Прилеп
                           
191 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava stan

Se izdava stan nov ne vselen za poveke informacii svonete na ovaj m...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 јун 21:23Se izdava namesten stan nasproti postata

Se izdava namesten stan 100 m2 co centar nasproti postata


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 јун 13:20Se izdava stan

Se izdava stan Kontakt tel.071264440


160 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 мај 18:54Се Купува стан во населба Точила на 2 или 3 спрат ИТНО!

Се купува итно стан во населба Точила на 2 или 3 спрат контактиратеме...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 апр 23:07Se iznajmuva nov stan

Kompletno opremen so nov namestaj sloboden od 1 januari 2020


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 апр 21:13Baram Stan pod kirija

Baram stan za iznajmuvajne za podolg period


120 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 фев 19:24ИЗДАВАМ КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕН СТАН

Станот се наоѓа во строг центар, накарши поштата, еден стан на спрат,...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 фев 09:59Kupuvam stan ili garsoniera vo Prilep

Kupuvam stan ili garsoniera od 30-40 m2, do 15000 evra, po moznost do...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 фев 17:23Се продава нов луксузен стан

Се продава стан во центар 96м квадратни, станот е луксузен со најскап...


850 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 фев 20:12SE IZNAJMUVA NOV NAMESTEN STAN

SE IZNAJMUVA NOV NAMESTEN STAN VO CENTAROT NA PRILEP 070/684 097.


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 фев 09:39Se izdava nov stan vo centralno podracje!

Se izdava stan od 62 m2 vo stanbena zgrada na prizemje, pogoden za de...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 фев 18:42Se bara stan za iznajmuvajne za 4 meseci

Mi treba stan od fevruari do maj,mozime da napravime dogovor Cena d...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

28 јан 04:56Уникатен стан

Се продава уникатен четирисобен стан во строг центар на Прилеп со пов...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 јан 15:29Kupuvam garsonjera vo Prilep

Kupuvam garsonjera vo Prilep, lokacijata ne e vazna


14.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 јан 18:33Продажба на станови. Цени поволни

Се продаваат станови во згради во изградба на локации- Прилеп ул. Окт...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 јан 09:15IZDAVAM STAN VO PRILEP

Se izdava namesten stan vo Prilep vo naselba Tocila od 64m2. Stanot p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 дек 11:13Ureden stan na Aleksandar Makedonski

iznajmuvame prekrasen stan na prvi kat na glaven pat Aleksandar Maked...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 дек 23:20Се изнајмува стан во Точила на 2 спрат ИТНО!

За повеќе информации јавете се на 078 334 861


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 ное 20:48Se idava

Luksuzno namesten stan vo centarot na prilep sloboden od 25-7-2019


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 ное 17:07Se iznajmuva stan za kratok prestoj

Se izdava stan za kratok prestoj, so vkluceno wi fi, parking mesto, o...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 ное 10:23Купувам Стан

Купувам Стан во центарот или окколу центарот во Прилел....Контакт тел...


150.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

24 окт 15:10Se iznajmuva stan

Se iznajmuva stan vo naselba Tocila. Za podetalni info. kontakt tel:...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 окт 09:54Купувам стан

Купувам стан во Прилеп до 25.000 ЕУР, со квадратура околу 50м2 и втор...


22.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 окт 08:52Нов стан за купување

Барам да купам нов стан во Прилеп, до 40м2 . За почеток, контакт на ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

27 сеп 20:58SE KUPUVA STAN

Se kupuva stan do 22 000evra vo Prilep. Telefonski broj za kontakt 07...


22.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 сеп 15:04Se prodava stan vo centar

Se prodava dvosoben stan na prv kat vo centar od 56m2 na ulica Boris ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

18 сеп 19:31Se iznajmuva

Se izdava namesten Stan vo naselba Tocila zgrada A1, stanot e na prvi...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

18 авг 16:35Се изнајмува стан за деловен простор во центарот на Прилеп

Се изнајмува стан за деловен простор во центар на град Прилеп, на прв...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 авг 11:37Се купува стан во Точила на 2 или 3 спрат ИТНО!

Се купува стан во Точила на 2 или 3 спрат ИТНО! за повеќе информации ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

26 јул 22:06Se prodava stan

Stanot e na 6 sprat,renoviran.informacii na 071 369 567 Goce


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јун 11:28Se prodava stan vo centarot na Prilep

Se prodava stan vo strogiot centar na Prilep vo zgrada Fortuna .Cena ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 јун 15:17Страна 5 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам