132 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Osovina za abrit 35cm

Осовината е со ножеви


5.000 МКД
или предлог цена
06 јун 22:16Apkan za lim

Prodavam apkan za lim dolg 6 m nov neupotrebuvan cena po dogovor info...


По Договор
или предлог цена
04 јун 20:35комплет машини за цепење и сечење на дрва

комплет машини за сечење и цепење на дрва. 2 циркулари голем и мал и ...


3.500 €
или предлог цена
07 фев 15:41машини за изработка на картонска амбалажа

машини за картонска амбалажа комплет (крајшлер, шлиц машина, биговачк...


10.000 €
или предлог цена
07 фев 15:41Соларни Мрежен систем 6kW Solaren mrezen sistem 6kW EVN

Системот може да напојува - ТВ, фрижидер, компјутер, машина за перење...


4.599 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.999 €
21 јан 11:30ПРОФЕСИОНАЛНА МАШИНА ЗА АВТОПЕРАЛНА KARCHER К7

СЕ ПРОДАВА ПРОФЕСИОНАЛНА МАШИНА ЗА АВТОПЕРАЛНА KARCHER К7 СО НОВ ПЕНО...


300 €
или предлог цена
08 ное 13:00Se prodava mesalica za ajvar

Mesalica za ajvar tel 075648991 Miki


500 €
или предлог цена
07 ное 10:33Соларни Хибриден систем 5kW Solaren Hibriden sistem 5kW

Системот може да напојува - ТВ, фрижидер, компјутер, машина за перење...


4.199 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
4.590 €
30 окт 11:23SOLARNI FOTONAPONSKI PANELI JA SOLAR 540Wp - Соларни панели

Соларен фотонапонски панел 540W од JA Solar DEEP 3.0 е нај добриот ти...


149 €
или предлог цена
- 31 % Попуст
215 €
24 сеп 22:37Млин за сточна храна

Се продава млин кој работи на кардански погон од трактор за мелење на...


650 €
или предлог цена
22 авг 21:14Брусалица Makita

Брусалица Макита професионална во екстра состојба Цена 150 евра ин...


150 €
или предлог цена
20 јун 12:18ХИБРИДЕН СОЛАРЕН ИНВЕРТЕР AFORE ОД 6KW - 2 X MPPT

Хибридените инвертори на AFORE се нисконапонски инвертери за складир...


1.350 €
или предлог цена
15 јун 23:11Хибриден Инвертор EASUN 5.5kW hibriden invertor i LiFePO4

Ова е уникатен инвертер EASUN 5.5KW: - вграден контролер за полнење ...


830 €
или предлог цена
15 јун 22:45Aparat i kolicka za hot dog

Super biznis masina


1 МКД
или предлог цена
31 мај 21:35Хибриден Инвертор GROWATT 5kW hibriden invertor i LiFePO4

НАРАЧКА +38975663116 VIBER Ова е уникатен инвертер GROWATT SPF5000 E...


800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
890 €
26 мај 22:33Co2

Co2 trafomig aparat za zavaruvanje 190 amp kombiniran elektroda i zica


20.000 €
или предлог цена
10 апр 10:59Masini za flasiranje

Se prodavaat 5 masini za flasiranje so pluteni tapi,marka Italianski....


3.000 €
или предлог цена
21 јан 08:51Преси за обланди со италијанска шара

Пресите се функционални и 6 на број, достапни да се видат во секое вр...


1.000 €
или предлог цена
16 дек 20:25Линија за производство на тоалетна хартија

Машините се во исправна состојба, можат да се видат во секое време. ...


1.000 €
или предлог цена
16 дек 20:13Линија за производство на тврди бонбони

Комплет линија машини за производство на тврди бонбони со: - Италија...


1.111.111 МКД
или предлог цена
16 дек 20:08Fiskalna Severec

Se prodava fiskalna severec


50 €
или предлог цена
24 сеп 09:41Да

Продавам тринча,малку користена сменети ножеви гланц нови,има хидраул...


650 €
или предлог цена
21 јун 22:54Се продаваат кафези за кокошки

Се продаваат кафези за 1000 кокошки, пирамида систем, добро сочувани ...


1.000 €
или предлог цена
08 апр 10:02Digitalen Skene bezkontakten toplomer za telesna temperatura

• Сензорен 8“ LCD екран; • 2MP видеокамера с биокулјарен обектив, f ...


1.399 €
или предлог цена
27 мар 11:12Мотокултиватор - Pasquali

Се продава мотокултиватор марка Pasquali-10,3 kw (дизел), заедно со п...


1.500 €
или предлог цена
09 јан 18:17Косачка за трактор

Продавам косачка за трактор, бочна со должина на ножеви 1,5м, добро с...


100 €
или предлог цена
09 јан 18:08Приклучна машина за садење компир

Продавам приклучна машина за садење компир прилагодена за тратори и м...


22.000 МКД
или предлог цена
09 јан 18:06Миксер за тесто и месо

Се продава миксер за тесто и месо, целосно направен од инокс. Капацит...


800 €
или предлог цена
29 дек 11:47Kомплет опрема за бурекџилница

Се продава комплет опрема за бурекџилница. Цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
29 дек 11:46Totalna stanica

Totalnata stanica NTS 352R / bez prizma do 180 m so prizma do 2000m/ ...


1 €
или предлог цена
18 окт 22:54машина за паркет

информации на телефон 070-213-680


300 €
или предлог цена
07 авг 21:30HILTA HITACHI

Prodavam Hilta HITACHI vo ispravna sostojba


450 €
или предлог цена
17 јул 21:33MODRA SLIVA

Se izdava ovostarnik so modra sliva pod naem, vo okolinata na Delcevo...


1 МКД
или предлог цена
03 мај 20:52Pumpa za voda

Prodavam pumpa za voda slovenska.vo isprvna sostojba zacuvana - 4 l...


200 €
или предлог цена
Делчево

Останато

02 мај 12:27Машина за малтерисување CIMEX MP-20

Машина за малтерисување CIMEX MP-20 - е наменета за подготовка на вна...


416.569 МКД
или предлог цена
14 апр 16:20Мерење на ласерската лента 30 метри CIMEX LM30

30м ласерска лента - Погодно, компактно и практично, оваа ласерска ме...


2.613 МКД
или предлог цена
26 мар 14:49Тајфун на дизел 50.0kW, CIMEX D50

Тајфун на дизел Cimex D50 50 kW - високо ефикасна дизел греалка со ди...


30.106 МКД
или предлог цена
26 мар 14:46Електричен тајфун 15.0kW, CIMEX EL15.0

Електричен тајфун Cimex EL15.0 е погоден греење на гаражи, магацини, ...


15.110 МКД
или предлог цена
26 мар 14:44ТАЈФУНИ 5.0kW, CIMEX EL5.0

Електричниот тајфун Cimex EL5.0 е професионален трофазен тајфун намен...


7.157 МКД
или предлог цена
26 мар 14:40Електричен тајфун 3.0kW, CIMEX EL3.3

Електричен калорифер Cimex EL15.0 е погоден греење на гаражи, магацин...


3.749 МКД
или предлог цена
26 мар 14:39Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам