Подкатегорија:
                   
129 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ФРИЖИДЕР ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА И СУПЕР ЦЕНА

Се продава фрижидер во одлична состојба и по супер цена - 145 см, GOR...


4.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:00ЗАМРЗНУВАЧ ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА ПО СУПЕР ЦЕНА

Се продава вертикален замрзнувач во одлична состојба, 170цм.


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:11  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA BOJLERCE LEOV 10 L

SE PRODAVA BOJLERCE LEOV 10 LITRI.KORISTENO MNOGU MALKU,KAKO NOVO


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:54Bojler KONČAR 80l

Se prodava malku upotreben bojler Slovenski Končar 80 l Za poveke i...


3.900 МКД
или предлог цена
Вчера 21:35  НОВ ОГЛАС

MASINA ZA SADOVI

Se prodava masina za mienje sadovi vo ispravna sostojba.Masinata e za...


8.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:36Se prodava Bagat Maina za Sienje

Ispravna ne koristena mnogu


2.700 МКД
или предлог цена
Вчера 08:06PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET BEKO

PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET BEKO KORISTEN EDNA GODINA. SPORETOT E VO ...


100 €
или предлог цена
24 сеп 20:12Bitolski sporet bez mana

Se prodava bitolski spored ne osteten nikade relnata mu e zdrava i se...


5.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:28SEVIS NA BELA TEHNIKA

POPRAVAM VES MASINI EL SPORETi i SE OKOLU STRUJA MESTENJE NA ...


10 МКД
или предлог цена
23 сеп 23:24POPRAVAM I PRODAVAM VES MASINI

Prodavam ves masini Imam i rezervni delovi polovni i novi imam nov...


1 МКД
или предлог цена
23 сеп 23:24Pegla na parea AEG

Koristena donesena od Svajcarija. 230w


2.500 МКД
или предлог цена
23 сеп 08:07APARAT ZA LEMENJE KESI

PRODAVAM MALKU KORISTEN GORENJE


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 19:39Se prodava kafe aparat/kafemat SAECO

Se prodava kafemat SAECO,so sopstvena melnica. kafematot e vo odlicn...


6.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 09:19PRAVOSMUKALKA USISIVAC USISUVAC LITIUM BATERIJA NOVO proveri

SIMPEX BASIC CYCLONIC 2 in 1 MAL I MNOGU MOKJEN HEPA FILTER 18 VOL...


1.600 МКД
или предлог цена
18 сеп 20:12МАШИНА за перење WHIRPOOL ширина 40cm, 5 литри

Продавам машина за перење Whirpool, 5 литри со димензии (ш-д-в) 40х6...


1 €
или предлог цена
18 сеп 17:40МАШИНА за перење Ei Ниш, тип S 2007

Продавам веш машина Ei Ниш, тип S 2007 - 5 кг алишта за перење -...


1 €
или предлог цена
18 сеп 17:35Se prodava frizider Gorenje

Se prodava frizider Gorenje ispraven 100% povekje info 077-989-062


По Договор
или предлог цена
18 сеп 11:10Gorenje frizider

Prodavam ispraven frizider Gorenje koristen mnogu malku vo vikendica....


3.800 МКД
или предлог цена
17 сеп 11:18MALO KUJNSKO BOJLERCE

ISPRAVNO


1.100 МКД
или предлог цена
15 сеп 16:55Fontana, frizhider za Borovnica

info 070236360


200 €
или предлог цена
15 сеп 12:31Se iznajmuva kazan za rakija

Se iznajmuva kazan za pecenje na rakija,Cena na kazanot e 250den od e...


400 МКД
или предлог цена
14 сеп 18:33Se prodava boljer malku koristen

Se prodava boljer tesy 100l za parno ima priklucok koristen samo eden...


10.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 09:55SE PRODAVA VAGA

SE PRODAVA VAGA


550 МКД
или предлог цена
11 сеп 21:06BAGAT Masina za sienje kako nova

Skoro nova Masina za sienje


3.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 13:07BEKO displej i maticna ploca

Displej za BEKO kombiniran frizider model K60360NE..proizv.2012g.......


2.500 МКД
или предлог цена
11 сеп 08:53ELETROLUX I ZUG MASHINI ZA SUSHENJE

PRODAVAM 2 MASHINI ZA SUSHENJE ALISHTA EDNOTO E ELEKTROLUX I DRUGOTO ...


70 €
или предлог цена
10 сеп 14:58Secko

Prodavam 2 novi secka : Beloto 300den Zelenoto 500den Ne se koristeni...


10 сеп 14:14Ефтино, Бојлер DINAMO HIT 80

Продавам бојлер за бања - DINAMO HIT 80 литри Снага на греач - 2000 ...


1 €
или предлог цена
09 сеп 14:46МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА "NEO", 700W, 15 литри, КАКО НОВА

Се продава МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА "BEKO" модел MWO-M8205 -Приклучна сна...


1 €
или предлог цена
09 сеп 14:45OBODIN 80 - славниот фрижидер од YU

Продавам фрижидер OBODIN 80 литри Фрижидерот е со исправен компресор...


1 €
или предлог цена
09 сеп 14:44Masina za sienje-Bagat Jadranka

Masina za sienje-Bagat Jadranka,mnogu malku koristena. Vo odlucna sos...


5.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 06:55Usisuvac so 3 motori - 3600w - NOV

Se prodava usisuvac so 3 motori 3 motori x 1200w = 3600w Kapacitet:...


450 €
или предлог цена
06 сеп 20:44Frizider frizideri ladilnik

Coca cola- 130e Ispraven


130 €
или предлог цена
05 сеп 12:15Се продава шпорет

Шпорет по поволна цена За повеќе информации на бр. 071 801 046


2.500 МКД
или предлог цена
31 авг 14:41Се продава машина за алишта

Машина за алишта по поволна цена Повеќе информации на бр. 070 801 046


3.500 МКД
или предлог цена
31 авг 14:38Се продава фрижидер

Фрижидер по поволна цена Повеќе информации на бр. 071 801 046


3.500 МКД
или предлог цена
31 авг 14:36Se prodava bojler

Se prodava kuhinsko bojlerce Gorenje tiki 10 litri malku koristeno. C...


1.500 МКД
или предлог цена
25 авг 23:00Mašina za perenje Gorenje

Mašina za perenje Gorenje 7 kg vo odlična sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
24 авг 20:24Се продава поволно

Се продава многу сочуван и многу малку користен бојлер Јавување на ...


По Договор
или предлог цена
24 авг 10:16Шпорет на плин

Шпоретот има 4плочке на плин и рерна на плин плус боца за плин од мак...


По Договор
или предлог цена
21 авг 12:13Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам