Прилеп
                           
220 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva kuka

Se iznajmuva kuka (sobi so posebni vlezovi) vo blizina na centar na P...


123 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 јан 17:52Типска куќа

Се продава Типска куќа, тип Ц, 234 м2 (станбен дел) со два одделни сп...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 јан 08:30SE PRODAVA KUJCA

SE PRODAVA KUJCA VO PRILEP CENTAR VEDNAS DO SALON RINGO DZOGDERE CENA...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

06 јан 09:54KUKA NA 100 METRA OD STARA CRKV

PRILEP se prodava prilicno nova kuka2000 ta srusena zavrsena so gradb...


40.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

05 јан 11:12SE IZDAVA KUKA VO CENTAROT NA GRADO

Kukata se izdava cela ili na spratovi Kompletno namestena Se izdava...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

04 јан 08:58Se prodava kuka

Se prodava kuka lepenka so eden sid. I so nepregaden tavan izmegu dve...


52.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

03 јан 20:02Se prodqva kukja vo Prilep

075345704-br za kontakt Kukjata se naogja vo blizina na centarot na ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

27 дек 13:00Se prodava plac so stara kuka

Se prodava plac so mnogu stara kuka vkupna povrsina 150 m2. Na ulic...


15.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 дек 16:45Се продава куќа во Прилеп

Се продава куќа на убава локација во центарот на Прилеп наспроти нова...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 дек 15:14Барам плац за куќа, куќа или стан

Барам да купам плац за куќа, куќа или стан во Прилеп.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 дек 14:37Барам Куќа за изнајмување или стан до 100€

Барам стан или куќа за изнајмување под кирија.


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 дек 15:13Kupuvam kujca ili stan do 45 000e PONUDETE

Kupuvam kujca ili stan od 60 do 70m2 do 45 000e PONUDETE


45.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

21 дек 18:35Se prodava kukja

Se prodava kukja vo blizina na h.,,Kristal Palas", centar vtora zona ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

20 дек 00:15Baram kujka vo zamena za atan

Baram kujka vo zamena za stan


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

18 дек 09:39SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo mnogu dobra sostojba na mnogu ubava lokacija od gr...


74.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 дек 17:25SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo dobra sostojba nadvor od gradskata guzva vo miren ...


35.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 дек 17:16SE PRODAVA KUKA

Se prodava vednas vseliva kuka vo centarot na gradot na mnogu ubava l...


69.900 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 дек 16:54SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo blizina na centar nasproti poranesna Milina.Kukata...


79.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 дек 16:26Se prodava kuka so 3 zasebni stanovi na 300 m. od centar

Se prodavaat dve kuki so golem dvor na ubava lokacija.Pogolemata kuka...


119.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 дек 15:40se prodava kuka na ul.5 ta prilepska brigada

se prodava kuka na ubava lokacija pogodna za dve familii.Mozna e i za...


75.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

16 дек 15:32Se prodava kuka

Kukata se najduva vo blizina na kristal palas kukata ima dnevna ,k...


28.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 дек 15:34Prodavam kuka so dujcan

Prodavam kuka so dujcan vo selo Malo Konjari dvor 1000 metri kvadrati...


27.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 дек 08:12СЕ ПРОДАВА KUЌА НА ул.11ТИ ОКТОМВРИ 186

INFORMACII ZA KUJKATA NA BROJ 075 205 804 DRAGAN KUJKATA SE NAOJGA VO...


31.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 дек 19:05Куќа со дуќан и двор во строг центар

Куќа на приземје и спрат плус подрум и помошни простории и дуќан во с...


110.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

07 дек 17:58Prodavam kukja vo prilep

Se prodava kukja vo Prilep karsi stadionot na glavna ulica. 2 sobi, s...


20.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

29 ное 18:59Se prodava kujca vo Prilep

Се продава куќа во Прилеп, Марино маало, на два спрата по 110 квадрат...


7 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 ное 10:08Kupuvam kukja vo tipskata naselba

Ponudete kukja vo tipskata naselba. Nezavisno od koj tip na kukja.


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

23 ное 09:48Kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep ul.Bitolska vo izgradba, so cist imoten li...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

17 ное 18:09Kujca

Prodavam kujca nova gradba Mnogu cvrsta gradba. Na dva sprata plus...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 ное 08:57Се Продава Куќа

Се продава веднаш вселива куќа со средена документација 4 соби салон...


23.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 ное 06:19Се продава куќа до катастар

Се продава куќа до катастар п+1+п ( основа 93 m2 ) + 106 дворна површ...


5 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

09 ное 17:25Se izdava kuca vo varos,prilep

Kucata e renovirana i so golem dvor. Se naoga na glavata ulica


8.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

01 ное 09:04Реновирана во Баба Чаир зад Дониа

Дневна + кујна, тоалет + бања, спална, тераса, визба. Инвертер + кли...


41.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

26 окт 11:29Se prodava dvokatna kujca zad uredot

Se prodava dvokatna kujca zad uredot Prilep Kontakt tel 071/826885


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

25 окт 19:35Se izdava kuka vo prilep

Se izdava namestena kuka vo prilep na ulica Mukos Poveke info na: 07...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

22 окт 18:31КУЌА НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА

Куќата е на одлична локација во населба Вишне. Излегува на три улици ...


140.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

15 окт 19:38Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на Прилеп на улица Кире Гаврилоски број 27


68.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

12 окт 01:05Се издава

Куќата е погодна како за живеење така и за деловен простор. Цена по ...


600 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

11 окт 19:26Се продава - изнајмува куќа

Самостојна куќа од полна цигла. Приземје: влез 3m², кујна / трп...


33.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

10 окт 10:34Izdavam sprat od kujka za rabotnici

Spratot e opremen i ima dovolno za se sto vi e potrebno, TV, Frizider...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

08 окт 09:31Страна 2 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам