84 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

комплет машини за цепење и сечење на дрва

комплет машини за сечење и цепење на дрва. 2 циркулари голем и мал и ...


3.500 €
или предлог цена
07 фев 15:41Брусалица Makita

Брусалица Макита професионална во екстра состојба Цена 150 евра ин...


150 €
или предлог цена
20 јун 12:18Masini za flasiranje

Se prodavaat 5 masini za flasiranje so pluteni tapi,marka Italianski....


3.000 €
или предлог цена
21 јан 08:51Totalna stanica

Totalnata stanica NTS 352R / bez prizma do 180 m so prizma do 2000m/ ...


1 €
или предлог цена
18 окт 22:54Мерење на ласерската лента 30 метри CIMEX LM30

30м ласерска лента - Погодно, компактно и практично, оваа ласерска ме...


2.613 МКД
или предлог цена
26 мар 14:49Електричен тајфун 3.0kW, CIMEX EL3.3

Електричен калорифер Cimex EL15.0 е погоден греење на гаражи, магацин...


3.749 МКД
или предлог цена
26 мар 14:39ПНЕВМАТСКА - ХИДРУЛИЧНА МАШИНА ЗА ВИТКАЊЕ НА ЦЕВКИ

Пневматска хидраулична цевка CIMEX HHW2 е машина, наменета да ги свит...


30.106 МКД
или предлог цена
25 мар 13:31МАШИНИ ЗА НАВОЈ НА ЦЕВКИ - ДО 4 ЦОЛА

Машина за навој на цевки CIMEX PTM4 - е професионален струг за прав...


151.290 МКД
или предлог цена
25 мар 12:59Вибро летва за бетон 3м, CIMEX VS35-3

Вибро летва за бетон CIMEX VS35-3 – е наменет за израмнување и израм...


51.828 МКД
или предлог цена
25 мар 12:48МАШИНА ЗА СЕЧЕЊЕ И СВИТКУВАЊЕ НА АРМАТУРА АRM-C24/28

CIMEX АRM-C24/28 е комбинирана машина за сечење и свиткување на армат...


252.299 МКД
или предлог цена
25 мар 12:36ДРОБИЛКА ЗА ГРАНКИ ДО 10 СМ

Професионалната CIMEX дробилка има за цел да ги раздроби и здроби гр...


75.550 МКД
или предлог цена
24 мар 14:03Машина за челно заварување на цевки CIMEX HPP315

Машина за челно заварување на цевки CIMEX HPP315 за заварување на РЕ...


291.220 МКД
или предлог цена
24 мар 13:19Машина за челно заварување на цевки CIMEX PP160

Ръчна машина за челно заваряване на тръби CIMEX PP160 за сварка на РЕ...


90.699 МКД
или предлог цена
24 мар 13:05Машина за круни CIMEX DCD230

Машина за круни,наменета за пробивање на јадкови отвори со дијаметар ...


60.402 МКД
или предлог цена
24 мар 11:31Машина за круни CIMEX DCD300

Машина за круни,наменета за пробивање на јадкови отвори со дијаметар ...


83.124 МКД
или предлог цена
24 мар 11:28Алуминиумска телескопска скала од 2 метри

Алуминиумска телескопска скала од 2 метри – алуминиумската телескопск...


3.749 МКД
или предлог цена
24 мар 11:05Правосмукалка со циклонски филтер CIMEX VAC30CY

Професионална правосмукалка со циклонски сепаратор и HEPA филтър, спе...


13.443 МКД
или предлог цена
23 мар 15:27Мил за поправка CIMEX SC150

Мил за поправка CIMEX SC150 - Наменета за отстранување на малтери, ос...


12.307 МКД
или предлог цена
23 мар 15:21Ласерско метро CIMEX LM40

Ласерско метро CIMEX LM40 е универзално прецизно ласерско метро, кое ...


3.749 МКД
или предлог цена
05 мар 12:20Миксер за малтери и минофрлачи CIMEX PMIX1800

Професионален миксер и миксер со минофрлачи со две брзински менувач, ...


7.384 МКД
или предлог цена
05 мар 10:37Машина за чистење CIMEX 530B

CIMEX 530B е професионална машина за чистење подови, базирана на бате...


166.498 МКД
или предлог цена
05 мар 10:18Професионална правосмукалка за суво и влажно чистење CIMEX V

CIMEX VAC30L е правосмукалка специјално дизајнирана за работа со маш...


9.278 МКД
или предлог цена
05 мар 10:11Професионален ударен чекан11 кг., CIMEX H11

Професионален ударен чекан Cimex B11, наменет за кршење со високи пе...


8.545 МКД
или предлог цена
05 мар 09:54Бензиски чекан 23кг CIMEX GB23

Бензискиот чекан Cimex GB23 често се користи во градежништвото, изгра...


37.680 МКД
или предлог цена
05 мар 09:24Тајфун на дизел 30.0kW, CIMEX D30

Тајфун на дизел Cimex D30 30 kW - високо ефикасна дизел греалка со ди...


11.030 МКД
или предлог цена
05 мар 09:16Плински калорифер 15.0kW, CIMEX LPG15

Плински калорифер Cimex LPG15 е професионален мобилен плински калориф...


7.384 МКД
или предлог цена
05 мар 09:16Инфрачервен дизелов отоплител 20 kW CIMEX D20Ir

20 kW инфрацрвен дизел грејач дизајниран за ефикасно насочување на гр...


42.200 МКД
или предлог цена
05 мар 09:15Електрична ударна хилта SDS Max Cimex HB7

Електрична ударна хилта SDS Max Cimex HB7 – 7.0J е професионална еле...


14.958 МКД
или предлог цена
05 мар 09:15Електропневматски чекан со брзо сменување на футер CIMEX HB3

Електропневматски чекан со брзо сменување на футер CIMEX HB3, SDS+ – ...


6.400 МКД
или предлог цена
05 мар 09:04Пила / ланец за дрво

Професионална моторна пила за секојдневна употреба. Совршено избаланс...


12.686 МКД
или предлог цена
05 мар 08:57Машина за сечење на цигли CIMEX MS350

Машина за сечење на цигли Cimex MS350 е погодна за сечење плочки, ме...


64.189 МКД
или предлог цена
05 мар 08:42Мобилен одвлажнувач / апсорбатор на влага CIMEX DH50

Одвлажнувач - професионален, одвлажнување, наменет за секојдневна упо...


26.376 МКД
или предлог цена
05 мар 08:37Машина за малтерисување и сликарство во воздухот Cimex X690

Материјал за малтерисување и малтерисување за безжична употреба за се...


189.160 МКД
или предлог цена
05 мар 08:30Повдигач / подемник за монтаж на гипсокартон

CIMEX P335 гипс картон лифт е професионална машина за монтирање на та...


10.540 МКД
или предлог цена
05 мар 08:25Електрична жирафа за брусење на ѕидови и тавани CIMEX DWS220

Електрична жирафа за брусење на ѕидови и тавани CIMEX DWS220 e намене...


11.171 МКД
или предлог цена
05 мар 08:21Бензински сврдел за земја - 1,3 kW

Бензискиот сврдел CIMEX наменет за пробивање на отвори (дупки) во зем...


26.320 МКД
или предлог цена
05 мар 08:16Градежна дренажна пумпа за вода CIMEX D3-29.55

Дизајнирани и наменети за исклучително тешки услови за работа, каде п...


60.400 МКД
или предлог цена
02 мар 13:14Дренажна пумпа за вода с пловак и роторна турбина CIMEX SSP2

Дренажна пумпа за вода сo пловак CIMEX SSP2-10.18 за одводнување и ...


12.300 МКД
или предлог цена
02 мар 12:59Пумпа за отпадна вода бензинска (траш пумпа) Cimex TWP75

Пумпа за отпадна вода бензинска Cimex TWP75 (пумпа за отпадни води)...


18.745 МКД
или предлог цена
02 мар 12:51Бензинска пумпа за вода Cimex WP50 - 2 цола

Бензинска пумпа за вода Cimex WP50, 2 цола –WP серија пумпи се диза...


11.171 МКД
или предлог цена
02 мар 12:45Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам