336 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава нива во Поводеници - Прилепско (Клештен мост)

Се продава нива во ПОВОДЕНИЦИ - Прилепско (Клештен мост) - Има вод...


1 €
или предлог цена
26 мај 19:21Промовирано

SE IZDAVA NIVA - SHIROK PAT - VAROSH

SE IZDAVA NIVA SHIROK PAT - VAROSH. PATOT DO NIVATA E SO TAMPON I E ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:57SE PRODAVA PLAC ZA GRADBA I GARNETURA VO EKSTRA SOSTOJBA!!!

Se prodava plac za gradba na stamben prostor, so povrsina od 112 m2 (...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 21:09ПЛАЦ ВО ОРЕОВЕЦ СО СТРУЈА, ВОДА И ТЕМЕЛИ

НА МЕСТОТО ИМА ПРИКЛУЧОК ЗА ВОДА И СТРУЈА. СЕ ПРОДАВА МЕСТО ВО ОРЕО...


12.500 €
или предлог цена
Вчера 17:48Se prodava niva нива so ovoshtarnik na patot za s. Selce

Se prodava niva na samiot pat za s. Selce od desna strana odma nad av...


15 €
или предлог цена
Вчера 16:10se prodava niva

se prodavaat dve nivi ednata 3300m2 drugata 1800me2 i dvete vo atarot...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:52placevi

se prodavaat placevi na slednive lokacii: 1.markova cesma 2000m2 600...


6.000 €
или предлог цена
Вчера 15:05SE PRODAVA 25 DEKARI NIVA

Се продава нива 25 декари пред Беровци, на 500м до главен пат


3 €
или предлог цена
Вчера 13:00PARCELI PRILEP - avtopat

Se prodavaat parceli vo Novo Lagovo odma do avtopat Prilep - Bitola ...


10 €
или предлог цена
Вчера 13:00OVOSTARNIK GORNO SADOVO 4000M2

PRODAVAM OVOSTARNIK VO GORNO SADOVO, OD RAZLICEN TIP NA OVOSNI DRVJA....


6.800 €
или предлог цена
Вчера 10:59Se prodava plac vo Pletvar

Se prodava plac vo Pletvar koj izleguva direktno na patot kon ezercat...


15 €
или предлог цена
Вчера 10:45Се продава две парцели во индустриска зона

Се продава две парцели во индустриска зона после кривината кај слада...


25 €
или предлог цена
Вчера 10:09Атрактивно градежно земјшите во нас.Варош,Прилеп

Се продава градежно земјшите на атрактивна локација, во населба Варош...


25 €
или предлог цена
Вчера 09:30Se prodava plac Prilep

Se prodava plac vo gradezna zona vo Prep so povrsina od 3413 m2. Do p...


1 €
или предлог цена
- 95 % Попуст
20 €
Вчера 07:20Градежно неизградено замјиште

Се продава градежно неизградено земјиште со кп бр.22556/1 со површина...


1 €
или предлог цена
06 јун 18:31Се продава НИВА 75 000m2

Се продава нива од 75 000 м2 ,-Прилеп,погодна за фотоволтаици. Цена п...


По Договор
или предлог цена
06 јун 13:44Се продава НИВА

Се продава нива од 75 000 м2 ,-Прилеп,погодна за фотоволтаици. Цена п...


По Договор
или предлог цена
06 јун 13:30Се продава Нива 5000 m2

Се продава нива 5000м2 со три шахти во близина од хидросистемо со сре...


1 €
или предлог цена
06 јун 12:25Се продава нива

Се продава нива со површина од 2 300 м2 , во нивата има вода од хидро...


1 €
или предлог цена
06 јун 12:08Povekenamensko zemjiste na atraktivna lokacija

Namena: G-lesna industrija i servisni dejnosti Povrsina: vkupno 3.99...


15 €
или предлог цена
06 јун 11:03Se prodava niva 8124m2

Се продава или издава нива прва класа 8124м2 во близината на варош и ...


2 €
или предлог цена
06 јун 07:18Se prodava parcela / zemijste

Se prodava parcela-zemijste na magistralniot pat Prilep-Makedonski Br...


7 €
или предлог цена
06 јун 07:18Плац над Макпетрол-Плетварско џаде Plac nad Makpetrol benz.

Се продаваат 8 оформени плацови (2 ПЛАЦА СЕ ВЕЌЕ ПРОДАДЕНИ) во вкупна...


29 €
или предлог цена
05 јун 20:27Се продава нива во Варош-Прилеп

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по м2.


2 €
или предлог цена
05 јун 14:36Се продава нива во населба Варош во Прилеп.

Се продава нива во населба Варош во Прилеп.Цената е 2 ЕУ по квадрат.


2 €
или предлог цена
05 јун 14:33Se prodava Plac 2500m2

Se prodava Plac 0d 2600m2na izlezot od gradot odma do poranesna "STER...


20 €
или предлог цена
05 јун 14:22niva vo berovci

se prodava niva od 7 dekari koja izleguva na selski pat


По Договор
или предлог цена
05 јун 12:49Gradezna parcela

Se prodava gradezna parcela vo Trizla, so pravo na sopstvenost, cist ...


1 €
или предлог цена
05 јун 02:38Нива до Лукоил, за градежен и деловен простор

Се нуди нива за продажба која се наоѓа на атрактивна локација и е пог...


1 €
или предлог цена
05 јун 00:56PLAC pozadi SALIDA

Се продава плац - градежно земјиште со вкупна површина од 5416 м2. ...


25 €
или предлог цена
04 јун 21:32SE PRDAVA NIVA OD 3.5 DEKARI

se prodava niva 3.5 dekari,GORNO SADOVO odalecena od gradot 2/km se n...


4.000 €
или предлог цена
04 јун 19:05Се продаваат 4 градежни плацеви со имотен лист во Прилеп

Се продаваат 4 плацеви за градба на куќи во Прилеп. Плацевите се наоѓ...


24 €
или предлог цена
04 јун 18:34Se prodava niva nad ezero

Se prodava niva nad ezero, nad ceshmata od leva strana. Cena po dogov...


4 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
5 €
04 јун 17:32Se prodava gradezno zemjishte, plac Povodenici

Se prodava neizgradeno gradezno zemjishte Povodenici. Gradezno to zem...


18 €
или предлог цена
04 јун 17:30Gradežen PLAC

Gradežen PLAC 310 kvadrati kaj oranžeriite nad bazentot mesto vikan...


5.000 €
или предлог цена
04 јун 14:14Niva 6 dekari malo kojnari

Se prodava niva 6 dekari vo selo malo kojnari cena po dogovor


1 €
или предлог цена
04 јун 14:03Niva pred institutot Prilep

Се продава нива во месноста Падарница, пред Институт- Прилеп, пред са...


21.580 €
или предлог цена
04 јун 10:24Se prodava gradezen plac od 3666 m2 vo Prilep

Се продава градежен плац - градежно неизградено земјиште од 3666 м2 к...


По Договор
или предлог цена
04 јун 09:48Niva vo Oreovec

Atraktiven plac vo Oreovec na sredselo I dve nivi pred seloto levo ...


1 МКД
или предлог цена
04 јун 09:26Se prodava gradezen plac

Placo se najduva strushka gora ili pozadi motocentar okolu 1800m2mozi...


13 €
или предлог цена
04 јун 09:06NIVA VO POVODENICI SO VIKEND KUKA

Se prodava niva so vikend kuka vo Prilep, mesto vikano Povodenici. Ni...


По Договор
или предлог цена
03 јун 19:47Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам