Подкатегорија:
                   
107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
04 окт 09:56Промовирано

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во центарот на ПРИЛЕП

Се издава деловен простор во центарот на Прилеп, на 1 кат во зградата...


200 €
или предлог цена
Денес 13:00Се издава деловен простор од 93м2 во строгиот центар

Се издава деловен простор од 93м2 во строгиот центар на самиот плошта...


1.200 €
или предлог цена
Денес 12:46Се издава деловен простор

Се издава деловен простор од 100 м2 , на ул. "Круме Беќар" бр.5 во Пр...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:34Deloven prostor

Se izdava prodava deloven prostor plus (plac do objektot so moznost z...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:04Poranesen objekt Industrija za mleko Prilep

Lice za kontakt 070 207 405 - Aco Se prodava poranesna IM Prilep. ...


По Договор
или предлог цена
04 окт 15:02Се издава Објект 400м2 во Фабрика Билјана

078-304-113 Објектот е во одлична состојба и е погоден за секаква нам...


1 €
или предлог цена
04 окт 09:56Se iznajmuva deloven prostor 320m2

Se iznajmuva deloven objekt 320 m2 pogoden za restoran i za bilo kakv...


4 €
или предлог цена
04 окт 09:25Hala nasproti institut

Se prodava ili izdava hala na izlezot od prilep na patot za makedonsk...


По Договор
или предлог цена
03 окт 19:02Deloven objekt

Se izdava i se prodava deloven objekt namenet za fakulteti, ucilista,...


1 €
или предлог цена
03 окт 11:18Se izdava deloven prostor na glavna ulica 120m2

Се издава деловен простор на главна улица, Александар Македонски, нас...


1 €
или предлог цена
03 окт 10:56OBJEKT (MAGACIN)

se izdava magacin/skladiste na ulica dimce jovanoski daboski br.5 pri...


1 €
или предлог цена
01 окт 09:31Се издава комплетно опремен канцелариски простор!

Канцеларијата е комплетно реновирана и опремена со нов инвентар, се н...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 19:48Se izdava kancelarija vo centarot na Prilep!!!

Lokacija: Poranesen hotel Skopje, pogled kon bulevarot. Kontakt bro...


1 €
или предлог цена
30 сеп 15:38SE PRODAVA DUKJAN VO CENTAROT

Se prodava dukjan deloven prostor vo samiot centar na gradot Prilep, ...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 09:21se prodavaat objekti 600m2

se prodavaat objekti, poranesna farma cvrsta gradba pokriena so metal...


1 €
или предлог цена
28 сеп 21:14SE PRODAVA I IZDAVA

Se prodva ili izdava objekt vo kompleksot Biljana na 2 sprata 550m2 s...


1 €
или предлог цена
28 сеп 19:10ПЛАЦ-ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Се продава плац -деловен простор,со површина од 700м2+1500м2,со атрак...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 10:42Se Izdava Deloven Prostor

Se Izdava Deloven Prostor KRUSEVSKI PAT NAMENET ZA SEKAKVA DEJNOST ...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 17:50Земјиште за деловен простор

Се продава деловен простор со површина 750м² во ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП на...


По Договор
или предлог цена
26 сеп 10:22Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor na top lokacija vo Prilep na dve ulici na...


1 €
или предлог цена
24 сеп 01:17Se izdava deloven prostor Nova Tabana

Se izdava deloven prostor vo Nova Tabana Prostorot e sreden i vednas...


10.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 12:31Se izdava prostor za kancelarija ili zanaetciska dejnost

Se izdava stanben prostor na raskrsnicata "Cumovcanec" so golemina od...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 20:21Se izdava dujkan vo centarot na prilep

Dujkanot se najuva kaj novata katna garaza Dujkanot e okolu 20 m2 p...


100 €
или предлог цена
09 сеп 13:45Deloven prostor

Se izdava deloven objekt od 80m2 na ul.VOJVODINSKA B.B potocno stara ...


1 €
или предлог цена
04 сеп 17:13Деловна просторија

Се издава под наем простор на приземје од задна страна на старата згр...


450 €
или предлог цена
29 авг 10:44Се издава деловен простор во Табана

Се издава деловен простор во Табана на ул: 11 Октомври, на главната ...


10.000 МКД
или предлог цена
26 авг 07:21SE IZDAVA deloven prostor na izlezot od gradot

Се издава деловен простор (600м2) на излезот од градот на патот за ма...


1 €
или предлог цена
23 авг 22:32Se prodava objekt

Se prodava objekt ima kancelarija i mnogu xali zvoni na 070 427 245


5.555 €
или предлог цена
22 авг 07:11Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
08 авг 15:30Se izdava deloven prostor

SE IZDAVA DUJKAN SO STRUJA VODA PLOCKI WC ZA SEKAKVA NAMENA CENA PO D...


1 €
или предлог цена
05 авг 13:58Се издава поволен деловен простор со одлична локација

Се издава деловен простор кој што е погоден за различни дејности.Се н...


По Договор
или предлог цена
22 јул 17:07Hala pod kirija kaj carinata

Kaj terminalot stocen pazar info na 075353249


По Договор
или предлог цена
05 јул 11:20Се изнајмува деловен простор Табана/Tabana

Се изнајмува деловен простор во Табана-Прилеп на урбана локација. Пр...


По Договор
или предлог цена
01 јул 15:19Deloven prostor

Se izdava deloven objekt od 80m2 na ul.VOJVODINSKA B.B potocno stara ...


1 €
или предлог цена
21 јун 15:30Deloven prostor

Se izdava deloven objekt od 80m2 na ul.VOJVODINSKA B.B potocno stara ...


1 €
или предлог цена
21 јун 15:09Се издава деловен простор во кругот на поранешен Еурофуд

Се издава деловен простор во кругот на поранешен Еурофуд, веднаш до н...


1 €
или предлог цена
18 јун 18:25Се издава деловен простор

Се иџдава деловен простор 130 м2 со сопствен паркинг. Населба Точила ...


1 €
или предлог цена
28 мај 17:44SE IZDAVA PORANESHEN MOTEL MELBURN

Se izdava Poraneshen MOTEL MELBURN poveke od 300m2 na 2 kata, Lokacij...


300 €
или предлог цена
28 мај 16:41Hala/magacin

Hala/magacin/plac so ladilnik


2 €
или предлог цена
27 мај 19:12Se izdava deloven prostor od 100m2 vo centarot na Prilep

Se izdava deloven prostor od 100 m2 vo centarot, na ul."Kuzman Josifo...


1 €
или предлог цена
24 мај 19:30Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам