Куманово
Подкатегорија:
                   
23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava parket

Se prodava bukov parket,imam 17 kv. 35cmx5cm Edna godina upotreben ...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 18:00Се продаваат 2 Теписи волнени 100% Merinos

Се продаваат 2 Теписи волнени 100% Merinos Голем 250×350 Мал 200×290 ...


400 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 €
22 сеп 08:03Priroden Kamen

1cm Debelina 6500 denari Paleta 25 kvadrati 2cm Debelina 8500 denari...


6.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 16:14Bukov parket 120m2+

Se prodava poloven bukov parket (prva klasa) . Ne e cisten od katran....


3 €
или предлог цена
19 сеп 14:11KRONO LAMINAT I VRATI ( GERMANSKI)

PRODAVAME LAMINAT, GERMANSKI VRATI , PROZORI, STAKLENI OGRADI, TUS KA...


1 €
или предлог цена
13 сеп 10:08Tepihi I staza

Tepihi I staza


250 €
или предлог цена
12 сеп 23:372 tepiha 2x3 golemina

Dva tepiha koristeni ,no socuvani se prodavaat,.


4.500 МКД
или предлог цена
12 сеп 14:19Тепих

Мало користен тепих. Супер состојба.


1.300 МКД
или предлог цена
22 авг 11:53Parket

Prodavam parket vo odlicna sostojba 80m2 Izvaden poradi prenamena na...


По Договор
или предлог цена
28 мај 07:58Tepix

Se prodava tepih Inf 078256358


5 €
или предлог цена
11 мај 12:36Се продаваат теписи Меринос

Се продаваат 2 х теписи Меринос со димензии 2м х 1.45м Цена ...


5.000 МКД
или предлог цена
06 мај 23:09Tepih

Tepih 2,5x3,5 m


120 €
или предлог цена
28 апр 14:18Novi Tepisi po povolna cena

Novi Ravvena polipropilen 100% (11mm debelina) 100*150cm za samo 800...


800 МКД
или предлог цена
20 фев 13:46Tepisi Maloprodazba so golemiprodazni ceni

Novi tepisi vo maloprodazba so golemoprodazni ceni Kvalitet: Mulic...


700 МКД
или предлог цена
30 јан 16:07Merinos Tepisi

Komplet 160*230 170*115 170*120 80*150 80*180


100 €
или предлог цена
19 авг 14:21Prodavam dva tepiha

Cenata e za dva tepiha Tepisite so dimenzii: 220x160 250x170


2.000 МКД
или предлог цена
05 мар 19:24Стази

Стаза 280x80 Средно парче 80x90 Мало парче 60x60


50 €
или предлог цена
06 јан 13:36Теписи во одлична состојба

Се продаваат 2 тепиха со димензии: 3x2m. Теписите се во одлична сос...


По Договор
или предлог цена
13 дек 13:10ТЕПИСИ - КИЛИМИ

Три стази (Килими) боја беж со димензии 160/80cm две и 60/250cm една...


3.000 МКД
или предлог цена
02 дек 22:07Се продаваат два теписи во одлична состојба

Едниот е (шарен) 3 x 2 м, а оној со коцки е 2 x 1,5 м. Цена по догово...


1 МКД
или предлог цена
22 авг 22:54Se prodava

Se prodava niva vo selo Ljubince-Rankovce so povrsina 1606m2 odalecen...


2 €
или предлог цена
29 јул 09:56Tepisi so razlicni dimenzii

Tri tepiha recisi novi, slabo koristeni. Dimenzii na pogolemiot: 2.5...


6.000 МКД
или предлог цена
18 јун 19:30"NAPOLI" Akrilni Tepisi Kfalitetni so Povolni Ceni...

"DULICARPET" Nudi Kfalitetni Akrilni Tepisi NA POPUST.. od Progra...


25 €
или предлог цена
05 јан 09:49Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам