Куманово
                   
66 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Trafika 071-357-551

Trafika Info 071-357-551


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

18 сеп 21:52Промовирано

Transportna kolicka

Prodavam aluminska kolicka za magacini pazari za paketi gajbi vreki i...


50 €
или предлог цена
Куманово

Останато

Вчера 16:47Prozori

Prodavam polovni drveni prozori 160×193 komada 2 .100× 90 komada 1 k...


1.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

Вчера 11:08Renoviranje na vision domm

Renoviranje ..gips krton.keramira decorative kamen molera


2 €
или предлог цена
Куманово

Останато

21 сеп 20:18Segmenti za kovani ogradi

Izrabotka na segmenti za kovani ogradi


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

21 сеп 07:24Segmenti za kovani ogradi

Izrabotka na segmenti za kovani ogradi


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

21 сеп 07:24Se prodava Kosilka na benzin

4500den


4.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

19 сеп 21:10Trafika 071-357-551

Trafika Info 071-357-551


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

18 сеп 21:52MEBEL STOF - GOLEMA RASPRODAZBA

ПРОДАВАМ ,,МЕБЕЛ ШТОФ,, ЦЕЛ ТОП 34 метри БОЈА КАКО НА СЛИКАТА.ПОРАДИ ...


150 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

18 сеп 12:42Garnituri

Masa so 4 stolcija vo dora sostoiba 50 € -071994279


50 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
60 €
Куманово

Останато

13 сеп 23:33𝚜𝚎 𝚙𝚛𝚘𝚍𝚊𝚟𝚊 𝚔𝚞𝚌𝚊 25000𝚎𝚟𝚛𝚊

𝙺𝚞𝚌𝚊 𝚜𝚘 2 𝚜𝚘𝚋𝚒 𝚒 𝚍𝚟𝚘𝚛𝚌𝚎 𝚜𝚘 𝚗𝚊𝚍𝚟𝚘𝚛𝚎𝚜𝚗𝚘 𝚔...


25.000 €
или предлог цена
Куманово

Останато

12 сеп 09:02Hrast 30 stolbovi cena extra

Hrast 30 stolbovi odlicna izrabotka, super cena javete se ke se dogov...


5 €
или предлог цена
Куманово

Останато

07 сеп 11:28INTEX BAZENI POVOLNO

Mnogu modeli na bazeni i dodatoci za bazeni,dusheci,filter pumpi i dr...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

21 авг 14:22SINGER, машинка за шиење, НОВА !!!!!!

Се продава нова машинка за шиење на алишта, ткаенини, на батерии. До...


1.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

21 авг 09:11Se Prodava Niva vo Menkova Kuliba/Kumanovo

Se prodava niva vo kumanovo /3000m/ vo " Menkova kuliba" pat za pcinj...


13 €
или предлог цена
Куманово

Останато

19 авг 11:47Se prodava Kuka vo Umin Dol

Se prodava Kuka vo Umin Dol so dvorno mesto od 1000 kvadrata plus niv...


123 €
или предлог цена
Куманово

Останато

17 авг 19:21Хоризонтална витрина ла ладење производи

20 години стара, 2 метри долга, со вградени регали од задна страна (д...


10.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

03 авг 14:32Трофазна машина за мелење кафе

20 години стара, произведена од Мартиновиќи (Белград) јавувања од ...


7.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

03 авг 14:28iznajmuvanje na plac-so magacin

Plac so magacin pod naem Se dava pod naem (kirija) plac od 1.500 m 2...


300 €
или предлог цена
Куманово

Останато

29 јул 15:10TENDI ZA DVOR GRADINA I DRUGI NAMENI

PLATNA ZA TENDI CRVENO PLAVO I ZELENO OSTANATI MNOGU MALKU KOJ E ZA K...


1.600 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

29 јул 11:37LUSTER

Prodavam poloven luster, kupen vo Germanija. Prakam i po KARGO. Konta...


1.150 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

08 јул 12:00TDS METAR TDS METRI ZA KVALITET NA VODA TESTERI

Карактеристики: oпсег на мерење на TDS (цврсти материи): 0-9999 ppm;...


599 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

14 јун 20:09Ventilator

Motor za ventilacija


1 €
или предлог цена
Куманово

Останато

13 јун 15:13Se prodava CEZA drvena

Socuvana cenata e fiksna 600 zapodolu ne vrtete


600 €
или предлог цена
Куманово

Останато

09 јун 22:10Trambolina

Prodavam nova trambolina


200 €
или предлог цена
Куманово

Останато

14 мај 09:25Kovana ograda

Se prodava kovana ograda pravena za sebe dimenzii 12.4m na 1.2m ...


400 €
или предлог цена
Куманово

Останато

12 мај 18:11Паркинг рамапа со брава

Тип 1 - без бравица, без таблица 1500 мкд (+ опционално 200 мкд за к...


2.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

06 мај 15:37Kolicka za bebinja

Ispravna


1.800 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

03 мај 20:38Aluminiumski prozor

Malku koristen Ima prostor za dogovor


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

03 мај 20:37Kosacka

Kosackata remontovana i vo ispravna sostojba.Moze da se kosi zito,sen...


250 €
или предлог цена
Куманово

Останато

03 мај 20:37Kolicki

.


1.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

03 мај 20:36Инвентар за дневна соба,масичка и работна маса

Се продава одлично сочувани и по поволна цена. Полица за телевизор -...


1 €
или предлог цена
Куманово

Останато

19 апр 13:00PH KALIBRATOR-PRASOK ZA KALIBRACIJA NA PH MSTRI

Tri kesicki od ph4.01 od ph6.86 i ph9.18 za kalibriranje na ph metri ...


100 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

18 апр 17:11Трпезариска маса и столици / печка за пецива

Се продава комплет трпезариска маса со 6 столици, добро сочувани и од...


300 €
или предлог цена
Куманово

Останато

03 апр 08:34Se prodava Plac 1.500m2 I Kuka

Se naoga vo Agino selo ima prevod Kuka .Garaza.komplet se vrtete na D...


12 €
или предлог цена
Куманово

Останато

31 мар 11:01Prodavam ispravni koristeni strujomeri

cena 200 denari za eden strujomer.


200 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

31 мар 08:08Pretsobje

Pretsobje koristeno 1 godina vo odlicna sostojba


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

24 мар 13:00Komoda

!!! KONTAKT - 078844735 !!! Se prodava Komoda !!! KONTAKT - 0788447...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

17 мар 19:27Biro, komoda, krevetce za deca

Се продаваат биро, комода и креветче за деца во одлична состојба.


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

13 фев 19:46Pilinja - kokoski

Prodavam pilinja i petli za kolenje 078446646


1 €
или предлог цена
Куманово

Останато

24 јан 18:45Mermeren Kamen 100% belina

Proizvodstvo na dekorativen bel mermeren kamen Dimenzii na kamenot ...


10 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

07 јан 16:55Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам