Прилеп
                           
1101 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нива во Поводеници - Прилепско (Клештен мост)

Се продава нива во ПОВОДЕНИЦИ - Прилепско (Клештен мост) - Има вод...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:21Промовирано

Se izdavaat namesteni apartmani so kujna i masini za perejne

Се издаваат наместени апартмани за краток или подолг престој со куња,...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 мај 22:54Промовирано

Се издава магацин,плац

Просторот се наоѓа на излез од Прилеп кон М.Брод, има приклучок за ст...


1 €
или предлог цена
Денес 12:28STOLICI

Se prodavaat 24 novi ne koristeni stolici 070 208 343 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

Денес 10:48  НОВ ОГЛАС

Deloven prostor

Se izdava prodava deloven prostor plus (plac do objektot so moznost z...


1 €
или предлог цена
Денес 10:40Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:25KUJKA SO CISTA DOKUMENTACIA

KUKATA E POPTOLNO SO CISTI DOMUMEMTI FIZICKA DELBA SE MOZE DA SE DOBI...


44.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 10:19KUKA NA 100 METRA OD STARA CRKV

PRILEP se prodava prilicno nova kuka2000 ta srusena zavrsena so gradb...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 10:19Se izdava magacin so kancelarii

Se izdava deloven objekt za magacin ili proozvodstven pogon tvrda gra...


500 €
или предлог цена
Денес 09:02ИЗДАВАМ стан во ТОЧИЛА

Издавам комплетно наместен еднособен стан во Точила со нов мебел, бел...


13 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Денес 07:00Niva vo Oreovec

Atraktiven plac vo Oreovec na sredselo I dve nivi pred seloto levo ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 06:55SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdava kompletno opremen stan od 40 m2 vo centarot na gradot vo zg...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 22:33Куќа во типска насрлба

Се продава куќа во типска населба. Деловено простор 200м2 и и два сп...


200.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 20:41Se prodava kujca vo Prilep

Се продава куќа во Прилеп, Марино маало, на два спрата по 110 квадрат...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 20:08Градежно неизградено замјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со кп бр.22556/1 со површина...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:33se prodava plac nasproti f-kata 11ti Oktomvri

Za ovoj plac ima plateno komunalii i ima izvadeno dozvola za gradba z...


30.000 €
или предлог цена
Вчера 19:25SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo blizina na centar nasproti poranesna Milina.Kukata...


77.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 19:24SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo dobra sostojba nadvor od gradskata guzva vo miren ...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 19:23se prodava kuka na ul.5 ta prilepska brigada

se prodava kuka na ubava lokacija pogodna za dve familii.Mozna e i za...


75.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 19:23SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo mnogu dobra sostojba na mnogu ubava lokacija od gr...


69.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 19:22SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka na ubava lokacija blisku do centarot na gradot na gla...


53.500 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 19:21SE IZDAVA STAN

Se izdava namesten stan na podolg period.Stanot e dobro socuvan.Pogle...


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 19:21SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka na solidna lokacija vo dobra sostojba.Vo blizina na k...


55.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 19:20  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA DUKAN VO CENTAR

Se izdava dukan vo centarot na gradot na mnogu ubava lokacija.Dukanot...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 17:36  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA KUKA NA UBAVA LOKACIJA

Se prodava vednas vseliva kuka na ubava lokacija od gradot na glavna ...


67.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 17:18  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR OD 50 M2 SO KANCELARIJA VONEGO SO SANETAREN...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 17:07ПЛАЦ ВО ОРЕОВЕЦ СО СТРУЈА, ВОДА И ТЕМЕЛИ

НА МЕСТОТО ИМА ПРИКЛУЧОК ЗА ВОДА И СТРУЈА. СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕО...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 17:02Stan za prodazba vo Cumovcanec

Se prodava Stan vednas vselliv no so postara pokukjnina na 1 sprat. L...


42.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 15:51Стан, соба, stan, soba за краток престој

Ново студио. Посебен влез, кујна, фрижидер, посебно WC со купатило. О...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 15:51СЕ ИЗНАЈМУВА СТАН ВО ЕГЕЈСКИТЕ ЗГРАДИ ВО ПРИЛЕП!!

Se iznajmuva 2soben stan vo Egejskite zgradi vo Prilep.Stanot e renov...


15.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 15:44SE PRDAVA NIVA OD 3.5 DEKARI

se prodava niva 3.5 dekari,GORNO SADOVO odalecena od gradot 2/km se n...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 15:22Se prodava niva nad ezero

Se prodava niva nad ezero, nad ceshmata od leva strana. Cena po dogov...


5 €
или предлог цена
Вчера 14:43Se prodava dukjan pozadi apteka zegin karsi kafic sidro

Dukanot e vo odlicna sostojba pogoden za sekakva namena. 17m2 plus 17...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 13:28Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
Вчера 13:24Inventar za vo kafana

Se prodava inventar za vo kafana Inventaro e sio nof i seuste pod g...


4.000 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 12:19SE IZNAJMUVA NIVA KAJ SHATOROV KAMEN

POVRSINA 3,3 DEKARI... VO NIVATA IMA 2 PRIKLUCOCI ZA VODA OD HIDROS...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:33Se Izdava deloven prostor vo naselba tocila vo Prilep

Se izdava 2 po 80 kvadrati dujkani vo naselba tocila na glavnata ulic...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

Вчера 11:30SE PRODAVA DUKJAN VO CENTAROT

Se prodava dukjan deloven prostor vo samiot centar na gradot Prilep, ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:39SE IZDAVAAT SOBI VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdavaat sobi vo centarot na prilep, sobite se opremeni so posebni...


450 МКД
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 09:05Деловен простор, магацин, дуќан

Се издаваат деловен простор од 160 м2 и магацин од 130 м2. Деловниот...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:03Central DELUXE Apartment Prilep

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 08:59Apartmani Centar Prilep

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Соби

Вчера 08:59Страна 1 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам