Прилеп
                   
10 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Magacin - Deloven prostor - Centr.Gradsko Podracje

Se prodava magacin/deloven prostor so 295 m2 vo centralno gradsko pod...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Магацини

04 окт 20:37iznajmuvam magacin

iznajmuvam magacin so kvadratura od 76m2 vo krugot na poranesna fabri...


86 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
5.200 €
Прилеп

Магацини

02 окт 11:50iznajmuvam magacin 239m2

iznajmuvam magacin od 239m2, vo krugot na poranesna f-ka partizanka p...


263 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

02 окт 11:48* Ostava Shupa Mudbak * Ostavi Shupi Mudbaci * GRATIS DOSTA

Cena spored dimenziite..primer 2.5x3m 650€....2x2m 450€....itn. DOSTA...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

26 сеп 05:54Magacin so plac - s.Malo Konjari, Prilep

Se izdava pod zakup magacinski prostor so povrsina od 400m2 i plac so...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

09 сеп 17:20Hala

Се продава објект(хала) 400m2 со нива 1 декар, на ул. Савска бр. 144 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Магацини

27 јул 12:23Hala/magacin

Hala/magacin/plac industriskazona


2 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

11 јун 13:00Hala/magacin

Hala/magacin


2 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

27 мај 18:44Se prodava lokacija za gradba na hali,pogoni,fabriki i fotov

Se prodava lokacija za magacin. 8015m2.Za hala, magacin, fabrika, pog...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

12 апр 21:45Se prodava Objekti

Se prodava obejkti vo fab psrtizanka obejktite se so celosni dukument...


79 €
или предлог цена
Прилеп

Магацини

13 дек 19:06Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам