...


25 €
или предлог цена
13 јан 19:28Rent a car - Iznajmuvam vozila Avtomatik - CENA 25 €

Renta car / Rent a car iznajmuvam kola / iznajmuvam vozila automat...


25 €
или предлог цена
18 дек 08:17Sobi za nokjevanje

Hotel "Villa Grand" Bitola, nudi sobi za nokjevanje, pogodnost za fir...


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Хотели

03 дек 14:50kamp camp prikolka vo krani prodavam

Prodavam i izdavam kamp prikolki vo krani opremeni odvod dovod struj...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Кампинг

30 ное 09:34RENT A car * avto beli * - avtomatik i racen menjac vozila

Rent a car vozila zad niz mk i nadvor od mk so zelen karton 30 evra...


25 €
или предлог цена
19 ное 07:22rent a car vozila ( Racen i avtomatik menjac ) so zelen kart

iznajmuvam vozila opel zafira bmw 525d avtomatik mini cooper kabr...


25 €
или предлог цена
17 ное 21:31SE PRODAVA, ZAMENUVA I IZDAVA

nudam kamp-priolka vo auto - kamp-Krani,prikolkata e celosno opremen...


1 €
или предлог цена
Битола

Кампинг

06 ное 12:39Se izdava kamp vo Krani

Komplet opremen so sopstveno kupatilo Tel 075645831


1.234 МКД
или предлог цена
Битола

Кампинг

17 окт 12:27TAXI & RENT A CAR

Нудиме транспорт на патници, низ цела Македонија и надвор од неа, во ...


1 €
или предлог цена
14 окт 21:41Rent a car - AVTO BELI - automatic i racen menjac vozila

rent a car ( iznajmuvam vozila ) bmw 525d avtomatik 2007 god cena 30...


25 €
или предлог цена
12 окт 11:42PREVOZ TURI PELISTER EZERA ANTENA

Prevoz do 6 lica so Dzip do pelister ezera antena


8 €
или предлог цена
11 окт 22:09Rent a car vozila ( avtomatik i racen menjac ) BMW MERCEDES

iznajmuvam vozila bmw 525d e60 avtomatik mercedes c klasa c220cdi av...


25 €
или предлог цена
28 сеп 19:30Rent a car vozila / racen i avtomatik menjac

iznajmuvam vozila Peugeot 307 karavan 3 vozila racen menjac full o...


25 €
или предлог цена
31 авг 23:29STOLCE ZA NA PLAZA NOVO

Se prodava stolce nisko za na plaza glanz novo ne upotrebeno,doneseno...


1.500 МКД
или предлог цена
Битола

Кампинг

25 авг 11:21Se izdava kamp bo Krani

Se izdava kompletno opremen kamp vo Krani, novo WC , nova kujna. Ce...


1.000 МКД
или предлог цена
Битола

Кампинг

21 авг 22:03LETUVAJTE VO ALBANIJA ORIKUM VALONA

Se izdavaat 2 apartmani vo Orikum Albanija,kompletno opremeni, 7 krev...


40 €
или предлог цена
Битола

Апартмани

31 јул 12:24IZNAJMUVANJE APARTMANI HALKIDIKI

Apartmanite se naogaat 600 metri do plaza vo prekrasnoto turisticko m...


По Договор
или предлог цена
Битола

Апартмани

14 јун 07:48PRODAVAM DVE PRIKOLKI CELINA VO KRANI..EXTRA

Prodavam dve spoeni prikolki vo avtokamp KRANI na Prespansko ezero so...


1 €
или предлог цена
Битола

Кампинг

12 јун 09:21Rent a car Avtomatic vozilo 20 € dnevno

Rent a car passat avtomatik benzin tng 1.8t so full oprema Tempomat ...


20 €
или предлог цена
24 мај 00:25apartmani Grcija Hallodiki Afitos

izdavame sopstveni apartmani vo Grcija viber : ++306938725095 ++3069...


50 €
или предлог цена
Битола

Апартмани

21 мај 17:15Vw passat avtomatik RENT A CAR ( Iznajmuvam vozila)

Rent a car vozila Passat 1.8t avtomatik benzinec 20 Evra dnevno za...


2 €
или предлог цена
03 мај 07:56kamp prkolka vo a.k Krani

opremen so voda struja mesto za wc 30 m2 dvor na prekrasna lokacij...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Кампинг

26 мар 17:13Rent a car vw passat automatic ( avtomatik)

Rent a car - 20€ dnevno Iznajmuvam vozila Vw passat 1.8t benzin tng...


20 €
или предлог цена
28 фев 23:38vw passat benzinec - RENT A CAR - 20 EVRA DNEVNO avotmatik

iznajmuvam vozila zafira so 7 sedista i vw passat Vw passat 1.8 t ...


20 €
или предлог цена
18 фев 23:20Kamp Prikolka

Комплетно опремена во автокамп Отешево Цена по догово


1 €
или предлог цена
Битола

Кампинг

17 сеп 10:53Камп приколка

Комплетно опремена во автокамп Отешево Цена по догово


1 €
или предлог цена
Битола

Кампинг

17 сеп 10:53Se izdava kamp prikolka

Se izdava kamp prikolka vo krani so sopstveno kupatilo i kujva i tv s...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Кампинг

21 авг 10:15KAMP vo KRANI se Izdava 075735323

Se izdava kamp vo Krani povolno so proshireni uslovi.....povolno.. .....


1 €
или предлог цена
Битола

Кампинг

01 авг 11:09Galini Apartments (Halkidiki) - Одмор во Грција

Апартманите се наоѓаат на само 35 км од аеродромот во Солун на плажат...


60 €
или предлог цена
Битола

Апартмани

29 јул 10:00SLOBODEN SAMO USTE OD 25 - 28 AVGUST

SE IZNAJMUVA ODLUCEN KAMP VO KRANI 1200 denari od vecer.


1.200 МКД
или предлог цена
Битола

Кампинг

13 јул 07:31Se prodava kamp

Se prodava kamp ,so komplet kujna,tv,komplet kupatilo so masina za pe...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Кампинг

29 јун 10:29Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам