Аеродром
Подкатегорија:
                   
62 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kujnski element so lavabo

Kujnski element so Lavabo Ширина : 80 Висина : 85 Длабочина : 60


500 МКД
или предлог цена
- 44 % Попуст
900 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

Денес 15:22Vrati za kujna kako novi ITNO!!!

12 parcinja vraticki za kujna predobro zacuvani. Za pristojna golema ...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Денес 10:41PRODAVAM NOVA KUJNA KAKO NA SLIKATA

PRODAVAM NOVA MINI KUJNA KAKO NA SLIKATA


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Денес 09:20Продавам Кујна 25000 денари.

Продавам Кујна Цена 25000 денари. За повеќе информации само на тел...


25.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 10:50Kujna medijapan

Se prodava dobro zacuvana kujna od medijapan bez elementi. Za element...


18.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.000 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 08:45Продавам куњско лавабо 80 х 60 см.

Продавам куњско лавабо добро сочувано без никакво оштетување димензии...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

31 мај 19:11Продавам куњско лавабо 100 х 60 см.

Продавам куњско лавабо 100 х 60 см.во добра состојба Контакт 0713377...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

31 мај 19:10Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA

Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA. Со дупка за чешма од ле...


6.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

25 мај 09:43Се продаваат трпезариски столици

Се продаваат 4 трпезариски столици.


16.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

24 мај 09:15Frizider frizhider фрижидер za dlaboko, sladoled SUPER

Friziderot perfektno funkcionira. Moze da go vidite. Tel za kontakt:...


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

17 мај 16:06PRODAVAM NOVA (NE KORISTENA) MINI KUJNA KAKO NA SLIKATA

PRODAVAM NOVA (NE KORISTENA) MINI KUJNA KAKO NA SLIKATA CENA PO DOGOV...


9.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

05 мај 19:32Кујна

ИТНО !!!! ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

28 апр 00:26PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET SLOBODA CACAK

PRODAVAM ELEKTRICEN SPORET SLOBODA CACAK, MALKU KORISTEN, MAKSIMALNO ...


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

19 апр 16:39Соковник GORENJE

Карактеристики: - Соковник - Цедач за овошје и зеленчук (џусер) -...


2.800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

18 апр 17:03Нов садопер Алвеус

Продавам нов садопер, Галео 30, програма на Алвеус-Словенија (се уште...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

23 мар 22:36Prodavam kujna socuvana 5 000d

Prodavam kujna socuvana 5 000d tel 078 442 679


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

18 мар 06:53MIJALNIK SADOPER NA GOLEMO I MALO LEV I DESEN

MIJALNIK SADOPER NA GOLEMO I MALO LEV I DESEN 80x60


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

13 мар 07:49Половна Кујна

Половна кујна со придружни работи. Да се дојде и да се види на лице ...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

12 мар 10:28SADOPEZR SUDOPER mijalnik za KUJNA

zacuvan sudoper za kujna eden klasicen za sudoper dimenzii 80 x 55 ...


11 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

02 мар 13:04Se prodava Masina za sadovi I el spotet

🌠Se prodava plotnata ispravna I rerna da se smeni goen greac. Vgradn...


7.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

07 фев 12:29Nož -kama vi futrola

Nožot e nov očuvan so svoja futrola


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

11 јан 05:58Ѕидна батерија со две црева

Ѕидна батерија со две црева за висок притисок или проточен бољер


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

14 дек 15:28Продавам 2 апарати за печење пиперки-ЧУШКОПЕЧНИК

Продавам два апарати за печење пиперки-ЧУШКОПЕЧНИК за печење на ед...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

30 ное 11:26Nova plotna za kujna

Prodavam dve plotni Edna Nova od 168, I Edna koristena od 250cm


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

18 ное 21:18Се продава шанк

Се продава половен сочуван шанк за кујна со должина од 180цм.


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

11 ное 06:04Демонтажа и монтажа на стари и нови кујни и модификација

Демонтажа/ монтажа на стари кујни изработка на допунски елементи за ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

25 окт 09:19RAB MASA 80 CM I ELEMENT VISECKI 40 CM

rasprodazba evtino


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

10 окт 16:21Bojlerče

10 l nisko montažno bojlerče za kujna


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

24 сеп 11:10Elektricno Tendzere

Se prodava elektricno tendzere.


2.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

11 сеп 10:29prodavam sudoper

Prodavam sudoper dupli 1200 den fiksno


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

20 авг 20:33Prodavam kujna od oplemeneta iverka socuvana

Prodavam socuvana kujna so agol. ima i drugi elementi koi ne se mont...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

13 јул 23:33Moderna KUJNA vo odlicna sostojba

Продавам модерна кујна во одлична состојба со машина за миење садови...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

13 јун 12:44Se prodava ednas koristena skara

Skarata e koristrna samo ednas vo ispavna sostojba e.


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

28 мај 13:00Кујна не користена

Продавам кујна, без електрични апарати и без чешма, не користена, нов...


795 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

18 апр 06:13КУЈНА СО БЕЛА ТЕХНИКА И ХОДНИК

Продавам елемети за ходник и кујна со бела техника (освен фрижидер) ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

10 апр 17:12Prodavam

Kujna na simpo ova e primer ok Samo sadoperot


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

20 мар 00:57Vrati od kujna, medijapan visok sjaj

Se prodavaat vrati od kujna , medijapan visok sjaj,odlicno zacuvani ...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

06 мар 14:16Dekorativni daski ketering

Dekorativni daski 30x50cm 1.000 denari 20x50cm 800 denari


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

28 дек 18:38METALEN STOL,FURNIRANA MASICHKA I VITRAZ STAKLO

Se prodava furnirana masichka 1000den.Se prodava vitraz staklo so dim...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

17 дек 10:38Izrabotuvam luksuzni kujni i drug mebel po merka

Izrabotka po merka na sekakov mebel za vasiot dom .Iverka, medijapan ...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

19 ное 09:56Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам