Скопје Центар
                   
2639 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodavaat toplotni pumpi marka Gree

Se prodava topllotna pumpa Gree 50kw tip VRV 9000eu.Topllotna pumpa ...


1 €
или предлог цена
01 јун 18:52Промовирано

SERVIS NA KLIMI/HEMISKO CISTENJE/DOPOLNUVANJE SO FREON

Комплетен Сервис за вашите клима уреди : - Поправка на сите видови...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Останато

22 мај 10:06Промовирано

Средување / Чистење Дворови / Подруми / Кровови

●Средување на напуштен двор✅️ ●Кроење, оформување и косење на истио...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Останато

Вчера 13:00Промовирано

A&Dcleaning

🌳🌴🌵А&D-Cleaning Services🌳🌴🌵 Вршиме секаков вид на Градинарск...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Денес 10:39КУПУВАМ ЦРЕВО за усисивач"SAMSUNG 1600w.sc 4135"

ИТНО....ИТНО....КУПУВАМ ИСПРАВНО ЦРЕВО ЗА усисивач"SAMSUNG 1600w. SC ...


900 МКД
или предлог цена
Денес 10:31ОРИГИНАНА ПАПУЧА И ЦЕВКА ЗА УСИСИВАЧ"SAMSUNG"

ПРОДАВАМ СКОРО НОВА КОМПЛЕТ ПАПУЧА СО ЦЕВКА ЗА УСИВАЧ"SAMSUNG"ВО ЕКСТ...


750 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
900 МКД
Денес 10:30НОВА ОРИГИАЛНА КЕСА ЗА "SAMSUNG" SC4135-1600w.

ПРОДАВАМ НОВА,НЕУПОТЕБЕНА ОРИГИНАЛНА ПЛАТНЕНА КЕСА ЗА УСИСИВАЧ "SAMSU...


500 МКД
или предлог цена
Денес 10:28маси и столици

продавам девет комплета(може и посебно),малку користени маси и столиц...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Денес 10:20Paleti

Otkupuvam paleti po najdobri ceni vo gradot. Evro beli 350 Evro tem...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градежни материјали

Денес 10:03Hemisko cistenje na klimi

servis na klimi detalno hemisko cistenje na klimi 070 400 349


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Денес 09:57MASINA ZA PERENJE ELECTROLUX

Продавам масина за перење Electrolux 800 вртежи 5кг во перфектна сос...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Денес 09:53Изработка на мебел по мерка

Томислав, 075 495 182 Повеќе счики на фејсбук: Dom Dizajn ZSU izra...


6 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 09:48prodazba i montaza na laminat

Prodazba i montaza na laminat od ,8,10,12mm Izolacija za laminat od ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Ламинат

Денес 09:47Ograda vestacka

СЕЧЕМЕ ОГРАДА И ПРЕСМЕТУВАМЕ ПО ВАША ДИМЕНЗИЈА И БЕСПЛАТНО ДО ДОМА!!!...


759 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Огради

Денес 09:34KOMARNIC SITE VIDOVI

**SITE VIDOVI NA KOMARNICI PO NAJNISKI CENI VO GRADOT: *FIKSNI KOMAR...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Врати, Прозори и додатоци / Останато

Денес 09:33POSTENSKI SANDACINA NASE PROIZVOSTVO

PROIZVEDUVAME I PRODAVAME POSTENSKI SANDACINA ZA STAMBENI ZGRADI PO ...


890 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Потреби за домаќинство / Останато

Денес 08:35ТЕПИСИ 100 % волна

СЕ продаваат два исти теписи со димензии 2,6мх1,9м во одлична состој...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 08:16ТЕПИХ 100% волна

Се продава волнен тепих со димензии 1,4мх2м во одлицна состојба


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Подна облога / Теписи и Теписони

Денес 08:16Novi neotakuvani masicki IKEA

KONTAKT VIBER SE PRODAVAAT NOVI KLUB MASICKI VO BELA I CRNA BOJA SO ...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Маси

Денес 07:55OPREMA BAZENI

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA:...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:23Prodazba na nerestavrirani retro fotelji (fotelja, фотељи)

Site se vo originalna sostojba, nerestavrirani. Potrebno im e pretapa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 07:16Prodavam kauch na otvaranje klik-klak

KAUCH Klik-klak Dimenzii 230×100 cm Orvoren lezaj 115×197 cm Stran...


3.000 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
5.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Троседи

Денес 07:15Retro fotelja Фотеља фотелја

Se prodava polovna retro fotelja vo super sostojba fotelji retro


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Фотељи

Денес 00:56Reklamni ceninnaprakticni proizvodi

РЕКЛАМНИ ,ДИСКОНТНИ ЦЕНИ. Ви нудиме дел од нашите практични произво...


420 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 21:37KOMPLET SPALNA SOBA

Se prodava komplet spana soba kupena od lesnina pred 10 god solidno s...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Спална соба / Комплетна спална соба

Вчера 20:05SHAKE & TAKE 3

Nov blender Tel. 071 264 065


900 МКД
или предлог цена
Вчера 19:47Правосмукалка pravosmukalka SAMSUNG

Правосмукалка SAMSUNG VCC4550V36/BOL, 1800W, 3L сад Купена 6500 дена...


65 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
75 €
Вчера 19:47NOV SILEN BLENDER

Nov blender Tel. 071 264 065


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 19:47SET KUJNSKI NOZEVI

Nov set kujnski nozevi Tel. 071 264 065


700 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Садови и прибор / Останато

Вчера 19:46PVC I ALU BURGII ZA KOPIR FREZA

Pisete mi za dimenzii Viber 079/343-455 WhatsApp ...


20 €
или предлог цена
Вчера 19:39Kompjuterska stolce

Prodavam socuvano kancelarisko kompjutersko stolce....


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Маси и столици -Трпезарии / Столици

Вчера 18:57OPREMA GRADINA

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA:...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
700 МКД
Вчера 18:24OPREMA

INTEX BAZENI INTEX SOLARNI PANELI ZA BAZENI ZA TOPLA VODA . . . IN...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
18.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Соларни систeми и Опрема

Вчера 18:23Kosilka kosilica kosacka od samohodna CH

Prodavam 2 kosilki doneseni od CH servisirani smeneto ulje i naostren...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Градина / Градинарски алат и машини

Вчера 17:36Klima Beko

Celosno ispravna klima Beko. Telfon: 078687975


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Греење и климатизација / Клима уреди

Вчера 17:18Trosed Dvosed i fotelja od Kristina Damil

Trosed Dvosed i fotelja kupeni pred 4 godini mnogu malku koristeni ka...


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Гарнитури за седење

Вчера 17:18Krevet 90/200

Krevet 90/200 so fioka za skladiranje koja moze da se koristi I kako ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 17:15GARDEN OPREMA

INTEX BAZENI PREMIUM QUALITY . . . INTEX PRAVOAGOLNIK DIMENZIJA:...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Мебел за во двор

Вчера 16:50Се продава единечен кревет

Се продава единечен кревет со душек малку користен. Со фиока една...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 16:43  НОВ ОГЛАС

Prodavam komoda za vo hodnik/predsobje

Prodavam komoda za vo hodnik/predsobje malce koristena mnogu kvalitet...


5.999 МКД
или предлог цена
- 40 % Попуст
9.999 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Витрини и Комоди

Вчера 16:37Klub masicka

Prodavam masicka za vo dnevna soba,nova koristena samo mesec dena. 0...


4.500 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.950 €
Скопје Центар / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 16:29THUJA ZLATEN SMARAGD

THUJA SMARAGD GOLD AKCIJA !!! . . . PRVA KLASA SADNICI THUJA ZLATEN ...


700 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
900 МКД
Скопје Центар / Скопје

Градина / Хортикултура - растенија

Вчера 16:25Sadoper nov

Se prodava sadoper nov,dim*80*60*85 bela iverka,kantirano so pvc. m...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 15:55Страна 1 од 66

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам