692 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trimer STILHR 7.2 kw

Trimer STILHR 7.2 kw Trimer StiLhr + Freza 7500 den


5.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

02 јун 07:38Промовирано

penomat- pistol 80 Litra

penomat 80 Litra


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

02 јун 07:39Промовирано

Laser 4d , Nogarki 2 baterii

Laser 4d so 2 baterii , touch


6.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

01 јун 10:37Промовирано

ALUMINSKI DVORNI I BALKONSKI OGRADI

SITE VIDOVI NA OGRADI ALUMINSKI DVORNI KAPII ALUMINSKI DVORNI ALUMINS...


30 €
или предлог цена
Денес 08:20ОГРОМЕН ИЗБОР НА МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ ВОЗИЛА

ОГРОМЕН ИЗБОР НА МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ ВОЗИЛА INTERPUMP AVNOVI REVERBERI...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:27NOVI MASHINI ZA PERENJE KOLI -HUNDAI -HPW 225 I

NOVI MASHINI ZA PERENJE KOLI -HUNDAI -Model HPW 225 I 3,2 KW MONO...


550 €
или предлог цена
Вчера 19:27NOVI MASHINI HUNDAI HPW 225 I

NOVI MASHINI HUNDAI HPW 225 I 3,2 KW MONOFAZEN MOTOR 225 BARA MA...


550 €
или предлог цена
Вчера 19:27НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ

НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ, AVNOVI REVERBERY ОД 125 БА...


1 €
или предлог цена
Вчера 19:25Akumulator Akumulatori Baterija Baterii Solaren Solarni

Prodavam novi i polovni baterii za solarni sistemi.Jacina od 40ah do ...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Соларните апарати енергија

Вчера 16:53Baterija baterii akumulator akumulatori solarni solaren

Prodavam GEL baterii, akumulatori, nameneti za elektrichni vozila, UP...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Соларните апарати енергија

Вчера 16:53ALUMINSKI I KOVANI OGRADI

SITE VIDOVI ALUMINSKI OGRADI DVORNI ALUMINSKI OGRADI ROLETNA OGRADI T...


30 €
или предлог цена
Вчера 16:15Bormashina

Prodavam stolbna bormasina 500е. Fali zapcanik. --Kontakt telefon...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

Вчера 14:05Бормашина

Продавам столбна бормашина 500e. Фали запчаник. --Контакт телефон...


500 €
или предлог цена
Вчера 14:04Stolbna bormasina

Prodavam stolbna bormasina ispravna 500е. Masata pod bormasinata 50е...


500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Индустриски машини

Вчера 14:02Столбна бормашина

Продавам исправна столбна бормашина 500е. Масата под бормашината 50е...


500 €
или предлог цена
Вчера 14:00Elektro motor so pumpa za voda i reduktor 15kw 7.5kw 5.5kw

15 kw 7.5kw 5.5kw 2.2 kw


1 €
или предлог цена
Вчера 13:51Elektromotor elektromotori elektro motori elektro motor

Ispravni


1 €
или предлог цена
Вчера 13:51Bormasina Iskra

Se prodava bormasina Iskra vo ispravna sostojba


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

Вчера 09:55TENDI NASTRESNICI ZAVESI.......

Tendi podvizni site vidovi ,fiksni so platno ili leksan i zavesi od p...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дукани и опрема

02 јун 17:52TENDI PODVIZNI I FIKSNI.....

Tendi podvizni so mehanizam pravi ili povukruzni prekrieni so akriln...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Занаетчиска дејност

02 јун 17:51Hidraulicni pumpi

Se prodavaat hidraulicni pimpi,ventili i ostanati delovi za hidraulik...


1 €
или предлог цена
02 јун 13:21Mengeme

Se prodava mengeme


120 €
или предлог цена
02 јун 13:20ALUMINIUMSKI CREVA ZA VENTILACIJA KLIMATIZACIJA

Prodavam aluminimski harmonika creva so razlicni golemini i dolzina,...


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

02 јун 13:11IZRABOTKA NA ELEMENTI OD INOX INOKS PO HACCP SISTEM

VRSIME IZRABOTKA NA RAZNI ELEMNTI OD INOX PO VASA MERKA ZA KUJNI OD R...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

02 јун 13:11INOX MIJALNIK SADOPER UMIVALNIK

PROFESIONALNA IZRABOTKA I PRODAZBA NA INOX LIENI MIJALNICI PO HACCP S...


1 €
или предлог цена
02 јун 13:11Apkan

Prodavam apkan


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

02 јун 11:45Vitkanje cevki

Prodavam masina za vitkanje cevki


2.700 €
или предлог цена
02 јун 11:44IZNAJMUVAM MESALKA ZA BETON ( betonska mesalica)

Se iznajmuva betonska mesalka vo okolinata na Skopje, sami ja zimate ...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Опрема за градежништво

02 јун 11:02НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ

НОВИ ПРОФЕСИОНАЛНИ МАШИНИ ЗА ПЕРЕЊЕ КОЛИ 4 KW НОВ ТРОФАЗЕН МОТОР ...


1 €
или предлог цена
02 јун 09:22MASHINA ZA HEMISKO CISTENJE WAP

MASHINA ZA HEMISKO CISTENJE MARKA WAP KOMPLETNA SO CREVO VO ISPRAVNA...


1 €
или предлог цена
02 јун 09:22NOVI ORGINAL ITALIJANSKI PENOMATI 50 LIT AVNOVI Reverbery

NOVI ORGINAL ITALIJANSKI PENOMATI 50 LIT AVNOVI REVERBERY SO 1...


1 €
или предлог цена
02 јун 09:22АКЦИЈА НА ВАПЧИЊА ЗА ПЕРЕЊЕ ВОЗИЛА

АКЦИЈА НА ВАПЧИЊА ЗА ПЕРЕЊЕ ВОЗИЛА ОД 100 ЕВРА ДО 400 ЕВРА


1 €
или предлог цена
02 јун 09:21Pila Dolmar Sachs 120

Prodavam profesionalna motorna pila Dolmar Sachs 120.


100 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
150 €
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

02 јун 09:04riko imbus 41 pcs

Imbus rico


1.200 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

02 јун 07:49ruski kluc

ruski kluc


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

02 јун 07:49pegla za lepenje gumi

pegla za lepenje gumi


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

02 јун 07:48Kompresor straus

Kompresor 25•L -8000 den• Kompresor 50•L-9000 den• 1 godina Garancia•


8.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

02 јун 07:41Pumpa za voda , pedrolo 0.75 kw

Pumpa za voda 0'75 kw


3.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

02 јун 07:40Laser 3d

Laser 3d


5.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

02 јун 07:40co2 kzubr 800ampera

co2 kompletna 3 vo 1 co2,elektricen tig komplet 25.000


25.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

02 јун 07:40penomat- pistol 80 Litra

penomat 80 Litra


6.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

02 јун 07:39Raketa , potopna

Raketa potopna pumpa 0,55 kw


4.500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

02 јун 07:39elektro motor 2.2 kw

elektro motor 2.2 kw


7.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Професионални алати

02 јун 07:39Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам