Прилеп
                   
2019 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes C220

Se prodava mercedes C220 2012 godina mnogu zacuvan. 4 novi Good Year ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 €
Прилеп

Автомобили

13 дек 21:16Промовирано

Seat Ibiza 1.9 TDI

Se prodava SEAT IBIZA 1.9 TDI FR Volkswagen motor 1.9 2008 god vo s...


4.799 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.900 €
Прилеп

Автомобили

25 јан 08:39Промовирано

BMW G30 530 X DRIVE SPORT LINE 2017

.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

19 јан 15:11Промовирано

Citroen C5 Full Automatic

Komplet servisirana,akomulator pod garancija,menuvac raboti odlicno,g...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:23Mercedes -Benz E 220 Avantgarde 2012

UVEZN OD GERMANIJA 2022 REDOVNI TABLICKI OD OPREMA POSEDUVA ABITA...


15 МКД
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:10Seat leon

SEAT LEON 1.6TDI 105 FR Ecomotive OPREMA KLIMA TRONIK BORD KOPJUTE...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 00:09SA PRODAVA MOZNA ZAMENA SO VASA DOPLATA

Volvoto go imam dve godini nema nikakva mana stegnato ni krcka ni tr...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 23:38Chevrolet Spark dobro zacuvan

Se prodava Spark 2006/7 proizvodstvo, zacuvan idealen za gradska voz...


1.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:37SEAT LEON 1.9 TDI 2008 GOD

Kolata e vo odlicna sostojba so sredeni dokumenti do registracija


4.750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 21:23GOLF 1.6 77KW 105 KS 2009G

GOLF VO SUPER SOSTOJBA UVOZ GERMANIJA SAMO REGISTRACIJA


7.400 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:56Opel astra 1.9 cdti

Opel Astra 1.9 cdti Klima ispravna euro kuka aluminiumski bandasi so ...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:50Prodavam Golf 3 Na Delovi

Prodavam delovi za golf 2 i 3 Motor 1.6d/td i 1.9d/td Glavi dekli z...


69 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:19Vw polo

Vw polo 1.9TDI registrirano do 27.9.2023. Informaci Na telefon 07293...


1.600 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 20:18  НОВ ОГЛАС

Se prodava citroen Jumpy 2015 gog.

Se prodava citroen Jumpy 2015 god. 1.6 HDI 66 kw prv sopstvenik dobr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:33VW Touran 1.9TDI

Se prodava odlicno socuvan VW Turan 1.9 TDI 66kw 90ks so full oprema....


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:30Mercedes R 320 CDI 2006g

Se prodava odlicno socuvan Mercedes R320 CDI so full oprema: kozhen...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:30Alfa Romeo 145 1.4 TWIN SPARK 97 godina.

Alfa Romeo 145 1.4 TWIN SPARK Napraven golem servis Registrirana ...


1.150 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 19:04  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA VW POLO 1.2 BENZIN EXTRA CENA ZA KESSSS

Se Prodava Vw Polo 1.2 Benzin 2011/2010 Godina Registrirano ...


4.550 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:29SE PRODAVA CITROEN C3 1.1 BENZIN 2008g 44kW

SE PRODAVA CITROEN C3 1.1 BENZIN 2008g 44kW KOLATA E VO ODLICNA SOS...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:29  НОВ ОГЛАС

OPEL CORSA D 2010, 1.2 benzin/plin

Se prodava OPEL CORSA D 2010, 1.2 benzin/plin, registrirana do krajot...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:09  НОВ ОГЛАС

Bmw X5 M BlackM Edition

Perfektna sostojba,registriran,kasko osiguran,zelen karton 20 m feln...


48 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 18:01Honda Civic 2.2 I-CTDI Mozi zamena za pomalo.

Honda Civic 2.2i-ctdi 5 vrati. so zelen karton - Centralno zaklucu...


4.700 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:43SKODA SUPERB,ful oprema,zamena

Колата е со тотална фул опрема, како секое луксузно возило и плус кож...


10.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 17:00LADA NIVA 1.7i 2011GOD OD PRV GAZDA

- SE PRODAVA LADA NIVA 1.7i - PROIZVEDENA 2011 GODINA - POMINATI ...


5.200 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:57Ford escort 1.6 plin reg

Se prodava ford escort 1.6 16v 66kw, so nov atestiran dizna plin. Kol...


750 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:43volvo xc60

volvo xc60 D3 4x4 uvezeno od svajcarija vo odlicna sostojba so naj...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:40  НОВ ОГЛАС

kia venga

kia venga 1.6 dizel uvezena od svajcarija vo odlicna sostojba full ...


6.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 16:12AUDI A3 2.0 TDI

Audi A3. 2.0 Tdi FACELIFT NAVIGACIJA TEMPOMAT 2009 FUL OPREMA KO...


8.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:41Mercedes c220 CDI Bluetec

Колата е во перфектна состојба, увезена во 2018та од Германија со сит...


27.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:37Mazda 3 2010, 1.6 HDi 80kw 109hp

Се Продава Mazda 3 2010 1.6 Hdi, 184 000 поминати километри. Регистри...


5.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.800 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:31FIAT PUNTO BEZ DOKUMENTI

ISPRAVNO PALI VOZI NE E SKAPANO DOBRO GUMI I DOBRO SOCUVANO TEL 0...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:20  НОВ ОГЛАС

F30 2.0 85kw

Odlicna sostojba Napraven golem servis Registrirano so Zelen karton ...


12.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:15Се продава Opel Zafira 1.8 / Бензин/Плин (Уникат)

Се продава Opel Zafira во одлична состојба со прекрасен надворешен из...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:06Alfa Romeo 159 1.9jtd 2006

Alfa Romeo 159 1.9jtd 2006 godina Servisirana smeneto e se, registr...


3.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 15:00Audi A6

Se prodava servisiran vo odlicna sostojba pali vozi proverka kade sak...


2.300 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 14:42VW ARTEON ELEGANCE 2.0TDI 150KS 2018 GODINA

SE PRODAVA VW ARTEON ELEGANCE 2.0 TDI 150 KS BLUEMOTION, DSG - AUTOMA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:32AUDI A5 2.0 tdi QUATTRO 2011g

Registrirana,zelen karton,servisirana,cela servisna istorija zavedena...


14 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:28Audi A3 2007 1.6 i Sportback 8PA Benzin / Plin Ауди А3

Се продава Audi A3 Sportback (8PA) Ауди А3 2007 со 5 врати 1.6i 7...


6.500 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:16Citroen c4

Se prodava citroen c4 Povejke infoo na brojot 075 287 939 075 287 93...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:12  НОВ ОГЛАС

BMW 118d

Se prodava vo extra sostojba napraven servis maslo BMW site filtri pr...


18.000 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:09ОТКУПУВАМ GALAXY, SHARAN, ALHAMBRA

ОТКУПУВАМ GALAXY, SHARAN, ALHAMBRA ( ХАВАРИСАНИ, СТРАНСКИ ИЛИ...


123.456.789 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:01Passat 1.6 TDI

WV PASSAT 1.6 TDI BLUEMOTION 77 kw, 105 ks 2010 god Poseduva full ...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Ford Fiesta 1.3 atest-plin.

Se prodava Ford Fiesta 1.3 benzin-plin atestiran , klima, kuka. regi...


1.350 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Вчера 13:00Страна 1 од 51

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам