Прилеп
                           
196 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA RENOVIRAN NE NAMESTEN STAN

SE IZDAVA RENOVIRAN NE NAMESTEN STAN. STANOT E MNOGU DOBRO SOCUVAN E ...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 08:40



Промовирано

Se izdava namesten stan Centar 50m2

Se izdava namesten stan 50m2 vo novata zgrada Terakota 3. Stanot ima...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 ное 12:33



Изнајмувам стан за деловен простор/канцеларии

Се изнајмува деловен простор во строг центар на Прилеп, на сам булева...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 ное 16:46



Se iznajmuvaat 3 Studija od po 35m2

SLOBODNI SLOBODNI studijata se so posebno vc i tus.tv.internet 0754...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 ное 09:45



VO STROGIOT CENTAR NA GRADOT SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN APA

Vo strogiot centar na gradot pretezno namenet za stranci SLOBODEN OD ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 ное 09:45



Se izdava stan vo naselba tocila komletno namesten

Se izdava stan vo naselba tocila kompletno namesten stan


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 ное 20:24



Се продава трособен стан (stan) во Прилеп на екстра локација

Екстра стан екстра локација екстра цена. 87м2 стамбен простор и 11м2 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 ное 20:29



SE IZDAVA APARTMAN - STAN VO CENTAR ZA PRIVREMEN PRESTOJ

Stanot evo centar na Prilep na prizemje kompletno namesten...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 ное 19:26



Се издава стан

Се издава стан во центарот на градот. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 ное 13:00



Се издава стан во центар

Станот е на центар. покрај за домување погоден е и за ординација и ка...


8.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 ное 22:44



PRODAVAM TROSOBEN STAN DIMO NAREDNIKOT 78 m2

Stanot e vo odlicna sostojba renoviran vednas vseliv ➡️78m2 + 11m2 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 ное 09:42



stan renoviran vo tocila

prodavam renoviran trosoben, stan vo tocila, prvi sopstvenici so cis...


56.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 ное 15:44



Se iznajmuvaat apartmani za kratok prestoj, sobi

Se iznajmuvaat sobi vo blizina na centar na Prilep.200 m2 so Posebni ...


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 ное 12:13



se izdava Apartman vo strog centar

Se izdava NOV namesten apartman vo centarot na gradot,nakrsi postata ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 ное 21:14



Комплетно Наместен Стан

Се Издава Комплетно Наместен Стан на Втори Спрат во Населба Вишне На...


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 ное 11:45



Se izdava stan vo blizina na centarot na Prilep

Se izdava stan-sprat od kukja 120 m2 na 2 kat vo blizina na hotel Lip...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 ное 12:06



SE IZDAVAAT NOVI APARTMANI VO CENTAR

Se izdavaat novi namesteni aprtmani vo centar nasproti postata oprem...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 ное 17:13



Prekrasen stan na odlicna lokacija

Se izdava stan renoviran 2022 Stanot e so 3 sobi ,kupatilo,terasa ,p...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 ное 08:26



Se Izdava

Celosno opremen stan na prekrasna lokacija 10 minuti pesacenje od ce...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 ное 17:37



KUPUVAM STAN

Da bidi vo centar ili blisku do centar do 30 kvadrati


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 ное 21:24



Se izdava novi stanovi vo centar.

SE izdava novi stanovi vo centar.Namesteni so klima peralna TV intern...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 ное 18:31



Se izdava stan

Se izdava namesten stan vo biznis centar na 1 sprat.Ima spalna so kup...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 ное 18:30



Се издава стан

Се издава стан во Точила спроти црквата Света Петка. ПВЦ дограма, б...


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 окт 18:22



STAN APARTMAN

Se izdava stan vo najubavata zgrada vo prilep stara autobuska vo cent...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 окт 21:04



Се издава стан под наем

SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO STROGIOT CENTAR NA PRILEP 50M2 ЅВ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 окт 12:34



Купувам стан

Понудете стан од 60 до 90квадрати.


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 окт 09:16



SE Izdava stan vo dimo narednikot

Se izdava namesten stan vo dimo narednikot kaj tunelot.Zapodedalni in...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 окт 11:21



Se prodava stan vo tocila

Stan vo TOCILA 2 nasproti agencija BRAN renoviran polunamesten na 4 s...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 окт 16:22



СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТОЧИЛА - 43м2

ЦЕНА: 100 евра КОНТАКТ: 075 988 602 Се издава полунаместен двособ...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 окт 14:17



se prodava stan

se prodava stan na ubava lokacija.64m2 vnatresna povrsina,12 m2 tera...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

14 окт 11:34



Se izdava stan vo centar

Se izdava stan vo centar pozadi uredot.Namesten komlet.Tel.070 706 82...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 окт 10:51



Се издава нови станови во центар

Се издава нови станови во центар во зграда Бизнис Центар,наместени. Т...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 окт 15:54



Се изнајмува станови во строг центар

Се изнајмува наместени станови во центар.Тел.070 706 821 Горан


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 окт 15:53



УНИКАТЕН СТАН

Се продава уникатен стан во строг центар на Прилеп со површина од 178...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 сеп 10:41



Se izdava stan vo Tocila 2

Stanot e namesten i vo dobra sostojba


15 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 сеп 15:03



Се изнајмуваат нови апартмани во центар.

Се изнајмуваат повеќе станови во центарот во Прилеп.Становите се нови...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

14 сеп 16:41



Kupuvam stan

Kupuvam stan do 35000evra hitno Kontakt 076 771 445


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 сеп 23:09



Se iznajmuva NOV apartman vo centar na Prilep

Se iznajmuva nov celosno opremen apartman vo centarot na grad Prilep ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 сеп 18:30



Se izdava nov namesten stan

Se prodava inf na mob br 078 365 410 sloboden od 1.12.2019.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

31 авг 18:30



Стан во населба Точила

Се издава стан во населба Точила. Информации на телефон 075870122


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

31 авг 09:19



Se izdava nov namesren stan

SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN 070 684 097


13 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 авг 17:32



Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам