Прилеп
                           
203 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

УНИКАТЕН СТАН

Се продава уникатен стан во строг центар на Прилеп со површина од 178...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

Вчера 17:16Se iznajmuvaat apartmani za kratok prestoj, sobi

Se iznajmuvaat sobi vo blizina na centar na Prilep.200 m2 so Posebni ...


700 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 авг 17:59SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO AERODROM

STANOT E KOMPLETNO OPREMEN SO SITE POTREBNI ELEMENTI NA 5 KAT , OD ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 авг 15:13SE IZDAVA KOMPLETNO OPREMEN STAN VO CENTAROT NA PRILEP

Se izdava kompletno opremen stan od 40 m2 vo centarot na gradot vo zg...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

12 авг 08:50ИЗДАВАМ СТАН -ТОЧИЛА 60м2

Комплетно опремен стан со сите услови за живеење. Мирно, тивко и инти...


15 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 авг 17:21Se izdava kompletno namesten nov stan vo strog centar

Se izdava kompletno namesten nov stan na prv kat so parking mesto vo ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

11 авг 06:52Се издава нови станови во центар

Се издава нови станови во центар во зграда Бизнис Центар,наместени. Т...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 авг 21:24Se izdava stan vo centarot na Prilep

Se izdava stan vo centarot na Prilep


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 авг 18:43STAN SOBI SMESHTAJ

STANOVI I SOBI ZA NOKEVAJNE


111.111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 авг 16:10Se Izdava Namesten Stan vo Prilep Centar

Se Izdavaat Studija, Stanovi i Apartmani za Kartok i Dolg Prestoj ima...


111.111 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 авг 16:07Se izdava stan

Se izdava NE namesten stan na 2Ri kat 76m2 , cerna 150 evra mesechno


150 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

10 авг 16:05Kupuvam stan

Kupuvam stan do 30 000evra hitno Kontakt 076 771 445


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 авг 21:49Central DELUXE Apartment Prilep

Luxuriously furnished apartment for rent in the center of Prilep. The...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 авг 13:31Apartmani, studio, kratok prestoj, pansion, stan, sobi, soba

Apartmani i studija novoizgradeni za kratok prestoj vo Prilep. Posebe...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 авг 09:28*** STAN RENOVIRAN 78 kvadrati 3,5soben Vo Dimo Naredniko***

Stanot e vo odlicna sostojba so dve terasi (7kvadrati) i vizba (11k...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 авг 09:09se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 doosnovnoto

se prodava dvosoben prosiren 64 kvad Tocila E 2 do osnovnoto uciliste...


33 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

09 авг 08:48Se izdava nov namesten stan

Se prodava inf na mob br 078 365 410 sloboden od 1.12.2019.


20 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 авг 22:11Se izdava stan vo centar

Se izdava stan vo centar pozadi uredot.Namesten komlet.Tel.070 706 82...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 авг 21:02Stan pod kirija

Se izdava stan pod kirija 60 m2 na vtori sprat kaj bolnicata vo Pril...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 авг 20:29Se izdava nov namesren apartman

Se izdava nov namesten apartman 30 m2 Mob 070 684 097


7 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 авг 13:40Se izdava nov apartman

Se izdava nov apartman 45 m2 Luksuzno namesten 070 684 097


7 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 авг 13:40Se izdava nov namesren stan

SE IZDAVA NOV NAMESTEN STAN 070 684 097


13 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 авг 13:40Se iznajmuva NOV apartman vo centar na Prilep

Se iznajmuva nov celosno opremen apartman vo centarot na grad Prilep ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 авг 13:40СЕ ИЗНАЈМУВА МОДЕРНО ОПРЕМЕН СТАН ВО ЦЕНТАРОТ НА ПРИЛЕП

Се изнајмува модерно и комплетно опремен стан во центарот на градот П...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 авг 10:38Se iznajmuva moderno opremen stan vo centarot na Prilep

Се изнајмува луксузно опремен стан во центарот на градот Прилеп. Стан...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

08 авг 10:37Novo Studio Apartman za kratok prestoj

Сместување во Прилеп. Бидете едни од првите гости во комплетно нов ст...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

07 авг 18:25stan renoviran vo tocila

prodavam renoviran trosoben, stan vo tocila, prvi sopstvenici so cis...


60.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

06 авг 17:05Se Izdava Namesten Stan

NE Namesten Stan Centralno podrachje 9500 denari mesechno


9.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

05 авг 22:03Stan pod kirija vo strog centar

Se iznajmuva novi stanovi pod kirija vo centar zad uredot.Opremeni so...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 авг 23:44SE IZNAJMUVAAT NOVI APARTMANI VO CENTAR

Се изнајмуваат нови апартмани во центарот на градот(накрши поштата и ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 авг 23:44Se izdava novi stanovi vo centar.

SE izdava novi stanovi vo centar.Namesteni so klima peralna TV intern...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Станови

03 авг 23:43Се издава стан во центар

Станот е на центар. покрај за домување погоден е и за ординација и ка...


8.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 МКД
Прилеп

Станови

02 авг 13:50Luksuzen stan

Se izdava luksuzno opremen stan so povrsina od 72m2 na 1 sprat so 2 ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 авг 10:34Se iznauva nov namesten stan

Se iznajmuva nov namesten Stan. 070/ 684 097


3 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

02 авг 09:36СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЗГРАДА ТАБАНА

Станот е со квадратура од 45 метри квардатни, има салон, купатило дне...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

31 јул 14:31Stanovi i Apartmani

Se izdavaat stanovi i apartmani na dnevna osnova. Poseben vlez, poseb...


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јул 11:09SE PRODAVA NOV STAN VO STROG CENTAR

Se prodava stan 86m2 vo strogiot centar na gradot.Stanot ima dve spal...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

30 јул 10:32Kupuvam stan do 3ti sprat ili kujca

Kupuvam stan do 3ti sprat ili kujca do 65m2 od 30 000 do 35 000e


30.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

29 јул 17:17Se prodava stan vo centarot na prilep

Stanot se naoga vo zgradite kaj dimo narednikot i e kompletno nameste...


38.000 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

19 јул 23:57Се издава наместен стан 60м2 на прв кат

Се издава наместен стан во зграда Теракота, над Стокомак. Станот е с...


250 €
или предлог цена
Прилеп

Станови

18 јул 21:22Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам