529 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodava Socuvan TVC LED so Originalno Dalecinski: - - - - ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10 МКД
Денес 22:32Промовирано

TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodava Socuvan TVC LED so Originalno Dalecinski: - - - - ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
10 МКД
Денес 22:32SONY DSCH300 35x ОПТИЧКИ ЗУМ

Екран:3.0”(7.5cm)TFT LCD 20.1 мегапиксели Сензор: Super HAD CCD од ...


8.500 МКД
или предлог цена
Денес 21:39Tom Tom navigacija odlicna sostojba Tom tom

Dve navigaciii Tom Tom celocno ispravnni so instalirani mapi ..dvete ...


30 €
или предлог цена
Куманово

GPS уреди

Денес 20:56Canon 5D mark 4

Koristen 5d mark 4 so 160k shutter. vo odlicna sostojba.


1.250 €
или предлог цена
Денес 12:38ZVUCNICI KARAOKE

ZVUCNICI KARAOKE RAZLICNI MODELI ISTI KAKO NA SLIKITE SO SUPER KVALIT...


4.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

Денес 12:04NIKON D7000 SO OPREMA

NIKON D7000 TELO..... 235e OBJEKTIVI: NIKON 28-200MM....135e MOZN...


300 €
или предлог цена
Денес 11:59Nikon D3200 Nov profesionalen Ekstra

Zdr..... Prodavam NIKON D3200 digitalen profesionalen aparat koristen...


300 €
или предлог цена
Денес 11:35dvd

se prodava dvd max sacuvan sas tri zvucnika exstra sostojba moze da ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:14Tv televizor fuego

Se prodava tv fuego max sacuvan vo top sostojba kako nov.sas skart od...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:11GoPro Hero 9

Prodavam GoPro Hero 9 black kamera. Kamerata ekupena vo Januari 2022...


20.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:005.1 audio sistem so woofer i 5 zvuchnici

Se prodava kako nov i bez niedna mana audio sistem so woofer i pet zv...


6.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Bluetooth уреди

Денес 08:36FUJIFILM X-T200 многу малку користен топ понуда

FUJIFILM X-T200 so original polnac, baterija odlicna, memoriska karti...


499 €
или предлог цена
Вчера 23:52Слушалки AKG K518L

Супер сочувани многу малку користени звучно одлични!


60 €
или предлог цена
Вчера 20:57Onkyo A 9211

Одлично појачало со далечинско .... Спецификации: Type Integrated Ste...


120 €
или предлог цена
Вчера 20:57Kenwood KA - 3010

Оригинално јапонско појачало звучно одлично 2х60 вати на 8 ома. Може ...


100 €
или предлог цена
Вчера 20:57Zvucnik Beats Pill+

Se prodava beats pill+ Nov vklucen nekolku pati Drzi baterija 12cas...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:15REGA Radio 3

Prodavam odlicen tuner Rega radio 3.


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:38canon 7d

Se prodava canon 7D+objektiv 18-135mm vo perfektna sostojba Original...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:58Sony A6000 so objektivi

Sony A6000 so 7k SC 9/10 300e Sony 16-50mm 9/10 100e Sigma 16mm f1....


350 €
или предлог цена
Вчера 10:07Ps2 plastation 2

Ps2 nema adapter so eden joistick i dve igri


1.390 МКД
или предлог цена
Вчера 08:22Gameboy silvergear

Dva Gameboy silvergear so mnogu igri odlicni crveniot ima linija na e...


1.890 МКД
или предлог цена
Вчера 08:22maticni ploci za tv smart i drugi tv polovni ispravni

ploci na televizori pratete slika na viber od vasata ploca imam seka...


1 €
или предлог цена
Куманово

Останато

07 дек 22:42IPTV & CS PREMIUM TV

*** IPTV PRO & CS PREMIUM TV *** IPTV и 📡Сателитска Cs ...


По Договор
или предлог цена
07 дек 14:03samsung smart curved model ue49k6379su za delovi

televizorot se prodava vo delovi ekranot mu e skrsen cena po dogovor ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Останато

07 дек 11:49st smart tv model st40 ne6700 skrsen ekran

maticna ploca zdrava i led diodi zdravi se prodava vo delovi a moze i...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

07 дек 11:48hilt hilta inco

dve hilti se prodavaat ednata ispravna drugata ne raboti ima nekoj p...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Електроника

07 дек 11:45monitori za kola so cd usb sd card

monitorite se ispravni doneseni od stranstvo provereni deka rabotat


100 €
или предлог цена
Куманово

Останато

07 дек 11:42hitachi tv led 39 inca

malku koristen


120 €
или предлог цена
Куманово

Останато

07 дек 11:39tlevizor tv st 32 inca

kelevizorot e kako nov mnogu malku koristen


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Останато

07 дек 11:38Se prodavat Call of Duty: Modern Warfare 2 i Vanguard

Call of Duty: Modern Warfare 2. Call of Duty: Vanguard.


По Договор
или предлог цена
07 дек 08:17Nintendo Swich Kako Novo!!!!!

Se prodava Nintendo Swich V2 kako Novo so garancija !!!! Nintendo S...


11.000 МКД
или предлог цена
07 дек 08:17Thomson

Televizorceto nema mana. Za karakteristiki proverete na internet po d...


12.000 МКД
или предлог цена
07 дек 00:44Nikon D3200 Nov profesionalen Ekstra

Odlicen 👍 079224325 barajte za info ✌️


300 €
или предлог цена
06 дек 18:53Android box Android tv

078238966 Se prodava android box koristen mn malku ispraven 2gb ram ...


1.000 МКД
или предлог цена
06 дек 18:35TV delovi

Prodavam ispravni delovi za TV 22"


1 €
или предлог цена
06 дек 09:19Vivax digitalen priemnik hdmi,usb,scart

Vivax digitalen priemnik hdmi,usb,scart Odlicen aparat nema daljnisk...


499 МКД
или предлог цена
- 44 % Попуст
899 МКД
05 дек 19:53iPod Classic 30GB

Se prodava totalno ispraven iPod Classic od 30GB. Koristen vo domasni...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
05 дек 12:16Tablet.... Ekstra zamena Ili kes

Samsung galaxy tab 2 10.1 ispraven donesen od germanija zamena za dva...


4.500 МКД
или предлог цена
05 дек 10:44Gps.Teltonika.

Gps. Ne e kineski. Za vo taksi kompanii. Inf. Na::'' ':078320815.


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

GPS уреди

05 дек 08:14Prodavam malce koristen Philips 32

Prodavam Philips 32 inci kako nov malce koristen FHD uste mu e cena ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.300 МКД
05 дек 02:50Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам