Прилеп
                           
104 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР/МАРКЕТ

Издавам деловен простор во населба Ѓоѓдере2 кај паркот( зелени, црвен...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 апр 11:42



SE IZDAVA POD KIRIJA DELOVEN PROSTOR

Се издава под кирија деловен простор, во строгиот центар на градот, н...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

06 апр 00:23



се изнајмува

Се изнајмува дуќан во строгиот центар на Прилеп позади домот на култу...


160 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

20 фев 13:00



Se izdava dukan vo centarot na Prilep

Se izdava dukan vo centarot na Prilep 12 m2 vednash do pekara NADA...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

31 јан 12:51



Ducan

Se prodava ducan vo Prilep nasproti vlezot vo Bolnica Prilep.Na 1spr...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

26 дек 10:01



SE IZDAVA DUKAN VO STROGIOT CENTAR NA PRILEP

SE IZDAVA DUKAN VO STROGIOT CENTAR NA PRILEP NASPRTOI KAFE ONYX I DI ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

02 ное 17:20



Се издава дуќан во стара чаршија / Se izdava dukan - 10m2

Се издава дуќан под кирија во Стара чаршија, 10 м2. Цена по договор. ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

05 окт 13:00



Se izdava dujkan cvonete na 079326506

Se izdava dujkan tabana 16 kvadrati cvonete samo na 079326506


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

26 сеп 18:59



Se izdava dukan pod kirija

Za sekakva namena so sanitaren cvor se naogja na atraktivna lokacija...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

25 сеп 11:34



Se izdava dukan vo biznis centar Prilep

Se izdava so kirija dukan vo biznis centarot vo Prilep, se naogja na ...


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

15 сеп 21:34



Дуќан

cenata ne e fiksna. lokacija:pozadi picerija Leone poveke informaci...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

24 авг 18:19



Се изнајмува дуќан !!!

Се издава дуќан 77м2 во центарот на Прилеп, Наспроти клуб "Калипсо" ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

12 авг 22:32



Dukani vo centar

Se izdava dukan 30m2 vo centar nakarsi Stokomak. Lokacijata e pogodn...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

11 авг 13:00



Se izdava ili prodava sendvicara vo biznis centar vo Prilep

Se prodava ili izdava sendvicara vo biznis centarot vo Prilep.. Pove...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

29 јул 15:16



DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR

Se izdava deloven prostor vo novata katna garaza 25m2 so moznost za p...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

17 јул 22:30



DUKAN VO CENTAROT NA GRADOT

Dukanot e novo izgraden so 188kvadrati na dva sprata i podrum CENA PO...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

02 јун 10:43



Izdavam dujkan издавам дуќан зад поштата во Прилеп

Издавам дуќан позади зградата на поштата во центар во Прилеп renov...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

27 мај 17:54



Se izdava dujkan tocila 50m2

dukan tocila 50m2 nasproti osnovnoto uciliste vo blizina na industr...


2 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

25 мај 17:33



СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ПОД КИРИЈА

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН 23 КВАДРАТИ ВО ГРАДСКИОТ ПАЗАР ПОРАНЕШНО ПРОМЕС. ТЕЛ...


7.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

18 мај 22:01



СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ВО БИЗНИС ЦЕНТАР

СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ОД 50М2 ВО БИЗНИС ЦЕНТАРОТ ВО ПРИЛЕП. ЦЕНА ПО ДОГОВО...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

01 апр 09:59



100 m2 Деловен простор

Се издава под наем деловен простор од 100 m2 на Андон Слабејко 49 во ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

15 мар 09:01



DUJKAN

Se prodava dujkan tabana


21.000 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

04 фев 13:17



Се издава деловен простор - дуќан

Се издава деловен простор погоден за дуќан во непосредна близина на г...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

02 фев 20:03



Се продава нов дуќан во НОВАТА КАТНА ГАРАЖА ВО ПРИЛЕП

СЕ ПРОДАВА ДУЌАН ВО НОВАТА КАТНА ГАРАЖА ВО ПРИЛЕП НАСПРОТИ ИЗЛЕЗОТ ОД...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Дуќани

15 сеп 22:42



Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам