Куманово
Подкатегорија:
                   
172 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Слушалки AKG K518L

Супер сочувани многу малку користени звучно одлични!


60 €
или предлог цена
Вчера 20:57Onkyo A 9211

Одлично појачало со далечинско .... Спецификации: Type Integrated Ste...


120 €
или предлог цена
Вчера 20:57Kenwood KA - 3010

Оригинално јапонско појачало звучно одлично 2х60 вати на 8 ома. Може ...


100 €
или предлог цена
Вчера 20:57Zvucnik Beats Pill+

Se prodava beats pill+ Nov vklucen nekolku pati Drzi baterija 12cas...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:15REGA Radio 3

Prodavam odlicen tuner Rega radio 3.


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:38Pojacalo Technics SA-101

Prodavam pojacalo Technics model SA-101 vo odlicna ispravna sostojba ...


3.300 МКД
или предлог цена
04 дек 20:39Zvucnici TWIN 716 by Proson

Prodavam zvucnici TWIN 716 by Proson vo odlicna ispravna sostojba kak...


6.300 МКД
или предлог цена
04 дек 20:37Pojacalo Harman Kardon HK3470

Prodavam pojacalo Harman Kardon model HK3470 vo odlicna ispravna sost...


6.300 МКД
или предлог цена
04 дек 20:37Pojacalo Centrum titan 500

Prodavam pojacalo Centrum Titan 500 bo odlicna ispravna sostojba e po...


5.300 МКД
или предлог цена
04 дек 20:37Pojacalo Philips FR994

Prodavam pojacalo Philips model FR994 vo odlicna ispravna sostojba e ...


3.300 МКД
или предлог цена
04 дек 20:36Pojacalo Pioneer SX-202R

Prodavam pojacalo Pioneer model SX-202R vo odlicna ispravna sostojba ...


3.300 МКД
или предлог цена
04 дек 20:36Kenwood A-63

Prodavam pojacalo Kenwood model A-63 vo odlicna ispravna sostojba kak...


5.000 МКД
или предлог цена
04 дек 20:35Pojacalo Onkyo A-8820

Prodavam pojacalo Onkyo A-8820 vo odlicna ispravna sostojba kako novo...


3.800 МКД
или предлог цена
04 дек 20:35Pojacalo Onkyo TX-SR576

Prodavam pojacalo Onkyo model TX-SR576 vo odlicna ispravna sostojba k...


4.800 МКД
или предлог цена
04 дек 20:35Pojacalo Yamaha RX-V430RDS

Prodavam pojacalo Yamaha model RX-V430RDS vo odlicna ispravna sostojb...


5.300 МКД
или предлог цена
04 дек 20:35Pojacalo Sony STR-D365

Prodavam pojacalo Sony model STR-D365 vo odlicna ispravna sostojba ka...


3.800 МКД
или предлог цена
04 дек 20:35Pojacalo Sony TA-VE910

Prodavam pojacalo Sony model TA-VE910 vo odlicna ispravna sostojba po...


5.300 МКД
или предлог цена
04 дек 20:35SONY MHC-EX7

Исправно со далинско


300 €
или предлог цена
04 дек 14:54SONY TA-11 и SONY ST-515

Исправни


150 €
или предлог цена
04 дек 14:54Hitachi D-3300M

U ispravnom stanju sem vratanac treba malo da se digne sa desne stran...


700 €
или предлог цена
03 дек 19:18POJACALO ROTEL NAD PIONEER YAMAHA audio zasiluvac proveri

PROCITAJ UBAVO PROCITAJ UBAVO PROCITAJ UBAVO KONTAKT SAMO NA...


80 €
или предлог цена
03 дек 18:44KABEL KABLI ZVUCNIK ZVUCNICI OPTICKI OPTIKA AUDIO proveri

>>> IMAM SAMO TOA STO E VO OPISOT DOLE <<< >>> SE E OD MOJA KOLEKC...


По Договор
или предлог цена
03 дек 18:43Tonsil Aktiven Subwoofer/Bass 200A - 120W

Prodavam Tonsil Aktiven Subwoofer 200A 120W MAX 80W RMS Povekje i...


По Договор
или предлог цена
01 дек 18:36Pioneer A-450R F-201

Ispravni i testirani input selektor treba ocistiti mada i ovako radi ...


100 €
или предлог цена
30 ное 13:39Technics SU-V2X

U ispravnom stanju volume potenciometar treba poprsati sprejom Sp...


70 €
или предлог цена
30 ное 11:22НОВ БЛУТУТ ЗВУЧНИК СО БЕЖИЧЕН МИКРОФОН

Висок 60 цм - широк 30 AUX влез Bluetooth поврзување со телефон Бежи...


7.000 МКД
или предлог цена
29 ное 13:28Basovi 12" (30cm) 8 oma 300W novi

Novogodisen popust.Basovi 12" (30cm) 8 oma realni po DIN standard 150...


2.800 МКД
или предлог цена
28 ное 19:03Sony STR-DB780 surround receiver 5x100w

Sony STR-DB780 saraund risiver 5x100w na 8oma donesen od Avstrija vo...


170 €
или предлог цена
28 ное 19:01PIONEER SONY ZVUCNICI ZVUCNIK AUDIO HIFI KUTII proveri

TEHNICKI I ZVUCNO VO SUPER SOSTOJBA NEMAAT OSTETUVANJA OD VLAGA ...


4.300 МКД
или предлог цена
27 ное 21:08Tuner Grundig T 7200

Германски тјунер кој извонредно фаќа радио станици дигитален со мемор...


30 €
или предлог цена
26 ное 19:21Sennheiser MOMENTUM True Wireless 2

Bez nikakvi problemi, potpolno funkcionalni. Slikite se originalni. G...


11.000 МКД
или предлог цена
26 ное 10:09Soundbar zvucnik HIFI

Soundbar zvucnik hifi 100w


1.000 МКД
или предлог цена
25 ное 23:34Sony STR-DE185

Sony STR-DE185 FM Stereo receiver,cisti 2x100W na 8 oma.


4.600 МКД
или предлог цена
25 ное 19:11Sony STR-DE305 eksponat

Mnogu redok primerok koristen vo Sony prodavnica kako eksponat za pre...


120 €
или предлог цена
25 ное 19:11RCF PL60 plafonski zvucnici

Prodavam novi 2kom. voopsto ne koristeni 6 inci plafonski zvucnici za...


25 €
или предлог цена
25 ное 19:11Acoustic Research Rowen R-3 za audiofili

Trapezoidni,bas napred i pozadi,18kg,89dB(1m/1W),20-200W,pozlata,misl...


999 €
или предлог цена
25 ное 19:10Marantz CD4000

U ispravnom stanju sa daljinskim ako nekome trebaju 2 komada onda je...


50 €
или предлог цена
24 ное 12:38Zvucnici Hitachi

Prodavam zvucnici Hitachi vo super ispravna sostojba i se socuvani ka...


2.300 МКД
или предлог цена
23 ное 15:26Sansui CD-X311 MK2

Uredjaj kada palim baci fijoku i nece nazad da primi a motor fijoke n...


30 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
40 €
23 ное 14:55Daljinsko daljinski dalecinsko dalecinski audio hifi proveri

PRVO PROCITAJ UBAVO PRVO PROCITAJ UBAVO *** GI IMAM SAMO MODELITE...


По Договор
или предлог цена
22 ное 21:52Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам