Прилеп
                   
120 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD TRANSIT 2.0 2001

kombeto e vo odlicna sostojba pali vozi probelm nema nikakov registir...


2.800 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

16 јан 15:06Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina

Se prodava Ford Tranzit 460e Furgon 2010 godina. Voziloto e vo odlic...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 јан 21:47Reno Kango 2019 godina

Se prodava Reno Kango 2019 godina so izminato 170 000km vo odlicna so...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 јан 21:47Opel Vivaro

Se prodava Opel Vivaro 2005 godina. Voziloto e vo odlicna sostojba, p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 јан 21:47KUKA ZA MERCEDES KOMBE

Vo ispravna sostojba


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 јан 20:33VW CRAFTER 2.0 Tdi 2017god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 VW CRAFTER 2.0 TDI ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 2017 ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 јан 14:19Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 god, patnicko 8+1

Se prodava Citroen Jumper 2.8 HDI, 135 ks, 2002 godina, patnicko 8+1...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 јан 10:35Mercedes Vito 113 cdi 2013god.

🆕🆕🆕🆕🆕🆕 Mercedes Vito 113 cdi ✅- Uvoz Holandija ✅- Godina 201...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

09 јан 14:05Fiat Ducato 2.8 JTD, 2003-god, servisiran, novi zimski gumi!

Se Prodava Fiat Ducato 2.8 Jtd, 2003-godina, furgon,230.000 KM realni...


3.700 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

04 јан 16:37Motor za iveko rival 2.5 d

Motor za iveko rival 2.5 d obicen dizel ispraven


250 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 дек 15:10Fugon frigo 2019

Furgon frigo dolzina 3500sm sirina 200sm vis 210sm so 2 vrati bez pot...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

30 дек 15:09Ford Transit Toureno 2.2 TDCi 8+1

Se Prodava Ford Transit Toureno 8+1 Vo Odlicna Sostojba Regstrirano...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 дек 01:07Ford Transit

Ford Transit 2005god Registrirano do 07.2023 Mozi zamena za kola T...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 дек 10:08Prevoz na stoka so kombe

Vrsime prevoz i uslugi so kombe, lokal i niz makedonija 078520645


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

16 дек 18:33WV TRANSPORTER T4 2.4 1997

se prodava transporter t4 vo ispravna sostojba 2.4 tovarno vo soobra...


2.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

15 дек 09:51Se prodava delovi za Renault Master 2.5 dci 2006 god

Delovite se ispravni za poveke info 070 455 391


5 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

14 дек 13:10NAMENSKO VOZILO COFFEE TRUCK

SE PRODAVA COFFEE TRUCK, ATESTIRANO VOZILO ZA PRODAVNICA VOZILOTO E...


8.400 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 дек 18:22Se prodava kombe mercedes sprinter

Kombeto e vo odlicna sostojba moze zamena za tovarno kombe slep sluzb...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 дек 20:13Kombe mercedes sprinter

Se prodava kombe mercedes sprinter vo odlicna sostojba. Moze zamena z...


3.600 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 дек 20:01Ford Transit

Ford Transit 2005god Registrirano do 07.2023 Mozi zamena za kola T...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

01 дек 20:59diferincial iveco 70.17 2012 so jastuci

diferincial iveco 70.17 2012 so jastuci bez potreba ne se jav...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

28 ное 10:58MERCEDES SPRINTER 313CDI patnicko 2004

Mercedes Sprinter 313cdi 2004 godina FUL OPREMA


7.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

18 ное 21:25Mercedes Sprinter 313 2004

Се продава Mercedes Sprinter 313 2004 година. - 18+1 седиште на соо...


6.900 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 окт 20:52Peugeot Boxer -08

Peugeot Boxer 2008 3.0 мотор 160кс. Комбето има предна и задна клим...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 окт 20:52iveco rival na delovi

iveco rival na delovi bez potreba ne se javuvajte.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

12 окт 21:19Iveco polovni delovi

Delovi za iveco 2000 do 2006 Inf na 078290121


3 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

11 окт 18:05IVECO DAILY SHLEP VOZILO 35S17 2010GOD

3.0 170hp Se prodava komplet so prikolka Cena na kamionceto bez pri...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 окт 12:32sanduk za iveco d5 m s2.3m 86 sasija

sanduk za iveco d5 m s2.3m 86 sasija aluminium 2010 godina be...


2.000 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

05 окт 07:37Iveko kombe 97g. 2.7d ladnjace za parno

Ispravno..


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

25 сеп 09:26Webasto greenje 5.5kw sprinter crafter

Prodavam webasto 5.5kw komplet sve so treba da se namontira


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

22 сеп 19:20FORD TRANZIT 2.2 TDCI - 2008 - TERMOKING

KOMBETO E REDOVNO REGISTRIRANO I SERVISIRANO . ISPRAVNA SOSTOJBA ZA ...


5.700 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

20 сеп 13:00Diferenciali za iveco

Diferenciali za iveco


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 авг 20:31Iveco dejli na delovi

Iveco dejli na delovi od 9 do 20 casot


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

06 авг 05:50Iveco Daily 3.0

Kombeto e donesena od svajcarija so vozenje i plateni se site davacki...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

25 јул 09:03se prodava kombe

se prodava kombe Citroen jumper 2001 godina registrirano ,redovno ser...


3.200 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

13 јул 16:24Седишта за Спринтер и Пежо Боксер

Одлично сочувани предни седишта од Пежо Боксер 2008 и Мерцедес Спринт...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 јун 14:27Тахограф Stoneridge Electronics

Тахограф Stoneridge Electronics Veeder Root Top Speed 180km/h ...


180 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

10 јун 14:26iveco dayli 3.0 2010 35/18

iveco dayli 3.0 2010 35/18 bez zameni .od 9 do 20 caso


1 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

26 мај 18:56Ford Transit

Se prodava kombe Ford Transit vo ispravna sostojba registrirano do Se...


1.500 €
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

25 мај 10:14СЕ ПРОДАВА КУКА ЗА МЕРЦЕДЕС СПРИНТЕР КОМБИ

СЕ ПРОДАВА КУКА ЗА МЕРЦЕДЕС СПРИНТЕР КОМБИ ЗА ДЕТАЛИ ЗВОНЕТЕ НА 0...


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Комбиња

17 мај 08:15Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам