Прилеп
                           
207 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмува станови во строг центар

Се изнајмува наместени станови во центар.Тел.070 706 821 Горан


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 21:22se izdava Apartman vo strog centar

Se izdava NOV namesten apartman vo centarot na gradot,nakrsi postata ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 21:22SE IZDAVAAT NOVI APARTMANI VO CENTAR

Se izdavaat novi namesteni aprtmani vo centar nasproti postata oprem...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 21:22СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЗГРАДА ТАБАНА

Станот е со квадратура од 45 метри квардатни, има салон, купатило дне...


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 11:55se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 doosnovnoto

se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 do osnovnoto uciliste...


33 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 07:58Se izdava nov apartman

Se izdava nov apartman 45 m2 Luksuzno namesten 070 684 097


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 17:21Se iznauva nov namesten stan

Se iznajmuva nov namesten Stan. 070/ 684 097


3 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 17:21Се изнајмува нов стан во центар

Се издава модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот Прил...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 17:03Се издава стан под наем

SE IZDAVA LUKSUZNO NAMESTEN STAN VO STROGIOT CENTAR NA PRILEP50M2 kon...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 сеп 16:04APARTMANI SMESTUVAJNE STANOVI

KRATOK I DOLG PRESTOJ VO PRILEP


600 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

25 сеп 12:10Apartmani, studio, kratok prestoj, pansion, stan, sobi, soba

Apartmani i studija novoizgradeni za kratok prestoj vo Prilep. Posebe...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

23 сеп 09:13Central DELUXE Apartment Prilep

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 сеп 15:05ИЗДАВАМ СТАН -ТОЧИЛА 60м2

#####


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
15 €
Прилеп

Станови

22 сеп 10:45Se iznajmuvaat apartmani za kratok prestoj, sobi

Se iznajmuvaat sobi vo blizina na centar na Prilep.200 m2 so Posebni ...


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

22 сеп 10:31Se izdava namesten stan Centar 50m2

Se izdava namesten stan 50m2 vo novata zgrada Terakota 3. Stanot ima...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 сеп 19:56PRODAVAM TROSOBEN STAN DIMO NAREDNIKOT 78 m2

Stanot e vo odlicna sostojba renoviran vednas vseliv ➡️78m2 + 11m2 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

21 сеп 12:51Se prodava stan vo tocila

Stan vo TOCILA 2 nasproti agencija BRAN renoviran polunamesten na 4 s...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 сеп 18:02Се издава стан

Се издава стан ,нов,наместен Контакт телефон : 070 434 501 Ромео


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 сеп 09:34Се продава трособен стан (stan) во Прилеп на екстра локација

Екстра стан екстра локација екстра цена. 87м2 стамбен простор и 11м2 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

20 сеп 08:50Novo Studio Apartman za kratok prestoj

Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов ст...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

17 сеп 12:08Се издава стан

Се издава празен стан во Точила на четврти кат спроти црквата Св. Пет...


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 сеп 16:10Se izdava stan vo Tocila 2

Stanot e namesten i vo dobra sostojba


15 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

16 сеп 15:03Купувам стан во точила

Се бара стан во точила од 1 до 3 кат површина од 30 до 50 м2 цена од ...


25.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 сеп 16:21SE Izdava stan vo dimo narednikot

Se izdava namesten stan vo dimo narednikot kaj tunelot.Zapodedalni in...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

15 сеп 14:52Се изнајмуваат нови апартмани во центар.

Се изнајмуваат повеќе станови во центарот во Прилеп.Становите се нови...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

14 сеп 16:41Se izdava novi stanovi vo centar.

SE izdava novi stanovi vo centar.Namesteni so klima peralna TV intern...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

14 сеп 16:41Kupuvam stan

Kupuvam stan do 35000evra hitno Kontakt 076 771 445


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 сеп 23:09STAN SOBI SMESHTAJ

STANOVI I SOBI ZA NOKEVAJNE


111.111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 сеп 22:56Ponudete stan vo tocila od 25 do 35000 evra

Ponudete stan vo Tocila od 2 ri do 4 ti sprat od 25 000 do 35 000 evr...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

13 сеп 16:55СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 сеп 18:43Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува луксузно опремен стан во центарот на градот Прилеп. Стан...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 сеп 18:43Se izdava nov namesren apartman

Se izdava nov namesten apartman 30 m2 Mob 070 684 097


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 сеп 11:20se izdava sprat od kuka

se izdava sprat od kuka podetalni informacii +38978369805 leposava


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 сеп 09:04Se izdava stan vo centar

Se izdava stan vo centar pozadi uredot.Namesten komlet.Tel.070 706 82...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 сеп 19:32SE IZDAVA APARTMAN VO NAJSTROG CENTAR

Kompletno opremen so kujna , trpezarija za 4 ,dnevna so dva lezai,mas...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 сеп 11:58Se iznajmuva NOV apartman vo centar na Prilep

Se iznajmuva nov celosno opremen apartman vo centarot na grad Prilep ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

01 сеп 18:30SE IZDAVA APARTMAN - STAN VO CENTAR ZA PRIVREMEN PRESTOJ

Stanot evo centar na Prilep na prizemje kompletno namesten...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

31 авг 22:30Se izdava nov namesten stan

Se prodava inf na mob br 078 365 410 sloboden od 1.12.2019.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

31 авг 18:30Стан во населба Точила

Се издава стан во населба Точила. Информации на телефон 075870122


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

31 авг 09:19Se izdava nov namesren stan

SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN 070 684 097


13 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 авг 17:32Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам