Прилеп
                           
194 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се изнајмуваат нови апартмани во центар.

Се изнајмуваат повеќе станови во центарот во Прилеп.Становите се нови...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 20:41SE IZDAVAAT NOVI APARTMANI VO CENTAR

Se izdavaat novi namesteni aprtmani vo centar nasproti postata oprem...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 20:41Se izdava stan vo centar

Se izdava stan vo centar pozadi uredot.Namesten komlet.Tel.070 706 82...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 20:41Apartmani, studio, kratok prestoj, pansion, stan, sobi, soba

Apartmani i studija novoizgradeni za kratok prestoj vo Prilep. Posebe...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 10:34Издавам стан

Во центар на Прилеп, се издава наместен стан. Погоден за семејство на...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 09:53Se izdava stan

Se izdava stan pod kirija vo Prilep. Poveke informacii na 072 265 426


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 дек 18:29Se iznajmuva stan

Komplet namesten renoviran za na podolg vremenski period vednas naspr...


10.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 дек 18:12APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj ,apartmani za nokevjne, Prilep cenrtalen del kaj Teata...


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 дек 18:51Se iznajmuvaat apartmani za kratok prestoj, sobi

Se iznajmuvaat sobi vo blizina na centar na Prilep.200 m2 so Posebni ...


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 дек 14:57SE izdava stan

SE izdava stan


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 дек 13:36Se izdava kompletno namesten stan

Се издава комплетно наместен стан. Јужен над болница на 3 кат, со сол...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 дек 11:11Central DELUXE Apartment Prilep

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 дек 09:25СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 дек 09:25Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува луксузно опремен стан во центарот на градот Прилеп. Стан...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 дек 09:25SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdava kompletno opremen stan od 40 m2 vo centarot na gradot vo zg...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
200 €
Прилеп

Станови

07 дек 08:50Se prodava stan 45m2

Se prodava stan 45m2 stamben prostor i 6m2 vizba na prv sprat so cis...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 дек 22:59APARTMANI SMESTUVAJNE STANOVI

KRATOK PRESTOJ VO PRILEP Apartmani info na 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 19:57Se izdava stan vo centarot na Prilep

Se izdava stan celosno namesten


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 19:48Издавам стан во Точила

Издавам комплетно наместен и климатизиран стан во Точила. Станот е на...


15 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 19:35Stan tocila 1 zgrada a2 prv kat

Tocila 1 zgrada a2 nakrsi industrisko uciliste na prv sprat 45m2 vizb...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 10:20Se izdava nov namesren apartman

Se izdava nov namesten apartman 30 m2 Mob 070 684 097


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 08:39Se izdava nov apartman

Se izdava nov apartman 45 m2 Luksuzno namesten 070 684 097


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 08:39Se iznauva nov namesten stan

Se iznajmuva nov namesten Stan. 070/ 684 097


3 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 08:39SE IZDAVA NAMESTEN APARTMAN VO CENTAR

SE Izdavaat dva stana od po 75 m2 Eden apartman od 45 m Luksuzno na...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 дек 08:39se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 doosnovnoto

se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 do osnovnoto uciliste...


33 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 18:40Нов Апртман

Се изнајмува нов апартман накрши поштата (позади пекара Алекс)на приз...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 18:18Се издава стан

Се издава стан ,нов,наместен Контакт телефон : 070 434 501 Ромео


300 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 11:04Стан - погоден за правни/деловни субјекти

Се издава стан на ул. Зеленик бр.3 во Прилеп - поранешно седиште на и...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 10:59Ponudete stan vo tocila od 25 do 35000 evra

Ponudete stan vo Tocila od 2 ri do 4 ti sprat od 25 000 do 35 000 evr...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

04 дек 04:11Se iznajmuva apartman za kratok prestoj

Se iznajmuva apartman za kratkot prestoj 3 sobi, kujna so pribor celo...


25 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 дек 10:47Se iznajmuva Stan vo tocila

Stanot e sloboden od 1vi januari, Stanot e namesten, lokacija tocila ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 дек 09:48Nov stan kaj solidnost

Stanot e vo novata zgrada Na prvi sprat na jugoistok Cena : 70.000€...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 дек 08:10Novo Studio Apartman za kratok prestoj

Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов ст...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 дек 07:44SE IZDAVA APARTMAN VO NAJSTROG CENTAR

Komplet opremen so nov enterier , prvo vseluvajne.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 дек 19:11APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj Smestuvajne Prilpe info na 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 дек 17:07Se izdava

Se izdava kompletno namesten Stan vo naselba Tocila zgrada A1 od 10ti...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 дек 16:39APARTMANI SMESTUVAJNE

Kratok Prestoj Apartmani vo Prilep Smestuvajne info na 076 959 400


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 дек 08:20Stanovi i Apartmani

Se izdavaat stanovi i apartmani na dnevna osnova. Poseben vlez, poseb...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 ное 09:08АПАРТМАН ЗА КРАТОК ПРЕСТОЈ -Точила

Издавам комплетно опремен климатизиран стан за краток престој. Поседу...


70 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 ное 20:44SE IZDAVA APARTMAN VO NAJSTROG CENTAR

Kompletno opremen so kujna , trpezarija za 4 ,dnevna so dva lezai,mas...


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 ное 19:10Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам